pacamacoffee.pl- Logo - Opinie

pacamacoffee.pl

Opinie (120) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (221)

Ważny od: 5 sty 2022
pacamacoffee.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu pacamacoffee.pl

29 maj 2023
Kawka super i opakowania mistrzowskie. To już moje trzecie zamówienie i już bardzo przywiązałam się do PACAMY. Kawa za każdym razem wychodzi pyszna, mimo że nie jestem specjalistka od alternatyw. Polecam!
25 cze 2023
Cieszymy się tym bardziej, że jest to kolejne Pani zamówienie. Dla nas najważniejszym priorytetem jest zadowolenie naszych Klientów, a nie wielkość sprzedaży! Serdecznie dziękujemy za opinię i ponowne zakupy. Pozdrawiamy gorąco!

GORĄCO POLECAM

Ekologiczny sposób zapakowania, ręczne napisane świąteczne życzenia. Takiej niespodzianki się nie spodziewałam. Gorąco polecam idealny prezent ! Piękne puszki do kawy.
8 cze 2023
Fenomenalna kawa! Genialny sposób wypalania. Obsługa na najwyższym poziomie . Piękne, estetyczne opakowanie. Nie znam lepszej firmy, która oferuje kawę. Polecam !!!
25 cze 2023
Serdecznie dziękujemy za opinię. Aż tchu nam zabrakło, ale uśmiech na twarzach będziemy mieli bardzo długo :-) Życzymy cudownych i wyjątkowych chwil, a nasza kawa niech tylko podkreśla te momenty! Pozdrawiamy gorąco!
10 maj 2023
Dostałem Waszą kawę w prezencie na święta - zakochałem się. Obecnie na warsztat wrzuciłem Kenya Muranga i Guatemala - Caturra. :) Póki co się nie zawiodłem.
17 maj 2023
Panie Dariuszu, nasze motto brzmi: Nasza firma ma jeden cel - dzielenie się radością, jaką daje nam przekazywanie Wam świeżo palonych ziaren kawy, których smak pokochaliśmy. Jeszcze bardziej kochamy dostawać takie opinie od zadowolonych Klientów. Serdecznie dziękujemy i gorąco pozdrawiamy!
6 maj 2023

Bardzo pozytywnie

Kawa bardzo dobra, wysyłka dosyć szybka. Duży plus za docenienie stałych klientów w postaci zniżek czy małych prezentów przy kolejnych zamówieniach.
17 maj 2023
Bardzo dziękujemy za opinię! Zadowolenie i satysfakcja naszych Klientów to nasz priorytet, tak ważny, jak jakość naszych kaw. Pozdrawiamy serdecznie.
29 gru 2023
Przepyszne aromatyczne kawy. Najlepsze jakie dotychczas piłam. Bardzo indywidualne podejście do klienta, obsługa na najwyższym poziomie. Polecam
26 cze 2023
Przepyszna kawa, piękne i przemyślane opakowania! Obsługa klienta na wysokim poziomie :) niezmiernie polecam i będę wracać po kolejne zamówienia
17 wrz 2023

Świetna kawa

Kawka przyszła bardzo szybko, pięknie i personalnie zapakowana. Sama kawa pyszna, na pewno będę dalej stąd zamawiać, gorąco polecam!
5 cze 2023
Świetna obsługa klienta i znakomite produkty. Zdecydowanie polecam i zamierzam skorzystać z oferty Pacama Coffee ponownie! :)
25 cze 2023
Dziękujemy za tak wspaniałą opinię! Cieszymy się bardzo ze słów uznania. Największa nagroda dla nas za naszą pracę to takie słowa i ponowne zamówienia naszych Klientów :-) Zapraszamy! Pozdrawiamy serdecznie!
DP
Dora P.
Gdynia
24 cze 2023
Szybki czas reazlizacji, personalizowana kartka wewnąrz paczki. Co najważniejsze - pyszna kawa!
25 cze 2023
Dziękujemy ślicznie za wspaniałą opinię! Satysfakcja naszych Klientów i jakość sprzedawanej kawy jest dla nas najważniejsza! Pozdrawiamy serdecznie!
30 paź 2023
wszystko super szybka dostawa, intuicyjny proces zakupu, duży wybór metod dostawy. kawa pyszna
22 sie 2023
Kawa jest bardzo dobra, smakiem jest bardzo podobna do tej z kofeiną. Zamówię je ponownie.
23 gru 2023
Świetny produkt, bardzo szybka wysyłka, dobra obsługa klienta, estetyczne pakowanie.
28 sie 2023
Pyszna aromatyczna kawa, piękne opakowania, szybka realizacja zamówienia. Polecam🙏
6 cze 2023
Szczególnie podobają mi się opakowania kawy. Mogłyby być wyraźniejsze daty palenia.
25 cze 2023
Dziękujemy serdecznie za opinię. Oczywiście dołożymy wszelkich starań do tego, żeby daty palenia były wyraźniejsze i bardziej czytelne! Pozdrawiamy!
8 lis 2023

Zamówienie na 5 gwiazdek :)

Szybka wysyłka, piękna paczka, spersonalizowana karta i prezent - miło zamawiać :)
16 lis 2023
Bardzo dobra, świeża kawa, super aromat i smak, wypalana na bierząco. Polecam!
28 wrz 2023
Ręcznie napisana kartka jest bardzo miłym akcentem - i bardzo fajne copy! ❤️
26 lis 2023
Polecane produkty są są bardzo dobre i dobrej jakości.jakosc wysoka i smak
DP
Dora P.
Gdynia

Fantastyczna kawa

Szybka obsługa, gdzie klient traktowany jest indywidualnie. Świetna kawa