odstraszanie.pl

Opinie (2164) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (6441)

Ważny od: 7 lip 2021
odstraszanie.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

16 cze 2023
szybka, sprawna i profesjonalna obsługa, zakupione towary doskonałej jakości i co najważniejsze skuteczne

14 wrz 2023
Mieszkanie 82m2 zamknięty na wszystkie spusty (okna ) o 21.00 włączyłem 2 bomby i dopiero rano wrzuciłem i zacząłem wietrzyć mieszkanie. I co . Następnego dnia wieczorem znalazłem 2 pluskwy bardzo żywe.

Opinie nt. sklepu odstraszanie.pl

8 sie 2023

Na mrówki

Wyrażam opinię na temat zakupionego żelu w pułapce na mrówki. W moim przypadku żel w ogóle nie zadziałał mrówki były zbyt duże aby dostać się do środka rozciąłem pułapki mrówki po pewnym czasie bardzo chętnie wyjadały zawartość, niestety ani jednej martwej mrówki
19 maj 2023
Lepy zupełnie nieskuteczne. ponad tydzień temu ustawiłem je w miejscach pojawiania się pluskiew i przy samych gniazdach. Do tej pory nie złapała się ani jedna! (oczywiście zamieściłem również przynętę).
3 lis 2023

Niestety

Niestety, ale produktem „profesjonalnym” ziemia okrzemkowa nie jest jeśli chodzi o zwalczanie robaków. Szybka wysyłka i produkt zgodny z opisem, ale na nic się to zdaje
28 paź 2023
Niestety , obydwa zakupione urządzenie nie przynoszą efektu . Kuna jak był tak jest i kręci się w odległości kilku metrów od włączonych odstraszaczy czyniąc dalej szkody
21 wrz 2023
Oferta niewiarygodna w terminowości dostawy Zamówienia i zapłata w niedziele a dostawa w czwartek / po 4 dniach/ Oferowano w ciągu 24 godz
15 maj 2023
Fatalnie zapakowane w za małe pudełko. Na dziesięć zamówionych tylko 4 były kompletne, a 2 następne z bólem nadawały się do wykorzystania
30 sie 2023
Taśma i odstraszacz birdchaser nie działają !!! Dzięcioł przylatuje i niszczy. Dopiero jak okleiłem to miejsce folia to jest spokój !
5 lip 2023
Nie bardzo wiem co można poprawić, żeby szpaki się go bały. Jak na razie nie zwracają na ten jastrzębi głos uwagi.
24 gru 2023
Na stronie informacja że dostawa w 24h a szła kilka dni bez jakiejkolwiek wzmianki że nie dojdzie w terminie.
15 lis 2023

Nie polecam

Produkt nie działa chyba że na moją głowę bo po każdym psikaniu w domu (bolała mnie od tego zapachu)
20 lip 2023
Fatalna obsługa klienta. Warto byłoby pomyśleć nad zmianą pracownika który odbiera telefony.
28 gru 2023
brak kontaktu z firma wysłany zły produkt
12 paź 2023
Nie odstrasza kun wcale.
Dałabym 0 gwiazdek gdyby była taka możliwość, ponieważ zakupione preparaty w ogóle nie działają
24 sie 2023
Zmienić dostawcę, ponieważ b. długo czekałam na paczkę. Dostawcą był pocztex. Pozdrawiam.
15 lip 2023
Paczka w transporcie została uszkodzona. Jak napisałam emaila to dopiero wysłali paczkę.
9 maj 2023
Uruchomiłem odstraszacz dwa razy i już za Trzecim razem nie chciał działać
3 wrz 2023
Сообщать когда приблизительно придёт посылка,неспать и ожидать,это фурор!
15 lip 2023
Oprysk działa bardzo krótko, w opisie jest że 4tygodnie a u mniej 2dni.
26 cze 2023
Urządzenie do odstraszania ze złymi śrubkami i bez instrukcji montazu