Denley.pl- Logo - Opinie

Denley.pl

Opinie (736) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (4503)

Ważny od: 12 wrz 2012
Denley.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

16 lis 2023
Rozmiarówka nie jest zgodna z rzeczywistoscia mimo że pomiary były robione jak w informatorze i zakupione nr większe jak zalecają .... ale ogólnie produkty super

21 maj 2023
Przy wyborze rozmiaru odzieży jest napisane, że rozmiarówka jest zaniżona. Zgodnie z tą informacją zamówiłem bluzę i t-shirt o rozmiar większe. Okazało się, iż są za duże. Ta informacja wprowadza w błąd.

Opinie nt. sklepu Denley.pl

Pomimo dokładnego zmierzenia ze spodniami posiadanymi te zamowione okazały się za małe. Odesłałem.. i tutaj kolejna niespodzianka, odesłanie na swój koszt...
Odpowiedź ze sklepu Denley.pl
Dziękujemy za opinię. Przykro nam, że tym razem nie udało nam się spełnić oczekiwań. W trosce o zadowolenie naszych Klientów wprowadziliśmy aż 100 dni na zwrot. W przypadku jakichkolwiek zastrzeżeń odnośnie naszych produktów zachęcamy do kontaktu z naszym Działem Obsługi Klienta. Chętnie pomożemy!
Towar nie spełnia oczekiwań, nie adekwatny do przedstawionego do tego ze zdjęcia.
Odpowiedź ze sklepu Denley.pl
Prosimy o więcej informacji dotyczących wyrażonej opinii. Bardzo zależy nam, by nasi Klienci byli zadowoleni ze współpracy, sugestie Klientów są dla nas bardzo ważne. Prosimy o kontakt pod nr tel 68 888 03 33 bądź mailowo sklep@denley.pl.
Jakość ubrań - sporo chińskiej tandety wśród której mozna znaleźć coś fajnego.
4 lut 2024
Wysoka promocja. Szybka i różnorodna dostawa. Dzięki temu nawet za zakup poniżej 200 zł nie płaciłem za dostawę.
3 lut 2024
Bardzo profesjonalna i miła obsługa. Towar jest SUPER. Niestety nie trafiłam z rozmiarem. Zwrot pieniędzy błyskawiczny. Gorąco polecam ten sklep !!!
Bardzo dobry kontakt szybkie zakupy i bardzo doskonały wybór produktów oraz dobrej jakości polecam .
AK
Alicja K.
Suwałki

Polecam- pełen profesjonalizm!

Podoba mi się wszystko- produkt, obsługa, dostawa. Pełen profesjonalizm i dbałość o klienta.
7 lut 2024
Otrzymałam zamówiony towar szybko. Rozmiary zgodne z noszonymi. Ogólnie jestem zalogowana
AF
ANNA F.
ŁÓDŹ

Polecam.

Produkt zgodny z opisem zawarty na stronie. Szybka wysyłka, odpowiadająca zamówieniu.
Kurta bardzo ładna, chociaż kolor dosyć mocno odbiega od przedstawionego na zdjęciu
11 lut 2024
Szybką dostawa,przystępne ceny,zakupione rzeczy takie jak na zdjęciach. Polecam.
8 lut 2024
Realizacja zamówienia perfekcyjna. Szybka dostawa i łatwy kontakt. Polecam.

Zwroty

Latwy i szybki zwrot towaru a także pieniędzy na.konto.Polecam firme.

Kurtka taka jak w opisie.Super...Ciepła…

Kurtka taka jak w opisie.Super...Ciepła a zarazem leciutka.Szybko !
JK
Joanna K.
Nürnberg
Koszula zgodna z fotografią, szybka dostawa, żadnych problemów!
Sprawna obsługa, szybki zwrot pieniędzy po odesłaniu kurtki.
Polecam ,odzież dobrej jakości ,wymiary zgodne z opisem.
3 lut 2024
Szybka dostawa wybrany produkt dobrej jakości
25 lut 2024
Towar rozmiarowo dobry nie był uszkodzony
6 lut 2024
Super spodnie koszula lekko za szeroka