focusgarden.pl

Opinie (2557) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2630)

Ważny od: 16 paź 2023
focusgarden.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

29 maj 2023
Świetna wiata tarasowa, łatwa w montażu, wszystko opisane, zapakowane, przygotowane i szybka wysyłka. Widać, że dobrze zaprojektowane, pasuje wszystko idealnie. Polecam! Teraz czekam na deszcz lub grad;)

19 lip 2023
Lekceważenie klienta Kupiłem tunel foliowy, i następnym dniu dostałem wiadomość o przygotowaniu towaru do wysyłki ale dalej nic się nie działo. Po czterech dniach zadzwoniłem do firmy Focus Garden i dowiedziałem się że zakup musi być anulowany bo tunel jest uszkodzony (czyżby taka firma nie miała innego egzemplarza?) Po tygodniu musiałem zakupić tunel w innej Firmie i otrzymałem go po trzech dniach.

Opinie nt. sklepu focusgarden.pl

18 cze 2023

Świetna realizacja na każdym…na

Świetna realizacja na każdym etapie. Błyskawiczna wysyłka. Towar jak najbardziej spełnia nasze oczekiwania. Meble ogrodowe Marinel wyglądają bardzo elegancko i są przede wszystkim wygodne. Zdecydowanie udany zakup. Dokupione poduszki i dywan dodają kolorytu.
17 paź 2023
Szybka realizacja zamówienia. Produkt tzn. obrzeża trawnikowe z tworzywa lepszej jakości i nie są droższe niż w innych sklepach np. na Allegro, ale zamało jest elementów mocujących(tylko 3 na 1m). Szkoda że nie było można dokupić w Waszym sklepie. Polecam.
12 sie 2023

najlepszy sklep z meblami ogrodowymi

Wszystko bez zarzutu. Zestaw ogrodowy (narożnik + fotel + ława) bardzo dobrze zapakowany, każdy element osobno. Szklany blat stolika dotarł w nienaruszonym stanie. Komplet na żywo prezentuje się jeszcze lepiej niż na zdjęciach. Bardzo polecam focus garden.
23 sie 2023
Domek zmontowałem w 4 h. Dach wymagał pomocy w założeniu . Ale sam też dałbym sobie radę.. super wygląda . Jak na wyròb z tworzywa w miarę wszystko pasuje. Polecam stojak na narzędzia też daje radę. Jestem zadowolony .. Rada dokręcajcie wkręty z wyczuciem
Dobra komunikacja ze sklepem. Szybka wysyłka zamówionego towaru. Pomoc kierowcy przy wyładowaniu towaru . Zachęcam do kupowania ze strony innych klientów. Bezpieczne zakupy. Bardzo ważne , że są stosowane obniżki towarów w obecnie ciężkim czasie.
3 paź 2023

Kupiłam Meble ogrodowe CORFU DUO Cappuccino

Te fotele Keter to dokładnie to, czego szukałam. Złożyłam sama, elementy pasowały, jest w zestawie spory zapas części, które mogą się ewentualnie połamać przy montażu. Zakupu dokonałam ze 100-złotowym rabatem, więc tym bardziej jestem zadowolona.
26 cze 2023
Maty tarasowe zewnętrzne to przysłowiowy „strzał w dziesiątkę „ Są praktyczne a przy tym zdobią każdy taras a w naszym przypadku balkon. Przystępna cena to również atut by interesować się produktem uzyskiwanym z recyklingu . Brawo ! Dziękujemy
9 paź 2023
Domek bardzo ładny i nawet solidny, polecam. Jedyny minus to czas składania. Na instrukcji napisane 3h, a łącznie około 2h z teściem odklejałem folie z elementów i szukałem części :) Na pewno trzeba sobie zarezerwować więcej czasu na złożenie.
25 sie 2023
Zamuwienia 5 minut dostawa expres meble zestaw super montaż intuicyjny hoc dobrze oznakowany przydałoby się wzmocnienie na siedziskah ale ogólnie wykonanie na plus brak wad zapakowanie profeska polecam warty zakup do ceny taras jak bajka 😁😁
29 sie 2023

Szybka i konkretna dostawa .

Szybka i konkretna dostawa. Co zrobić jeszcze lepiej? Pan z dostawy był nie uprzejmy wręcz arogancki określił że nie można płacić kartą i zagroził że zabiera towar z powrotem .Udało mi się pożyczyc gotówkę a dzięki temu mam fajnego grila.
Bardzo szybko przebiegł cały proces od zamówienia do dostarczenia pod same drzwi. A co najważniejsze przy najniższej cenie 1699zł tego kompletu w całym internecie jeszcze przesyłka 0zł. Jak się ,,CHCE” to się ,,DA” zrobic dobrą cenę.
MM
25 lip 2023
Bardzo dobrym pomysłem jest mailowe powiadomienie, że można już zamawiać produkt, który przez pewien czas nie był dostępny. A już szczególnie ujęło mnie „rabatowanie za oczekiwanie” – świetna zachęta do szubkiego składania zamówienia.
21 lis 2023
Bardzo profesjonalna obsługa i szybka reakcja na uszkodzony w transporcie produkt. Sprzedawca po zgłoszeniu problemy błyskawicznie wysłał nowy produkt w ramach reklamacji. W 100% polecam i na pewno to nie ostatni zakup w tym sklepie.
26 cze 2023
Jestem zadowolono z dywanu zewnetrznego który zamówiłam, jedynie koszt wysyłki wydaje mi się duży, choć nie mam porównania ile wynosi w innych sklepach z dywanami ( ponieważ zdaję sobie sprawę, że jest to wysoki produkt do wysłania).
23 wrz 2023
Skręcanie i kompletność Bez problemów. Dwie osoby potrzebne. Najwiecej czasu schodziło z odbieraniem folii zabezpieczającej z elementów. Stosunek ceny do jakości Ok. Dla mnie jednak za słaby jakościowo (cienkie i wiotkie ścianki )
ZK
Zuzia K.
Starogard Gdański
24 paź 2023
Zamówiony towar odpowiednio zabezpieczony na czas transportu. Komplet wypoczynkowy łatwy do samodzielnego montowania. Efekt końcowy zadowalający. Mały minus dla szyby w stole ( błędy w szkle nie do zlikwidowania czy zatuszowania).
30 wrz 2023

Złoty medal dla p. Krzysztofa Stefaniaka i ekipy monterów.

Na 5 zasługuje współpraca z p. Krzysztofem Stefaniakiem. To osoba której rzeczy niemożliwe zajęły tylko chwilę. Ekipa monterów też spisała się na medal. Jestem pod wrażeniem życzliwości i profesjonalizmu wszystkich Panów. Dziękuję.
7 wrz 2023

Narożnik ogrodowy Reno

Kupiłam narożnik ogrodowy Reno, bardzo szybko został mi dostarczony, byłam powiadamiana o przebiegu dostawy, po złożeniu okazało się, że jest idealnie taki sam jak na zdjęciach w internecie. Gorąco polecam firmę Focus Garden.
8 cze 2023
Świetny kontakt z obsługą. Co się rzadko zdarza w dzisiejszych czasach. A czas realizacji błyskawiczny -1 dzień od zamówienia, bo bardzo mi zależało. Ogromnie polecam zakupy w tym sklepie! My za jakiś czas wracamy ponownie :)
Przód oraz boki szafki są rewelacyjne. Jednak tył, który wykonany jest z cienkiej... nawet nie wiem jak nazwać ten materiał, jest beznadziejny. Gdyby tył był wykonany tak samo jak przód i boki, to szafka była by godna ceny.