Abra MebleOpinie

Abra Meble - Dobrej jakości meble w najniższej cenie !

Jesteśmy ogólnopolską siecią sklepów o ponad 25-letniej tradycji, specjalizującą się w handlu meblami. Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy ponad 100 sklepów zlokalizowanych w całej Polsce, a także sklep internetowy z możliwością dostawy pod wybrany adres. Meble Abra charakteryzuje praktyczność i funkcjonalność. Szczególnie dbamy o to, by nasze meble wyróżniały się wysoką jakością, dostępną zawsze w dobrej cenie. Swoją ofertę nieustannie dostosowujemy do obowiązujących trendów i zmieniających się oczekiwań Klientów – tak, aby zapewnić im szeroki wybór produktów, wyjątkowych pod względem wzornictwa i kolorystyki. Nasze starania zostały docenione. Jesteśmy laureatem prestiżowych nagród i wyróżnień branżowych, m.in. Odkrycie Roku 2008, Laur Konsumenta 2010 i Laur Konsumenta – Grand Prix 2010, Diamenty „Forbesa” 2011, Duża Perła Polskiej Gospodarki 2011, Godło Jakość Obsługi 2012, Gwiazda Jakość Obsługi Klienta 2013 oraz znak Superbrands 2014. Zapraszamy!
ABRA S.A.
ul. Łagiewnicka 33 a
30-417 Kraków
Rejestr Przedsiębiorców KRS:0000003143
Piotr Lisowski, Piotr Szczepanik

Opinie nt. sklepu Abra Meble

4.60 / 5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu Abra Meble

Wszystko zgodnie z oczekiwaniem i zamówieniem. Polecam

Dość długi czas oczekiwania na towar.

Fachowa rzetelna i bardzo przyjazna obsługa klienta i dostawa towaru. Zamówiona sofa jest bardzo efektowna, wygodna i łatwo się rozkłada.

Jestem zadowolona z zakupu. Serwis przejrzysty i czytelny. Dostawa szybka. Łóżko wygodne, zgodne z opisem. Zawiodło mnie jedynie wykonanie, ponieważ na zagłówku nie można się oprzeć, bo wtedy puszczają łączenia i trzeba skręcać łóżko jeszcze raz. Wymaga to na pewno dodatkowego wzmocnienia.

Za transport 3 ponieważ ja musiałem się dostosować do kierowcy a powinno być odwrotnie.

Sklep pierwsza klasa towar rewelacja bardzo miła obsługa polecam

Sofa naprawdę warta tych pieniędzy,po prostu śliczna.Okres oczekiwania krótszy ,widać że szanuje się klienta.Obsługa przemiła ,udzielająca konkretnych odpowiedzi .Jak najbardziej polecam sklep.

Meble niestety diametralnie różnią się odcieniem. Meble niby są dąb sonoma, ale to nie ten sam odcień. Pani na informacji zapewniała, że meble są w tym samym odcieniu. Płakać się chce.

Wszystko przebiegało zgodnie z warunkami określonymi w regulaminie i moimi oczekiwaniami, nie mam zastrzeżeń.Polecam.

Dostawa oraz towar w najlepszym porządku.

Obsluga i dostawca towaru bardzo uprzejmi i profesjonalni.

Zakupiona komoda zgodna z opisem. Prosty montaż, ale zalaczona instrukcja mało przejrzysta. Radzę zapoznać się z regulaminem dostawy. Brakuje opcji usługi z wniesieniem. Tylko uprzejmości kuriera zawdzięczam pomoc w wzniesieniu ponad 30 kg paczki do mieszkania.

1-07-2019 dziś 5-08-2019 jeszcze nie mam zamówionego łózka

Długi termin dostawy. W moim przypadku 20 dni od producenta do sklepu. Do sklepu na ul. Marywilskiej w Warszawie nie mogłam się dodzwonić Wysłałam maila. Dostałam odpowiedź, że wersalka już tam jest.

Meble mogłyby być bardziej dopracowane, solidniejsze.

Szafa bardzo ładna, ale wykonana ze słabych jakościowo materiałów. Złożenie jej też nie należy do najłatwiejszych.

Polecam , wszystko w najlepszym porządku