Abra MebleOpinie

Abra Meble - Dobrej jakości meble w najniższej cenie !

Jesteśmy ogólnopolską siecią sklepów o ponad 25-letniej tradycji, specjalizującą się w handlu meblami. Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy ponad 100 sklepów zlokalizowanych w całej Polsce, a także sklep internetowy z możliwością dostawy pod wybrany adres. Meble Abra charakteryzuje praktyczność i funkcjonalność. Szczególnie dbamy o to, by nasze meble wyróżniały się wysoką jakością, dostępną zawsze w dobrej cenie. Swoją ofertę nieustannie dostosowujemy do obowiązujących trendów i zmieniających się oczekiwań Klientów – tak, aby zapewnić im szeroki wybór produktów, wyjątkowych pod względem wzornictwa i kolorystyki. Nasze starania zostały docenione. Jesteśmy laureatem prestiżowych nagród i wyróżnień branżowych, m.in. Odkrycie Roku 2008, Laur Konsumenta 2010 i Laur Konsumenta – Grand Prix 2010, Diamenty „Forbesa” 2011, Duża Perła Polskiej Gospodarki 2011, Godło Jakość Obsługi 2012, Gwiazda Jakość Obsługi Klienta 2013 oraz znak Superbrands 2014. Zapraszamy!
ABRA S.A.
ul. Łagiewnicka 33 a
30-417 Kraków
Rejestr Przedsiębiorców KRS:0000003143
Piotr Lisowski, Piotr Szczepanik

Opinie nt. sklepu Abra Meble

4.60 / 5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu Abra Meble

Kanapa super, pięknie wygląda i jest wygodna. Bardzo dużo miejsca do spania. Kolejny udany zakup w tym sklepie

Wszystko w porządku

Z przyjemnością będę robić u was zakupy

Wszystko OK

Długa dostawa prawie 2 tyg po czasie.Brak odpowiednich śróbek do złożenia szuflad spowodował sporą irytację do takich zakupów przez Internet.

Polecam,kupilam meble z kolekcji Lena. Kontak ze sklepem w Bielsku Białej doskonały

Meble do samodzielnego montażu mają ponumerowane elementy do składania, ułatwia to ich montaż. Ogromny plus za to.

Mało towaru w sklepie na ekspozycji,towar trzeba zamiawiac "w ciemno" .

Wszystko w porządku - towar zgodny z oczekiwaniem, dostawa w terminie. Jedynie brak dobrej instrukcji montażu mebli - ale to wina ze strony producenta

Kierowca łaskę robi że musi dostarczyć towar. Umówiona dostawa została dostarczona po czasie a w kontakcie z kierowcą usłyszałem stwierdzenie że jest to centrum i będzie miał problemy z zaparkowaniem. Nie rozumiem po co się podejmuje dostawy w określonych godzinach??? Mieszkanie jest w trakcie remontu i specjalnie musiałem prosić pracowników aby czekali na dostawę.

Wszystko OK.

Jestem bardzo zadowolony

Super współpraca, szybka realizacja, terminowa dostawa

Wszystko w porządku.

XYX

Wszystko sprawnie i szybo. polecam

Polecam, narożnik warty swojej ceny

Szybko, tanio i dobrze

BARDZO DOBRY