dekoracjadomu.pl- Logo - Opinie

dekoracjadomu.pl

Opinie (343) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1313)

6 lis 2023
Na stronie internetowej nie jest podany kolor waszego produktu tylko materiał z jakiego jest zrobione. Produkt nie jest zły, ale gdybym wiedział że jest w kolorze czarnym, to bym się zastanowił. Na jakość nie można narzekać, więc dlatego bo nie zwracam. Zaznaczam że Kompania powinna jasno powiedzieć w jakim produkt jest kolorze

13 gru 2023
Ogólnie mebel bardzo ładny. śrubki popakowane w estetyczne i opisane woreczki. Czytelna instrukcja. Niestety zamówiony egzemplarz miał albo źle wyprofilowany gwint w podstawie metalowej albo zrobił się jakiś zadzior i śruba wkręcała się mniej więcej do połowy długości. Nie było możliwości żeby to przejść. Na szczęście w zestawie były zapasy w tym krótsza śrubka którą ostatecznie wykorzystałem. Po tym doświadczeniu nie będę już zamawiał mebli gdzie w części metalowej są gwinty bo potem nie wiadomo co z tym robić. Drewno albo płytę można nawiercić i śruba wejdzie a metal nie za bardzo. Gdyby nie to ocena byłaby na pewno wyższa.

Opinie nt. sklepu dekoracjadomu.pl

DS
Dorota S.
Pruszków
Zakup przebiegl szybko, tylko jedno ale w koszu jest wada na srebrnej otoczce i w dozowniku na mydlo zdarte w srodku sreberko
Produkty odpowiadają moim oczekiwaniom. Kontakt z firmą - sms w przypadku braku produktu i informacja o terminie przesyłki.
26 maj 2024
Polecam zgodne z opisem dobrze zapakowane i przesyłka dotarła na czas
Szybka dostawa śliczne kwietniki ładnie się prezentują
Szybka wysyłka, produkt wysokiej jakości.
26 maj 2024
Sprawna i sztywna obsługa.
27 maj 2024
3 cze 2024
3 cze 2024
28 maj 2024
6 maj 2024
Produkt dostarczony szybko, niestety okazało się w trakcie montażu,że niestety rozmiar kołków do montażu był nie odpowiedni ( za mały). W paczce rozmiar kołków 6 , wg mnie powinien być nr 7 ale nigdzie nie były dostępne natomiast nr 8 to rozmiar za duży i trzeba było rozwiercać otwory- niezbyt to dobrze wyszło bo płyty są cienkie. Niestety nie jestem zadowolona z zakupu, żeby nie to że płyty się uszkodziły to bym zwróciła towar.
4 maj 2024
Sklep godny polecenia.Moje oko teraz będzie cieszyć nowy mały stojak na kwiaty,piękny odbiegający od standardu, będzie stał obok kupionego u Was dużego stojaka w tym samym wyjątkowym stylu.Pozdrawiam.Jestescie perfekcyjni i tacy zostańcie !