Abra Meble- Logo - Opinie

Abra Meble - Dobrej jakości meble w najniższej cenie !

Jesteśmy ogólnopolską siecią sklepów o ponad 25-letniej tradycji, specjalizującą się w handlu meblami. Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy ponad 100 sklepów zlokalizowanych w całej Polsce, a także sklep internetowy z możliwością dostawy pod wybrany adres. Meble Abra charakteryzuje praktyczność i funkcjonalność. Szczególnie dbamy o to, by nasze meble wyróżniały się wysoką jakością, dostępną zawsze w dobrej cenie. Swoją ofertę nieustannie dostosowujemy do obowiązujących trendów i zmieniających się oczekiwań Klientów – tak, aby zapewnić im szeroki wybór produktów, wyjątkowych pod względem wzornictwa i kolorystyki. Nasze starania zostały docenione. Jesteśmy laureatem prestiżowych nagród i wyróżnień branżowych, m.in. Odkrycie Roku 2008, Laur Konsumenta 2010 i Laur Konsumenta – Grand Prix 2010, Diamenty „Forbesa” 2011, Duża Perła Polskiej Gospodarki 2011, Godło Jakość Obsługi 2012, Gwiazda Jakość Obsługi Klienta 2013 oraz znak Superbrands 2014. Zapraszamy!
AUTO CENTRUM sp. z o.o.
Krakowska 199
38-400 Kraków
Jerzy Papierz

Opinie nt. sklepu Abra Meble

4.36/5.00

Kolejny raz robiłam zakupy w sklepie Abra, półkę którą teraz kupiłam "one 155" bardzo sobie chwalę. Wcześniej kupiłam z tej serii też krótsze. Półki fajne, proste w montażu, wszystko zgodne z opisem
Czytaj dalej

sama strona internetowa działa w sposób absolutnie amatorski nie ma możliwości zmiany raz wybranej formy płatności trzeba pisać maile o anulowanie zamówienia i robić i od nowa.poza tym każdy zamówienie musi być potwierdzony przez sklep stacjonarny co w tym przypadku zajęło słownie 9 dni.mimo że transport był ustawiony ze sklepu stacjonarnego na piątek to pan radośnie i spokojnie stwierdził że nie ma transportu i będzie w poniedziałek.biorąc pod uwagę że to okres urlopowy tylko mojej dobrej woli sklep zawdzięcza że sofani kwitnie w magazynie w zielonej górze do dzisiaj. Słownie dopóki nie zostaną wprowadzone zmiany w podejściu do klienta nie polecam.
 Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dzień dobry, Aktualnie pracujemy nad nową wersją strony i mamy nadzieję, że korzystanie z niej będzie wygodniejsze. Zmian w sposobie płatności mogą dokonywać Państwo przy składaniu zamówienia, później jest to niemożliwe. Niestety, na chwilę obecną konieczne jest takie potwierdzenie zamówienia; w celu weryfikacji bardzo prosimy o maila na adres e-sklep@abraonline.pl z podaniem numeru zamówienia - chcielibyśmy wyjaśnić tę sytuację. Czekamy na informację zwrotną. Pozdrawiamy, Szkolenia obsługi prowadzone są na bieżąco, ale nie zaszkodzi ich powtórzyć, dziękujemy.

Odpowiedź ze sklepu Abra Meble

Doświadczenia innych klientów sklepu Abra Meble

Sofa naprawdę warta tych pieniędzy,po prostu śliczna.Okres oczekiwania krótszy ,widać że szanuje się klienta.Obsługa przemiła ,udzielająca konkretnych odpowiedzi .Jak najbardziej polecam sklep.
Zamawiłam kanapę przez internet z odbiorem w sklepie stacjonarnym. Wszystko poszlo sprawnie i abardoz szybko. A kanapa - jedyna wśrod tego typu zamiennie prawa i lewa co było dla mnie istotne.
Długo się czeka na dostawę. Orientacyjny czas dostawy np. 21 dni powinien być znany w czasie zamówienia. Moim zdaniem informacja, że realizacja nastąpi powyżej 48h nie jest precyzyjna .
Obsługa telefoniczna miła jednak nie do końca wszystkiego się dowiedziałam . Dostawca cudowny ,miły człowiek. Meble lepiej wyglądają niż się użytkują .
Fachowa rzetelna i bardzo przyjazna obsługa klienta i dostawa towaru. Zamówiona sofa jest bardzo efektowna, wygodna i łatwo się rozkłada.
sama odbierałam meble więc nie mogę jej ocenić, reszta w porządku , meble nawet lepiej wyglądają niż na zdjęciach. Polecam sklep.
Szybka dostawa towar zgodny z opisem. Meble bardzo ładnie się prezentują w przedpokoju. Wykonanie adekwatne do ceny. Polecam
Szybka dostawa, kontakt ze sklepem na super poziomie i to dwa razy bo w przeciągu miesiąca kupiłam 2 kanapy. Polecam.
Wszystko przebiegało zgodnie z warunkami określonymi w regulaminie i moimi oczekiwaniami, nie mam zastrzeżeń.Polecam.
Towar zgodny z opisem, dostawa również bez zastrzeżeń:) jesteśmy bardzo zadowoleni z narożnika. Polecam :)
Dostaw i serwis bardzo sprawny tylko trzeba było czekać na realizacje zamówienia 4 tygodnie
Sprawnie przeprowadzona transakcja. Informacja o zakupie i jego statusie na bieżąco. Polecam
Za transport 3 ponieważ ja musiałem się dostosować do kierowcy a powinno być odwrotnie.
Towar zgodny z zamówieniem. Piękne i estetyczne wykonanie. Polecam meble z Abra. Iwona
Jak zawsze niezawodna firma oraz personel bardzo miły, przy tym profesjonalny.
Jestem bardzo zadowolona z obslugi a tym bardziej z produktów które zamówiłam
Bardzo przyjemna obsluga w Leborku. Kierowniczka kompetentna i mila. Polecam
producent wysłał uszkodzony towar nie mam zastrzeżeń do pracowników Abry
Jestem zadowolony w tej cenie raczej nie znajdzie się nic lepszego
Sklep pierwsza klasa towar rewelacja bardzo miła obsługa polecam