zdrowy-sklad.pl

Opinie (12) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (38)

Ważny od: 24 sty 2022
zdrowy-sklad.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

7 wrz 2023
Duży plus za kontakt, natomiast minusem jest to że czasem jest brak towaru,a nie jest to nigdzie napisane,ale w takich sytuacjach zawsze dzwoni pani i mnie informuje że dostawa będzie opóźniona, więc jest ok, pomimo tego jestem zadowolona z zakupów w tym sklepie.

11 lip 2023
Moje zamówienie nie dotarło i nawet nie zostało jeszcze wysłane. jeśli zbierasz opinie, to zamówienie powinno być już zrealizowane, chciałbym otrzymać zwrot pieniędzy lub mój towar

Opinie nt. sklepu zdrowy-sklad.pl

13 kwi 2024
31 gru 2023
Szybka ,bezpieczna dostawa. Sok z malin z długą datą ważności, szczypiorek świeży.
Wszystko sprawnie i dokładnie.Polecam serdecznie.
21 sty 2024
Ponad tydzień czekam na wysyłkę dwóch podstawowych produktów. Status nie uległ zmianie od dnia zakupu. Sklep nie odpowiada na maila. Porazka
7 wrz 2023
4 sie 2023
Super sklep. Pełne zaopatrzenie niska cena.
15 lip 2023
Bardzo dobre
10 gru 2023
16 lis 2023
11 lip 2023
28 maj 2023
Zamówienie złożone 7 dni temu.Otrzymałam informację zwrotną na e-mail, że zostało złożone. Od tego czasu "cisza". Szkoda, bo produkty na pewno są warte polecenia, ale sklep mnie rozczarował.