Abra MebleOpinie

: 877Dobry

Abra Meble - Dobrej jakości meble w najniższej cenie !

Jesteśmy ogólnopolską siecią sklepów o ponad 25-letniej tradycji, specjalizującą się w handlu meblami. Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy ponad 100 sklepów zlokalizowanych w całej Polsce, a także sklep internetowy z możliwością dostawy pod wybrany adres. Meble Abra charakteryzuje praktyczność i funkcjonalność. Szczególnie dbamy o to, by nasze meble wyróżniały się wysoką jakością, dostępną zawsze w dobrej cenie. Swoją ofertę nieustannie dostosowujemy do obowiązujących trendów i zmieniających się oczekiwań Klientów – tak, aby zapewnić im szeroki wybór produktów, wyjątkowych pod względem wzornictwa i kolorystyki. Nasze starania zostały docenione. Jesteśmy laureatem prestiżowych nagród i wyróżnień branżowych, m.in. Odkrycie Roku 2008, Laur Konsumenta 2010 i Laur Konsumenta – Grand Prix 2010, Diamenty „Forbesa” 2011, Duża Perła Polskiej Gospodarki 2011, Godło Jakość Obsługi 2012, Gwiazda Jakość Obsługi Klienta 2013 oraz znak Superbrands 2014. Zapraszamy!
AUTO CENTRUM sp. z o.o.
Krakowska 199
38-400 Kraków
Jerzy Papierz

Opinie nt. sklepu Abra Meble

4.49/5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu Abra Meble

Wszystko Ok.
Meble takie jakie oczekiwaliśmy. Solidnie wykonane .
Wszystko ok.
Zamowienie 100109468 z dnia 7 sierpnia Stol Hera dostawa w ciagu 7-14 dni, brak dostawy do chwili obecnej Firma nie dba o klienta i nie moge zaufac ani polecic nikomu Poza tym uprzejmie pytam : czy ktos w tej Firmie bedzie mogl zajac sie moja sprawa ,dlaczego nadal zamowiony stol nie dotarl do mnie?
kontakt z biurem obsługi oraz dostawa pozostawiają wiele do życzenia
Dobry mebel w niskiej cenie.
polecam
Towar zgodny z zamówieniem. Piękne i estetyczne wykonanie. Polecam meble z Abra. Iwona
Wszystko jest ok
Wszystko zgodnie z oczekiwaniem i zamówieniem. Polecam
Dość długi czas oczekiwania na towar.
Fachowa rzetelna i bardzo przyjazna obsługa klienta i dostawa towaru. Zamówiona sofa jest bardzo efektowna, wygodna i łatwo się rozkłada.
Jestem zadowolona z zakupu. Serwis przejrzysty i czytelny. Dostawa szybka. Łóżko wygodne, zgodne z opisem. Zawiodło mnie jedynie wykonanie, ponieważ na zagłówku nie można się oprzeć, bo wtedy puszczają łączenia i trzeba skręcać łóżko jeszcze raz. Wymaga to na pewno dodatkowego wzmocnienia.
Za transport 3 ponieważ ja musiałem się dostosować do kierowcy a powinno być odwrotnie.
Sklep pierwsza klasa towar rewelacja bardzo miła obsługa polecam
Sofa naprawdę warta tych pieniędzy,po prostu śliczna.Okres oczekiwania krótszy ,widać że szanuje się klienta.Obsługa przemiła ,udzielająca konkretnych odpowiedzi .Jak najbardziej polecam sklep.
Meble niestety diametralnie różnią się odcieniem. Meble niby są dąb sonoma, ale to nie ten sam odcień. Pani na informacji zapewniała, że meble są w tym samym odcieniu. Płakać się chce.