sklep.smakiportugalii.pl

Opinie (246) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (553)

Ważny od: 3 sie 2021
sklep.smakiportugalii.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

22 wrz 2023
Znalazłam w Waszym sklepie oliwę Akushla, która jest cudowna w smaku, biologicznie i chemicznie czysta. Wiem to, bo spędziłam tegoroczne wakacje w gaju oliwnym i manufakturze, gdzie powstaje Akushla - w Portugalii, w dolinie rzeki Duro. Właściciel jest „zakręcony” na punkcie swojej oliwy. Ja jestem „zakrecona” na punkcie jej owocowego, łagodnego smaku! Świetna, błyskawiczna obsługa w Waszym sklepie, odręcznie napisany list (!) i prezent powitalny zrobiły ze mnie Waszą fankę. Przemiła niespodzianka! Dziękuję.

25 gru 2023
Dostałam informację, że otrzymuję prezent przy pierwszym zamowieniu i mają nadzieję, że mi się spodoba, a żadnego prezentu nie dostałam;) to jedyny zgrzyt

Opinie nt. sklepu sklep.smakiportugalii.pl

25 lut 2024
Odpowiedź ze sklepu sklep.smakiportugalii.pl
Dzień dobry. Dziękujemy! Co moglibyśmy poprawić w obsłudze, by uzyskać 5* od Pana? Pozdrawiamy serdecznie.
WW
11 lut 2024
6 lut 2024
8 sty 2024

Super…

Jestem bardzo zadowolona z całego przebiegu zakupu. Szybko i profesjonalnie. Napewno życzyłabym sobie aby dostawa była bez względu na kwotę bezpłatna. Reszta bez zarzutu. Informacja o statusie przesyłki była na bieżąco. Produkty bardzo dobrej jakości.
Odpowiedź ze sklepu sklep.smakiportugalii.pl
Bardzo dziękujemy za zakupy i tak pozytywną opinię. Jest nam bardzo miło! Niestety nie mamy możliwości zapewnić dostawy gratis do każdego zamówienia. Ale staramy sie maxymalnie obniżać koszty wysyłki. Zapraszamy zawsze. Pozdrawiamy serdecznie!
20 sty 2024
Obsługa bez zarzutu na bardzo wysokim poziomie. Kompetencja informacja zwrotna i szybkość działania. Życzę, aby zawsze utrzymywali Państwo taki poziom obsługi.
Odpowiedź ze sklepu sklep.smakiportugalii.pl
Bardzo dziękujemy za zakupy i tak pozytywną opinię. Jest nam bardzo miło, że docenia Pani nasze zaangażowanie. Staramy się zawsze podnosić poziom :) Dla najlepszych Klientów warto wkładać wysiłek. Dziękujemy z całego serca za Pani komentarz. Zapraszamy zawsze. Pozdrawiamy serdecznie!
MC
Bardzo dobrze zapakowane ale kartonik mokry Dobrze , że zawartość bez dostępu wody.Towar super. Zdecydowanie polecam.
Odpowiedź ze sklepu sklep.smakiportugalii.pl
Dziękujemy za zakupy i komentarz! Zwrócimy szczególną uwagę na pakowanie przy następnym zamówieniu. Mamy prośbę, by złogosić problem w uwagach do zamówienia. Bardzo dziękujemy i zapraszamy zawsze!
8 sty 2024

Miejsce gdzie już zawsze będziesz wracać!

SETE MARES przepyszne a oliwa czosnkowa skradła nasze serca. Sklep polecam baaardzo!
Odpowiedź ze sklepu sklep.smakiportugalii.pl
Dziękujemy za komentarz, który skradł nasze serca! :) Sete Mares to nasza marka, tym bardziej jest nam miło, że przypadła Państwu do gustu. Proszę spróbować innych oliw smakowych, są absolutnie wyjątkowe! Wszystkiego najlepszego! Do zobaczenia następnym razem.
WM
Wiktor M.
Elbląg
31 sty 2024
Przede wszystkim towar dobrej jakości, a ponadto kontakt z klientem.
Odpowiedź ze sklepu sklep.smakiportugalii.pl
Bardzo dziękujemy za zakupy i tak pozytywną opinię. Jest nam bardzo miło! Zapraszamy zawsze. Pozdrawiamy serdecznie!
Polecam, szybka realizacja zamówienia i towar wysokiej jakości
Odpowiedź ze sklepu sklep.smakiportugalii.pl
Bardzo dziękujemy za zakupy i pozytywną opinię! Zapraszamy zawsze!
4 lut 2024
Ryby pyszne.
Odpowiedź ze sklepu sklep.smakiportugalii.pl
Cieszymy się bardzo! Co Pani najbardziej smakowało?
13 sty 2024
Miło obsługa, super produkt i szybka przesyłka.Dziękuję.
Odpowiedź ze sklepu sklep.smakiportugalii.pl
Bardzo dziękujemy za miłe słowa! Do zobaczenia!
Super, przesyłka z zamówieniem przekazana blyskawicznie
Odpowiedź ze sklepu sklep.smakiportugalii.pl
Dziękujemy za zakupy! Cieszymy się, że wszystko poszło zgodnie z oczekiwaniami. Pozdrawiamy serdcznie.
TG
Tomasz G.
Konstancin-Jeziorna
28 sty 2024
Ten format sklepu mi się podoba!
Odpowiedź ze sklepu sklep.smakiportugalii.pl
Bardzo się cieszymy! Dziękujemy! Do zobaczenia!
Polecam całym sercem
Odpowiedź ze sklepu sklep.smakiportugalii.pl
Z całego serca dziękujemy! :) Najlepszego!
16 sty 2024
Więcej promocji