focusgarden.pl

Opinie (2562) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2630)

Ważny od: 16 paź 2023
focusgarden.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

29 maj 2023
Świetna wiata tarasowa, łatwa w montażu, wszystko opisane, zapakowane, przygotowane i szybka wysyłka. Widać, że dobrze zaprojektowane, pasuje wszystko idealnie. Polecam! Teraz czekam na deszcz lub grad;)

12 maj 2023
ZAMOWIENIE NR 178256. WDNIU 2.05.23 ZAKUPILEM ZESTAW BORNEO I POKROWIEC PANI ZAPEWNILA MNIE ZE,OTRZYMAM WSZYSTKO NAJPOZNIEJ 05.05.2023 . NIESTETY TOWAR NIEDOTARL DO MNIE.POWTORNIE ZADZWONILEM 09.05.2023 IPANI POINFORMOWALA MNIE ,ZE TOWAR JEST W TRAKCIE WYSYLKI , NIESTETY NIEDOTARL. PONOWNIE ZADZWONILEM 12.05.23 I POINFORMOWANO MNIE ,ZE TOWAR JEST W TRAKCIE PRZYGOTOWANIA DO WYSYLKI. DRUGI TYDZIEN NIERUSZAM SIE Z DOMU I CZEKAM NA KURIERA. TO JEST SKANDAL .

Opinie nt. sklepu focusgarden.pl

2 cze 2023
Sprawna realizacja zamówienia. Zakupiony zestaw wykonany solidnie, gwarancja wygody i trwałości/ kolor po dwóch latach użytkowania nie stracił grafitowej barwy/. Zakupiłam drugi na prezent. Polecam sklep i oferowany towar.
22 lis 2023

Domek narzędziowy spełnia oczekiwania.

Domek narzędziowy spelnia oczekiwania. Jeszcze nie jest złożony to nie wiem czy proste i latwe tak jak podaje producent. Po złożeniu napiszę więcej. Kolor na zdjęciu trochę inny jak rzeczywistości to taki maly szczegół.
31 paź 2023

Basen caloroczny

Jest jesień I basen wylądował w garażu.Wiec trudno coś co jest spakowane na palecie oceniać,ale mam nadzieje ze jest w porządku i na wiosnę basen zostanie rozłożony.Przesylka przyszła szybko,a Pan pomógł ustawić w garażu.
13 wrz 2023

Solidny sklep

Szybka i sprawna realizacja zamówienia. Dobre zabezpieczenie towaru i bieżące informowanie o statusie zamówienia. Zestaw mebli ogrodowych kupiłem w czwartek, a w poniedziałek były już u mnie. Ceny konkurencyjne. Polecam.
28 lip 2023

Zadaszenie tarasowe ATLANTA 3x4,4m Cold Grey

Polecam zakup. Montaż prosty, cięcia materiałów aluminiowych i PCV dokładne. Instrukcja bardzo pomocna. Wszystkie elementy dokładnie oznaczone i opisane. Wygląda lepiej niż na zdjęciach. Dostawa bardzo szybka. Rewelacja.
6 lis 2023
Błyskawiczna obsługa i wysyłka. Rewelacyjna cena i produkt wart każdej wydanej złotówki. Domek złożony i przytwierdzony do podłoża w 9 godzin. Nie jest to forteca ale nie temu ma służyć. A swoją rolę spełnia doskonale.
3 paź 2023
Skrzynia jest rewelacyjna. Nie sądziłam, że jest aż tak pojemna. No i bardzo ładna. Dostawa błyskawiczna. Zostałam jeszcze mile zaskoczona brakiem kosztów dostawy. Polecam wszystkim (znajomym już "naplotkowałam" :)
Szafka ok. choć plecy mogłyby być z czegoś twardszego. Instrukcja montażu bardzo zrozumiała. Złożenie takiej szafki to sama przyjemność. Polecam jak najbardziej taką szafkę wszystkim co się zastanawiają nad zakupem.
30 sie 2023
Meble dobrej jakości, grube poduszki na siedziskach, nie przesuwają się podczas siedzenia. Ładnie wykończone elementy z drewna tekowego. Szybka przesyłka, bardzo miły Pan kurier, który pomógł wnieść meble do windy.
24 sie 2023
Meble bardzo ładnie się prezentują. Są bardzo łatwe w montażu. Przyjechały dobrze spakowane, bez żadnych uszkodzeń. Realizacja zamówienia była sprawna, szybciutka. Spełniły moje oczekiwanie w 100 %. Szczerze polecam
1 paź 2023
Domek Madison - brakuje poprzecznej listwy usztywniającej konstrukcje widocznej na zdjęciach od wewnątrz - pozioma w połowie domku. Czas skręcania we dwóch od zera minimum 10 - 12 h a nie 4. Reszta zgodna z opisem.
19 wrz 2023

Myślę, że tu nic nie da się lepiej …

Myślę, że tu nic nie da się zrobić lepiej . Gratulacje ! Wysyłka, zabezpieczenie wysyłki , szybkość oraz jakość na bardzo wysokim poziomie tak trzymać . Sam produkt zgodny z opisem i wysokiej jakości Polecam !!!
12 sie 2023
Dotatkowe śruby montażowe. Dobrze że producent pomyślał o ludziach z "żelaznymi rączkami" i wyposażył zestaw dodatkowe śruby montażowe. Meble wygodne i ładnie się prezentują. Dostawa na czas więc wszystko ok.
5 lip 2023

Wszystko jak należy

Przed zamówieniem rozmawiałem z obsługa klienta o terminach dostaw, miły kontakt. Przesyłka zaraz po zamówieniu została do mnie nadana. Żadnych problemów a zamawiałem dużą rzecz wymagającą firmy spedycyjnej.
13 cze 2023

Nieważne jak się zaczyna, ważne jak się kończy

Kontakt ze sklepem bardzo dobry, Panie bardzo miłe, uprzejme, uczynne. Było wprawdzie zawirowanie i opóźniona wysyłka, ale sprawa zakończyła się pozytywnie i mogę polecić Focus garden.pl z czystym sumieniem.
21 sie 2023

Polecam Keter 6x8

Wszystko w najlepszym porządku, co prawda wysyłka w 24 to może nie do końca prawda bo ale może to że względu na długi weekend. Mimo to wszystko przebiegło sprawnie. Dobry kontakt z biurem obsługi. Polecam!
1 sie 2023
Bardzo szybka i sprawna obsługa. Przemiła obsługa telefoniczna, która odpowiedziała od razu na pytanie dotyczące dostawy. Narożnik przyszedł w stanie idealnym, jestem mile zaskoczona jakością w tej cenie.
19 paź 2023
Pierwszy dostałam kompostownik, brakowało w komplecie 1 z 4 plastikpwego narożnka które to trzymają całość. Szklarnia przyszla na drugi dzień i jeszcze jej nie składam, mam nadzieję że jest w komplecie.
4 wrz 2023
Szybkość realizacji zamówienia, bardzo dobry kontakt poprzedzający zakup, uzyskanie informacji o produkcie. Konkurencyjne ceny za bardzo dobrą jakość oferowanego produktu, co daje satysfakcję z zakupu.
12 lis 2023
Nareszcie dobre miejsce na segregowane odpady, łatwy dostęp do pojemnika, zamknięta klapa nie pozwala na wydostawanie się zapachów. Złożenie pojemnika nie było trudne. Jesteśmy z mężem zadowoleni.