Abra Meble- Logo - Opinie

Abra Meble - Dobrej jakości meble w najniższej cenie !

Jesteśmy ogólnopolską siecią sklepów o ponad 25-letniej tradycji, specjalizującą się w handlu meblami. Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy ponad 100 sklepów zlokalizowanych w całej Polsce, a także sklep internetowy z możliwością dostawy pod wybrany adres. Meble Abra charakteryzuje praktyczność i funkcjonalność. Szczególnie dbamy o to, by nasze meble wyróżniały się wysoką jakością, dostępną zawsze w dobrej cenie. Swoją ofertę nieustannie dostosowujemy do obowiązujących trendów i zmieniających się oczekiwań Klientów – tak, aby zapewnić im szeroki wybór produktów, wyjątkowych pod względem wzornictwa i kolorystyki. Nasze starania zostały docenione. Jesteśmy laureatem prestiżowych nagród i wyróżnień branżowych, m.in. Odkrycie Roku 2008, Laur Konsumenta 2010 i Laur Konsumenta – Grand Prix 2010, Diamenty „Forbesa” 2011, Duża Perła Polskiej Gospodarki 2011, Godło Jakość Obsługi 2012, Gwiazda Jakość Obsługi Klienta 2013 oraz znak Superbrands 2014. Zapraszamy!
AUTO CENTRUM sp. z o.o.
Krakowska 199
38-400 Kraków
Jerzy Papierz

Opinie nt. sklepu Abra Meble

4.25/5.00

Zamówienie zrealizowane bardzo szybko. Pracownicy sklepu ze Świdnicy, którzy zajmowali się obsługą mojego zamówienia pomocni i życzliwi. Byli ze mną w stałym kontakcie i informowali o postępach w realizacji tego zamówienia. Także ekipa dostarczająca meble spisała się na medal. Fachowa obsługa! Zamówiona sofa Otis bardzo wygodna, wysoka, więc dobrze się z niej wstaje. Jest także zgrabna, więc nie zajmuje dużo miejsca w pokoju, a po rozłożeniu powierzchnia spania jest naprawdę wystarczająca do komfortowego snu.
Czytaj dalej

Kupiłam basen z pompą. Niestety, już na poziomie zapłaty link okazał się linkiem do basenu bez pompy, w ogóle innym niż ten włożony do koszyka, co zauważyłam po czasie. Reklamowałam, wydzwanialam, niestety - tak to rozgrywają, żeby klient miał związane ręce. Mam screeny z koszyka, zachowane maile, mogę udostępnić swój telefon do dokładnej analizy zamówienia - w dzisiejszych czasach łatwo prześledzić całą transakcję. Dodam, przejrzyjcie dokładnie inne opinie, nie jestem jedyną w ten sposób "załatwioną". Mogłam basen oddać - ale dzieci czekałyby koleje tygodnie na następny, więc odpuściłam. Aż przykro, że abra online robi taką krecią robotę stacjonarnym Abra Meble, które ciężko pracują na swoją opinię. Nigdy więcej nie chcę żadnych interesów z tym sklepem online. Mam nadzieję, że ktoś z abra to czyta i wyciągnie jakiekolwiek wnioski
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dzień dobry, nie kupiła Pani basenu z pompą i taka informacja widniała w podsumowaniu zamówienia, które wysyłane jest do każdego Klienta po złożeniu zamówienia. Pragnę nadmienić, że zamówienie składała Pani samodzielnie więc niemożliwe jest, żeby ktoś wprowadził Panią w błąd. Baseny owszem miały takie same wymiary, ale różnica była już zaznaczona w nazwie produktu i w indeksie. Kupiła Pani basen o indeksie MR_8010917 (Basen stelażowy 305 X 76cm 56406), a nie MR_8025230 (Basen stelażowy 3,05mx0,76m 56406 z pompą kartuszową 1249L/H 58381, którego zdjęcia Pani załączała). Polecam ponowne prześledzenie ścieżki zakupu.

Odpowiedź ze sklepu Abra Meble

Doświadczenia innych klientów sklepu Abra Meble

sama odbierałam meble więc nie mogę jej ocenić, reszta w porządku , meble nawet lepiej wyglądają niż na zdjęciach. Polecam sklep.
Szybka dostawa towar zgodny z opisem. Meble bardzo ładnie się prezentują w przedpokoju. Wykonanie adekwatne do ceny. Polecam
Szybka dostawa, kontakt ze sklepem na super poziomie i to dwa razy bo w przeciągu miesiąca kupiłam 2 kanapy. Polecam.
Bardzo dobry kontakt ze sprzedawcą , montaż mebli dobrze opisany w instrukcji . Jestem zadowolona z zakupu.
Towar zgodny z opisem, dostawa również bez zastrzeżeń:) jesteśmy bardzo zadowoleni z narożnika. Polecam :)
Polecam sklep ABRA w Zawierciu, miła, bezproblemowa obsługa, kontakt telefoniczny bez zastrzeżeń.
Dostaw i serwis bardzo sprawny tylko trzeba było czekać na realizacje zamówienia 4 tygodnie
Sprawnie przeprowadzona transakcja. Informacja o zakupie i jego statusie na bieżąco. Polecam
meble super, dostawa o.l tydzien szybciej niz bylo napisane na stronie,.serdecznie polecam
Szafka nocna jest super. Bardzo solidnie i ładnie wykonana. Zgodna z opisem. Polecam.
Błyskawiczna dostawa. Niestety, żadnego wsparcia, jeśli chodzi o złożenie mebli :-(
Jak zawsze niezawodna firma oraz personel bardzo miły, przy tym profesjonalny.
Wszystko przebiegło szybko i sprawnie. Towar zgodny z zamówieniem i opisem.
producent wysłał uszkodzony towar nie mam zastrzeżeń do pracowników Abry
Bardzo dobry produkt. Bardzo dobra obsługa. Wszystko profesjonalnie.
Jestem zadowolony w tej cenie raczej nie znajdzie się nic lepszego
Paczka przyszła szybko, zlecenie też zostało szybko wykonane
Bardzo dobra jakość mebli i Pani w sklepie bardzo uprzejma
Produkt zgodny z opisem, obsługa zamówienia bardzo dobra.
Sprawnie i szybko zalatwiona reklamacja. Polecam sklep