Abra Meble- Logo - Opinie

Abra MebleOpinie

: 2200Dobry

Opinie nt. sklepu Abra Meble

22 paź 2022
Na razie skręciłem tylko jedną komodę. Trochę się obawiałem, że płyta z której jest wykonana jest trochę cienka (wyczytałem gdzieś, że to 16mm), ale tu zaskoczenie - płyta w miejscach strategicznych ma grubość 17mm, a w pozostałych 16mm. Płyta przy tym jest bardzo sztywna i mocna, a przy tym bardzo ładna. Rysunek słojów drewna wyczuwalny pod palcem. Nie jestem pewien czy powierzchnia jest lakierowana - na wszelki wypadek pomalowałem blat lakierem bezpodkładowym (Vidaron - dobra cena za 0,75l ok. 30 PLN). Słaby punkt komody to nóżki - a właściwie ich brak. Mam zamiar z płyty 18mm wyciąć trzy wsporniki (komoda jest dwurzędowa - 2x3 szuflady) o szerokości ok. 10 cm , i dopiero do nich przymocować nóżki z prawdziwego zdarzenia, regulowane, tak aby mebel nie uległ uszkodzeniu np. w wyniku zalania mieszkania.

16 paź 2022
Na stronie internetowej było podane, że termin dostawy towaru to 5-10 dni roboczych. Gdy po upływie tego terminu dzwoniłem do sklepu aby dopytać o planowany termin dostawy to dowiedziałem się, że pracownik nie jest w stanie podać mi tego terminu. Na moją sugestię, że jest już po terminie wskazanym na stronie przy zamówieniu uzyskałem odpowiedź, że "oni tam tak piszą ale zazwyczaj trwa to dużo dłużej ok. 20 dni roboczych". Na dowód mam potwierdzenie zamówienia na w którym jest napisane, że dostawa towaru zostanie zrealizowana w ciągu 5-10 dni roboczych, zresztą na stronie internetowej cały czas jest 5-10 dni roboczych. Druga sprawa to jak już towar dotarł do magazynu z którego firma kurierska miała mi go dostarczyć to czekałem kolejne dni dokładnie od poniedziałku do soboty. O ile do sklepu jeszcze mogłem się dodzwonić to na podany numer firmy kurierskiej już nie. A pracownicy sklepu mówili mi, że to już poza nimi bo towar został przekazany i żebym kontaktował się z firmą kurierską, do której nie mogłem się przecież dodzwonić a innego kontaktu nie miałem. W końcu firma ta odezwała się ale dopiero po tym jak poprosiłem pracownika sklepu o adres tej firmy i powiedziałem, że przyjadę osobiście do nich aby ustalić termin dostawy. Trzecia sprawa to jakość wykonania. Zamówione były dwie sofy, jedna była ok natomiast w drugiej nie można było założyć oparcia ponieważ mocowania oparcia były źle przykręcone. To już osobiście poprawiłem jak również przykręcenie nóżki, która również była źle przymocowana i po prostu odpadała. Podsumowując to brak rzetelnych informacji, po zamówieniu i opłaceniu nikt w firmie nie był w stanie ustalić na jakim etapie jest realizacja zamówienia, problemy z firmą kurierską i wady dostarczonego produktu. No to taka jest moja opinia.

Opinie nt. sklepu Abra Meble

14 lis 2022
Szafa dotarła uszkodzona z dziurą.. Od czasu złożenia reklamacji klient nie istnieje... Pierwszy i ostatni zakup w abrze..
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Jeśli reklamacja została przesłana do sklepu z formularzem oraz dostarczeniem zdjęć to nie ma możliwości, żeby przepadła.Prosimy o kontakt na e-sklep@abraonline.pl z podaniem numeru zamówienia w celu wyjaśnienia sytuacji.
Fotel przyszedł po ponad 3 tyg. Do tego jest krzywy a że mój tata jest schorowany i długo czekał uparł się żeby go nie wymieniać dla mnie żal tragedia
W ogóle nie otrzymałem informacji w jakiej fazie produkcji są moje meble, więc nie wiem co mam ocenić, ponieważ jeszcze nic nie otrzymałem
13 lis 2022
Bardziej interesować się klientem, dostarczanie towaru na czas
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Zamówienie zostało złożone 13-10-2022 z terminem realizacji do 20 dni roboczych. Jest zrealizowane. Dziękujemy za uwagi, zostały przekazane do sklepu realizującego zamówienie.
Minęło 5 tygodni a mojego zamówienia wciąż nie ma
8 lis 2022
Prośba o pilny kontakt została przekazana do sklepu realizującego.
7 lis 2022
Czekam czekam i towaru nic
7 lis 2022
Przekazujemy informację do sklepu realizującego z prośbą o pilny kontakt w tej sprawie.
10 lis 2022
10 lis 2022
Składając zamówienie 10-10-2022 termin realizacji, jaki był podany przy produkcie wynosił do 15 dni roboczych. 18-10-2022 (czyli w trakcie terminu przez nas podanego) zdecydowała się Pani na anulowanie zamówienia.
22 paź 2022
18 paź 2022
Moje zamówienie czekało sobie na nie wiem co. Miałem otrzymać towar w ciągu 10 dni roboczych a tymczasem po 2 tygodniach nie miałem towaru ani nawet zadnej aktualizacji. Po napisanych dwóch mailach coś ruszyło i dostalem towar około po miesiącu od zlozenia zamówienia...
3 lis 2022
Zamówienie o tym numerze nie zostało opłacone, w związku z czym zostało anulowane.
28 paź 2022
Zamówiłam narożnik. Dostałam w terminie. Bardzo miła obsługa. Ma ładny, nowoczesny wygląd. Bardzo miły w dotyku materiał. Ruchome zagłówki. Estetyczne wykonanie. Za tą cenę polecam ☺ Teraz wybieram się do sklepu Abra stół, krzesła, stolik😊.
7 paź 2022
Obsługa przez telefon jest skandaliczna. Na pytanie, kiedy będzie dostarczony mebel, usłyszałam że to nie apteka. Wstyd.
13 paź 2022
Przedstawiła Pani tylko fragment wypowiedzi. Do realizacji Pani zamówienia przypisany był konkretny sklep i należało kontaktować się z pracownikami tego właśnie salonu, ponieważ tylko oni mieli dostęp do informacji dotyczących zamówienia.
24 paź 2022
Wydłużony termin dostawy (dłuższy niż w momencie zamówienia), brak informacji o przesunięciu terminu dostawy.
3 lis 2022
Przepraszamy za opóźnienie w realizacji, informacja ta powinna zostać przekazana.
30 wrz 2022
Szybka dostawa
29 wrz 2022
Reklamację się zdarzają wszędzie, ale wszystko załatwione szybko i sprawnie. Polecam.
5 paź 2022
Szybki termin realizacji zamówienia, miła obsługa w sklepie stacjonarnym
28 paź 2022
Szybka dostawa mebli,szybciej przyszły niż przewidywany czas.Meble Ok.
5 paź 2022
Wszystko sprawnie , szybko :) co najważniejsze lustra całe 😊❤️
4 paź 2022
Długi czas realizacji zamówienia. Paczka długo po terminie
8 lis 2022
Dziękujemy za komentarz, przekazaliśmy sprawę do sklepu obsługującego zamówienie. Zamówienie zostało odebrane 12-10-2022.
19 paź 2022
Podabała mi sie obsługa na etapie zamówienia i realizacji