Abra Meble- Logo - Opinie

Abra Meble

Opinie (1170) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3905)

3 gru 2023
Świetny kontakt z klientem. Jasny . Przyjazny. Jeśli trzeba czekać na towar pracownik Abra kontaktuję się jasno, rzeczowo o przyjaźnie informuje i doradza. Polecam. Poza tym można znaleźć lepsze ceny niż u konkurencji.

1 sie 2023
Zamówienie internetowe zostało potwierdzono przez pracownika sklepu stacjonarnego gdzie miał być odebrany zamówiony stół. Towar dotarł do mnie szybciej niż było deklarowano w sklepie. Niestety opinię popsuły przepychanki ze sklepem co do odstąpienie od umowy w ciągu 14 dni. Sklep nalegał, że skręcenie stołu w celu jego zobaczenia w domu, wyklucza możliwość zwrotu towaru. Dopiero po prawie tygodniu udało się zwrócić towar. Raczej już nie skorzystam z oferty danego sklepu.

Opinie nt. sklepu Abra Meble

29 mar 2024
28 mar 2024
28 mar 2024
26 mar 2024
26 mar 2024
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Jeśli chcą Państwo podzielić się z nami doświadczeniem z zakupów w naszym sklepie zapraszamy do kontaktu :)
18 mar 2024
17 mar 2024
17 mar 2024
15 mar 2024
14 mar 2024

Zamówienie online.

Zamówienie online miało trwać 5 dni roboczych. Niestety czas oczekiwania trwał ponad dwa tygodnie. Natomiast nikt z obsługi nie dzwonił i nie informował o opóźnieniu zamówienia. Trzeba było samemu dzwonić 3 krotnie i się dopytywać na jakim etapie jest zamówiona rzecz. Jeżeli chodzi o dostawę nikt nie informował wcześniej i nie umawiał dnia ani godziny dostarczenia kupionego towaru , tylko Paniwie zadzwonili o po 19 że zaraz się pojawia. Aczkolwiek z zamówionej rzeczy jestem bardzo zadowolona.
20 mar 2024
Dziękujemy za wystawioną opinię, przepraszamy na powstałe niedogodności. Sklep powinien poinformować o opóźnieniu w dostawie. Klient otrzymuje notyfikacje mailowe gdy towar jest przygotowany do wysyłki. Sprawdziliśmy, ta wiadomość trafiła również na Pani skrzynkę. Firma transportowa również skontaktowała się przed doręczeniem towaru.
21 mar 2024

Nie polecam.

Termin miał wynosić 5-10 dni roboczych. Towaru oczywiście brak na stanie ale to nie problem sprzedajemy. Ostatecznie skończyło się na miesiącu bez jednego dnia. Przez pierwsze 2 tygodnie zero informacji o zamówieniu. Telefonicznie nie dało się skontaktować. E-mailowo ani tyle. Dopiero po interwencji głównej siedziby coś ruszyło. Dowóz umówiony na 15:00, oczywiście nic w tym zamówieniu nie było jak należy, kierowca dotarł przed godziną 17. Ogólnie odradzam.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dziękujemy za wyrażenie opinii. W związku z niewielką przestrzenią magazynową każdego z salonów nie mamy możliwości trzymać każdego towaru dostępnego na stronie internetowej w magazynie sklepu. Towar musi dojechać do sklepu z magazynu zewnętrznego. Pod jaki numer Pan dzwonił? Na jaki adres e-mail Pan pisał? Firmy transportowe, z którymi współpracujemy każdorazowo zobligowane są do poinformowania o opóźnieniu, które może być spowodowane m.in. warunkami na drogach. Skontaktujemy się z przewoźnikiem i poprosimy o wyjaśnienie sprawy. Przepraszamy za powstałe niedogodności.
16 mar 2024
Zamówiłem blat dab lefkas zlicytowałem okres oczekiwania 21 dni roboczych po około 20 dniach w ciągu dostałem mejla ze anulowano zamówienie potem telefonicznie się kontaktowałem o powody anulowania z tego co zrozumiałem to te zamówienie od początku nie mogło być zrealizowane bo takich blatów nie posiadali chociaż dalej były one wystawiane jedyny pozytywny aspekt zakupu jest ze po wymianie mejlowej jeden z kierowników w mejlu użył dwa razy słowa przepraszam
20 mar 2024
Towar został zamówiony u dostawcy, jak zwykle ma to miejsce. Niestety okazało się, że jest już niedostępny, o cym nie zostaliśmy poinformowani wcześniej. W momencie uzyskania takiej informacji towar został wycofany ze strony internetowe. Bardzo przepraszamy za powstałe komplikacje. Nie posiadamy takiego blatu i nie jesteśmy w stanie zrealizować tego zamówienia.
22 mar 2024
w trakcie sprawdzania
Przyjeżdżając po komodę musiałam sobie sama po nią wejść na magazyn gdzie wejście jest bardzo wysokie i żadnych schodów. Pani tam pracująca nie raczyła nawet kiwnąć palcem żeby te paczki z komodą podwieźć pod wejście mimo iż uważam, że leży to w jej zakresie obowiązków aby wydać towar klientowi a nie żeby klient sam sobie chodził po magazynie. Jestem rozczarowana i zażenowana
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Przed odbiorem zamówienia została Pani poinformowana o zaistniałej sytuacji. Pracownik techniczny, w którego obowiązkach jest wydanie towaru przebywa na zwolnieniu lekarskim i w sklepie pracują same kobiety. Informując o możliwości odbioru towaru przekazana została prośba, aby po towar przyjechał mężczyzna, ponieważ trzeba załadować paczki. Dziękujemy za wyrozumiałość.
18 mar 2024
SOFA .Rozpakowana w dniu zakupu - uszkodzona . Złożona reklamacja tego samego dnia.Opakowanie nie oryginalne , towar był przepakowywany. Do dnia dzisiejszego brak wymiany bądz naprawy. Pierwszy e-mail producent zobowiązał się do naprawy. E-mail 2 Reklamacja czeka na rozpatrzenie !!!! Burdel jakiego nie widziałem
20 mar 2024
Dzień dobry, jeśli ma Pan wątpliwości - prosimy o kontakt z salonem realizującym Pana zamówienie - pracownicy będą posiadać aktualne informacje dotyczące reklamacji. My ze swojej strony również przekazaliśmy taką prośbę. Przepraszamy za powstałe niedogodności.
19 mar 2024
już prawie miesiąc czekam na realizację opłaconego zamówienia nr 116486, które miałobyć zrealizowane w ciągu maksymalnie 2 tygodni, na moim koncie jest informacja, że zamówienia jeszcze "nie wysłano". T 10 paczek brykietu do kominka - przyślecie w lato czy na jesieni. GG
20 mar 2024
Status "wysłano" jest dostępny tylko dla przesyłek wysyłanych kurierem. Zamówienie zostało złożone 12-02-2024, było gotowe do odbioru już 19-02-2024, a ostatecznie odebrał je Pan 20-02-2024, zatem w terminie zgodnym ze stroną internetową. Gdzie tu miesiąc czasu? PRZYSŁALIŚMY TEJ ZIMY, po co czekać na lato czy jesień :)
W sklepie zostałem poinformowany ze czas oczekiwania około tygodnia po wpłaceniu zaliczki zakupiłem łóżko przez stronę internetową płacąc całą kwotę czekałem 4 tygodnie po dostarczeniu łóżka okazało się łóżko jest tańsze
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
W momencie kiedy pytał Pan o towar łóżko mogło być dostępne w magazynie. Między informacją od sklepu, a decyzją o zakupie mebel mógł zostać sprzedany i konieczne było oczekiwanie na kolejną dostawę. Zgodnie z Regulaminem Sklepu Internetowego, który zostaje zaakceptowany przez Klienta PRZED złożeniem zamówienia i który jest konieczny do jego złożenia: "5.2. Cena podana przy Towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez Klienta Zamówienia i nie ulegnie zmianie aż do wykonania Zamówienia." - postąpiliśmy zgodnie z warunkami, które zostały zaakceptowane.