Audio Forum by Denon Store- Logo - Opinie

Audio Forum by Denon Store

Opinie (562) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3133)

Ważny od: 19 mar 2018
Audio Forum by Denon Store spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

5 lip 2023
Uważniej czytać treść zamówienia. Jako miejsce dostarczenia sprzętu wskazałem salon firmowy. Sprzęt został wysłany kurierem na adres domowy. Do pozytywnych stron zakupu zaliczam błyskawiczną realizację zamówienia.

15 lis 2023
Jeśli liczysz na to że ktoś odpisze na twoje wątpliwości dotyczące zakupu zmień sklep. Po zakupie jeśli liczysz na to że ktoś odpisze na twoje pytania dotyczące gwarancji ( z zakupionym urządzeniem nie dostajesz żadnej informacji ) zmień sklep. Jeśli dodzwonisz się już to dowiesz się że nikt nie wie dlaczego na stronie marantza z kupionym przez ciebie urządzeniem jest podane " 5 lat gwarancji " choć poniżej jako telefon kontaktowy jest podany ich numer telefonu. A o gwarancji Horn też musisz się sam dowiadywać . Reasumując Bardzo szybka wysyłka . Mógłby istnieć tylko palec osoby zatwierdzającej zamówienie do wysyłki i magazyn realizujący zamówienie reszta jest zupełnie zbędna.

Opinie nt. sklepu Audio Forum by Denon Store

Polk Audio Reserve R200AE na 50 lecie - spóźniłem się o 2 lata z zakupem i myślałem, że to nie będzie wykonalne. Sprawdziłem sklepy w Europie i USA i nic. Ale pomyślałem o Denon Store i JEDNAK SIĘ UDAŁO !!!. Nie wiem jak to zrobili, ale mam jeden z 1000 kompletów. Wielkie Dzięki.
Błyskawiczna realizacja zamówienia, kupiony głośnik BT B&O w 100% spełnia oczekiwania. Cena atrakcyjna na tle konkurencji, szczególnie że był to okres przedświąteczny. Polecam, zarówno sklep jak i produkty B&O
AB
Andrew B.
Słuchawki Soundcore Liberty 4 Bezprzewodowe słuchawki douszne z ANC Bardzo fajne słuchawki, dobry dzwięk,
Stały kontakt w kwestii dostępności sprzętu i alternatywnych możliwościach.
31 mar 2024
Polecam szybka dostawa i przede wszystkim produkt zapakowany fabrycznie

Ok

Telefoniczny kontakt z informacją o dostawie sprzętu - miła obsługa.
Proces zamówienia, obsługa i jakość produktu bez zastrzeżeń
Super szybka wysyłka ogólnie to denon nic dodać nic ująć
Kontakt z klientem i szybka realizacja zamowienia.
Dobry sprzęt, ceny w porządku i szybka wysyłka

Polecam!

Dobry kontakt, miła obsługa i szybka wysyłka.
Szybka wysyłka produkt zgodny z opisem
Zgodne z zamówieniem,szybka wysyłka
13 kwi 2024