focusgarden.pl

Opinie (2557) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2630)

Ważny od: 16 paź 2023
focusgarden.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

29 maj 2023
Świetna wiata tarasowa, łatwa w montażu, wszystko opisane, zapakowane, przygotowane i szybka wysyłka. Widać, że dobrze zaprojektowane, pasuje wszystko idealnie. Polecam! Teraz czekam na deszcz lub grad;)

19 lip 2023
Lekceważenie klienta Kupiłem tunel foliowy, i następnym dniu dostałem wiadomość o przygotowaniu towaru do wysyłki ale dalej nic się nie działo. Po czterech dniach zadzwoniłem do firmy Focus Garden i dowiedziałem się że zakup musi być anulowany bo tunel jest uszkodzony (czyżby taka firma nie miała innego egzemplarza?) Po tygodniu musiałem zakupić tunel w innej Firmie i otrzymałem go po trzech dniach.

Opinie nt. sklepu focusgarden.pl

21 lip 2023
Zakupione meble ogrodowe zgodne z oczekiwaniami. Jednak krzesła zostały dostarczone jedynie spięte taśmami, więc mocno zabrudzone. Ponadto firma kurierska, która je dostarczała miała opóźnienie i błędnie w "śledzeniu przesyłki" podała że przesyłka doręczona, podczas gdy nie była doręczona, co było nieco niepokojące...
10 wrz 2023
jakość produktu ok, wysyłka szybka, zabrakło informacji że różne elementy zestawu wysyłane są z różnych magazynów i docierają do klienta w różnych terminach. otrzymałam 1 dnia połowę zamówienia i dopiero po telefonie na infolinie okazało się że reszta przyjedzie za 2 dni. wystarczyło wysłać info. Poza tym wszystko ok.
11 sie 2023
Bardzo ale to bardzo POLECAM Zakupiłam zadaszenie ogrodowe jest Mega!!! Naprawdę wykonanie bardzo solidne wygląd na maxa SUPER!!! Zakupilam w tym sklepie również szafkę na segregacje śmieci, nastąpił mały wypadek ale… to jak rozwinęła się reklamacja zasługuje na MEDAL!!! Polecam na Maxaaaa ten sklep Rewelacja!!!!
20 wrz 2023
Towar zgodny z opisem, przygotowany i bardzo szybko wysłany, zgodnie z rozmową telefoniczną. Instrukcja czytelną, najlepiej składać w min dwóch!! Firma kurierska opóźniła dostawę (pomimo iż towar był już w oddziale gotowy do wydania-dwa dni!), dostawa dopiero po interwencji telefonicznej w firmie kurierskiej!!
12 cze 2023
Kiepski ocynk tunelu. Tunel dotarł bez problemu. Po rozpakowaniu okazało się, że większość rurek jest kiepsko ocynkowanych i praktycznie wszystkie trzeba było pomalować powtórnie... Folia pasuje na stelaż, jest nawet nieco luźna...niestety, powoduje to zbieranie się wody po deszczu na "dachu" tunelu....
11 wrz 2023

Ogólnie wszystko całkiem ok

Ogolnie wszystko calkiem ok. Co mi brakowalo: zamowienie podzielone na dwie przesylki, o czym dowiedzialem sie od kuriera ktory przywiozl za pierwszym razem polowe zamowienia.. No i lawke dostalem w kolorze grafitowym a nie brazowym.. Mimo wszystko i tak jeszcze pare produktow zamierzam tu kupic ;)
Blaszka trochę cienka , mogłaby być grubsza za tą cenę , łatwo się nią skaleczyć . W połowie wysokości przydałby się dodatkowy profil dla usztywnienia konstrukcji. Ale garaż solidnie przymocowany trzyma się bez zastrzeżeń. Przesyłka bardzo szybka, sprawna i bezproblemowa. Polecam, tego sprzedawcę.
10 cze 2023

Ładny zestaw bez zastrzeżeń.

Zestaw solidnie wykonany, wygodnie się siedzi. Prezentuje się bardzo ładnie. Każdy z foteli jest szeroki, co pozwala na wygodne ułożenie. Na sofie zmieszczą się 3 szczupłe osoby. Stolik nierówno stoi, ale wystarczy coś podłożyć pod jedną nogę. Duży plus dla kuriera, który okazał się bardzo pomocny.
27 cze 2023
Jak mogę ocenić coś co jeszcze nie postawiłam. Całe zakupy z Focus Garden mam nie rozpakowane. Nie sprawdziłam jeszcze zawartości opakowania. Ocenić mogę tylko sposób dostawy i tylko za to dałam gwiazdki. Jak złożę domek ogrodowy i stojak na narzędzia i zobaczę, że wszystko gra to wystawię opinię.
31 maj 2023

Podzielona przesyłka

Można zrobić lepiej: poinformować o: Przesyłka podzielona na kilka paczek w różnych terminach. Brak informacji o takim sposobie wysyłki zamówienia. Spowodowało to brak możliwości osobistego odbioru paczki (wrzucona przez płot - na szczęście były to tylko poduszki i na szczęście nie padał deszcz)
20 paź 2023
To już drugi zakup jaki poczyniłem w Waszej Firmie. Zauważyłem to i doceniam, że solidnie opakowujecie towar do wysyłki, a oznaczenie wszystkich części numerami i czytelna instrukcja montażu powoduje frajdę i satysfakcję przy samodzielnym montażu. Tak trzymać! - z poważaniem Mirosław Tereszczuk.
9 sie 2023
Meble ogrodowe zgodne z zamówieniem. Bardzo ładnie prezentują się na tarasie. Trzeba uważać aby nie dokręcać śrub na siłę bo jedna mi się wyłamała i miałam problem aby ją wyjąć. Poduszki mogłyby byś grubsze ale to tylko moja uwaga. generalnie dobry zakup. Wygodne siedziska z podłokietnikami
21 sie 2023

Opis skrzyni wprowadza w błąd

Opis skrzyni "do siedzenia "mocno wprowadza błąd, bo skrzynia, to po prostu Wielki ogrodowy schowek, które utrzyma dwie dorosłe osoby, bo siedzenie na niej jest niewygodne, ponieważ jest bardzo wysoka. Jest tylko kilka centymetrów niższa od stolika kawowego. Poza tym żadnych zastrzeżeń
23 sie 2023

Domek narzędziowy FACTOR 8x6 KETLER

Domek bardzo ładnie się prezentuje, przyjechał na palecie dobrze zapakowany. Złożenie domku nie było skomplikowane, dwóch facetów korzystając z instrukcji złożyło domek w czasie ok. 4 godziny . Dodam jeszcze, że obsługa telefoniczna Focus Garden bardzo pomocna, dziękuję i polecam.
4 wrz 2023

Miły dla oka

Dostawa szybka, dobrze zapakowana i zabezpieczona paczka. Instrukcja bardzo czytelna, elementy dobrze opisane, montaż szybki i sprawny. Zewnętrze miły dla oka, ładnie się prezentuje w moim ogrodzie. Spełnia moje oczekiwania. Podłoga mogłaby być solidniejsza. Wart swojej ceny.
31 lip 2023
Jeśli chodzi o obsługę, to wszystko tak jak należy. Natomiast zestaw ogrodowy , który kupiłam , niestety nie można było go dobrze skręcić i trzeba było na nowo gwintować śruby. Przy pomocy mężczyzny udało się to zrobić. W innym wypadku zmuszona bym była odesłać zestaw.
4 sty 2024
Póki co mogę tylko powiedzieć, że czas i proces realizacji zamówienia bardzo sprawne. Sam foliak musi poczekać na sprzyjającą aurę, by można było go w pełno ocenić, natomiast w zeszlym roku zamawialiśmy również tunel foliowy z Focus Garden i spisał się bez zarzutów
7 sie 2023

Super fotel jestem zachwycona mój odpoczynek wszedł na wyższy level, przez to ze nóżki tego fotela są w tym kształcie jest on bardziej stabilny chociaż 97 cm to maja nóżki trzeba doliczyć zapas 10 cm od tylu na zagięty tył dlatego fotel stoi w inna stronę niż miał.
24 sie 2023
Bardzo dobry kontakt, choć był mały problem logistyczny z wysyłką paczki. Po rozmowie z panią konsultant, problem błyskawicznie w przeciągu godziny został rozwiązany, zostałem poinformowany o tym telefonicznie i przesyłka na drugi dzień była na miejscu. Polecam.
17 lip 2023
Zakupiony towar dostarczony został bardzo szybko,wspaniale zabezpieczony do transportu,kurier bardzo miły znający się na swojej pracy. Na pewno jeszcze wrócę do SPRZEDAWCY po inne towary.Zakupiony towar jest bardzo dobrej jakości i wszystkim polecam tą Firmę.