alkooutlet.pl

Opinie (517) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1014)

Ważny od: 3 paź 2022
alkooutlet.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

24 kwi 2024
Szybko, sprawnie, produkty doskonale zabezpieczone przed uszkodzeniem. Promocyjna cena zachęciła mnie do kupna.

15 paź 2023
Zamówiłem whisky w alkooutlet i zapłaciłem, ale musiałem zrezygnować z zakupu. Zgłosiłem to telefonicznie i zostałem zapewniony o rychłym zwrocie wpłaconej kwoty, ale minął już prawie tydzień od rozmowy i zwrot nie nastąpił. Ponagliłem mailem, ale też nie odniósł skutku. To skłania mnie do opinii, że ALKOOUTLET JEST FIRMĄ NIERZETELNĄ - ostrzegam !
GB

Opinie nt. sklepu alkooutlet.pl

8 wrz 2023
24 wrz 2023
Dziękujemy za poświęcenie czasu na przekazanie nam Państwa opinii. Cieszymy się, że podobał się Panu nasz produkt i proces dostawy. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom doskonałą obsługę i przepraszamy za wszelkie niedociągnięcia w tym zakresie. Naszym celem jest zapewnienie Państwu pozytywnych doświadczeń z nami i cenimy sobie Państwa opinie, ponieważ staramy się spełniać tę obietnicę za każdym razem. Jeszcze raz dziękujemy za Państwa opinię.
5 wrz 2023
24 wrz 2023
Dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami. Cieszymy się, że spodobała się Państwu nasza dostawa, produkty i obsługa klienta. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom jak najlepsze wrażenia z zakupów, a Państwa opinie pomagają nam stale się doskonalić. Jeszcze raz dziękujemy za Państwa cenną opinię!
5 wrz 2023
24 wrz 2023
Dziękujemy, że poświęcili Państwo swój czas, aby przekazać nam swoją opinię. Doceniamy Państwa zadowolenie z naszej dostawy, towarów i obsługi klienta. Państwa opinia jest dla nas bezcenna i cieszymy się, że spełniliśmy Państwa oczekiwania. Dążymy do zapewnienia doskonałej jakości produktów i usług dla wszystkich naszych klientów i wspaniale jest wiedzieć, że miał Pan z nami pozytywne doświadczenia. Jeszcze raz dziękujemy za Państwa biznes i wsparcie!
24 wrz 2023
Dziękujemy za Państwa pozytywną opinię. Cieszymy się, że spodobała się Panu nasza dostawa, towary i obsługa klienta. Jesteśmy dumni z dostarczania naszym klientom doskonałej jakości produktów i usług i miło nam słyszeć, że udało nam się to z Panem osiągnąć.
24 wrz 2023
Dziękujemy za poświęcenie czasu na ocenę naszej firmy i przekazanie nam cennej opinii.
24 wrz 2023
Dziękujemy za Państwa 5-gwiazdkową recenzję! Cieszymy się, że miał Pan pozytywne doświadczenia z naszą dostawą, towarami i obsługą klienta.
1 wrz 2023
24 wrz 2023
Dziękujemy za poświęcenie czasu na przekazanie nam Państwa opinii! Jesteśmy wdzięczni, że podobały się Państwu nasze produkty, czas dostawy i obsługa klienta.
28 sie 2023
11 sie 2023
10 sie 2023
9 sie 2023
23 wrz 2023
Dziękujemy, że poświęcił Pan czas na ocenę naszej firmy. Cieszymy się, że miał Pan pozytywne doświadczenia z naszą dostawą i produktami. Jesteśmy dumni z zapewniania Państwu doskonałej obsługi klienta i utrzymywania wysokich standardów jakości. Doceniamy Państwa opinie i cieszymy się, że w przyszłości będziemy mogli nadal zapewniać Państwu wyjątkową obsługę.
MS
Marek S.