medsport-polska.pl

Opinie (40) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (114)

Ważny od: 26 lis 2021
medsport-polska.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

21 sty 2024
Jedyny sklep z Biovisc Orto Single3%. Wysyłka w dwa dni. Kontakt telefoniczny ok. Na minus- brak powiadomień po złożeniu zamówienia i problemy ze stroną w trakcie obsługi koszyka i składaniu zamówienia.

11 wrz 2023
Produkt zamówiłam 29.czerwca. We wrześniu otrzymałam informacje , ze rzekomo go zwróciłam . Nie otrzymałam zamówionych produktów jak rownież nie zostały mi zwrócone pieniądze

Opinie nt. sklepu medsport-polska.pl

Jestem bardzo zadowolonym! Świetna firma!
Bardzo dobry kontakt express wysyłka . Polecam
24 lut 2024
bardzo dobra cena i super szybka dostawa
Dobry kontakt szybka wysyłka
7 lut 2024
szybka realizacja zamówienia
6 lut 2024
17 lut 2024

Żenujące podejście do klienta

Brak kontaktu ze strony sklepu o jakimkolwiek opóźnieniu, braku na stanie. W interesie klienta jest pytanie o to czy po tygodniu łaskawie ktoś odpowie co z moim zamówieniem, po czym dostaje informacje, że tak wyślemy do końca tygodnia niestety najwyraźniej używam innego kalendarza bo dalej nie dostałam żadnej informacji. Podsumowując: Brak e-maila o przyjęciu zamówienia. Zero kontaktu informacji o utrudnieniach związanych z zamówieniem. Nie polecam, nie spotkałam się z tak nieudolną obsługą.
Zamówienie opóźnione mimo wyboru kuriera do 3 dni, gratisy dołączone do zamówienia przeterminowane
21 sty 2024
Bardzo szybka wysyłka, ale dodawanie gadżetów przeterminowanych??? Maski i testy po dacie ważności były rozczarowaniem.

Szybko tanio i miło
14 sty 2024
Co do zastrzyku to trudno coś powiedzieć dopiero będzie podany..Jeśli chodzi o wysyłkę to trzeba było ponaglać o wysłanie po kilkunastu wiadomościach do firmy w końcu została wysłana paczka..
3 paź 2023

Niskie morale

Trzeba było upomnieć się o zamówienie, do zamówienia dodane 3 testy na covid po dacie przydatności! I 2 maeczki. Nie ładnie, firma w ten sposób pozbywa się odpadów medycznych i oszczędza, a klient zostaje ze śmieciem i poczucie winy, że utylizuje w nieodpowiedni sposób. Z tego powodu nie zamówię w tej firmie już.nic więcej.
21 wrz 2023

Super ekspresowa dostawa i super cena produktu.

Super ekspresowa dostawa. Zamówienie złożone w czwartek godz. 13.49, a dostawa już w piątek godz. 11.13 w Gdańsku. Rewelacja. No i jaka super cena produktu SINOVIAL HL 3,2% 2ML. Kolejna rewelacja. Już przymierzam się do kolejnego zakupu. Pozdrawiam personel.
15 lis 2023

Profesjonaliści

Zakupiony towar przybył bardzo szybko a do tego z niespodzianką. Duże poszanowanie klienta a to dla mnie jest bardzo istotne. Polecam!
15 lis 2023
Polecam, trochę brak informacji ze sklepu o tym czy zamówienie przyjęte itd ale dostawa w terminach wszystko zgodnie. POLECAM
AC
Arkadiusz C.
Tomaszów Maz.
20 lis 2023
Przesyłka szybko dostarczona, dobrze zabezpieczona. Zabrakło mi dostarczania informacji o przesyłce drogą SMS-ową.