febestore.pl

Opinie (174) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (623)

Ważny od: 22 wrz 2021
febestore.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

19 wrz 2023
Błyskawiczna reakcja na zapytania czy prośby dotyczące oferowanych artykułów, rzeczowe wyjaśnienia, propozycje rozwiązania problemu - jednym słowem absolutny profesjonalizm, a artykuły (korzystam przede wszystkim z zakupu ozdobnych łączników) znakomitej jakości, estetyczne i trwałe. Polecam !!

18 wrz 2023
Na plus: zróżnicowana oferta. Na minus: realizacja zamówienia; mimo informacji na stronie internetowej, że towar zostanie wysłany w ciągu 2-3 dni trwało to dni 9 (!). Po kilku dniach pozwoliłem sobie zapytać telefonicznie "co z moim zamówieniem". Sympatyczna telefonistka była zaskoczona, że coś nie zostało wysłane i zobowiązała się - rozeznać. Rozeznała, odpowiedziała dlaczego i obiecała, że ... Po kolejnych 2 dniach (kiedy nie było ruchu na stronie śledzenia przesyłek) ponownie zatelefonowałem i kolejna (a może ta sama) sympatyczna telefonistka ponownie sprawdziła i obiecała, że "dzisiaj wieczorem na pewno wyjdzie". Na trzeci dzień doszło. Jestem pełen zrozumienia dla nieprzewidzianych okoliczności jakie mogą się zdarzyć. Tylko dlaczego nie powiadamia się o tym zamawiającego?

Opinie nt. sklepu febestore.pl

Słabej jakości szklarnia. Nie dało się złożyć stabilnie, materiały bardzo bardzo kiepskiej jakości.
Po 10 dniach od zapłaty nie wysłano jeszcze mojego zamówienia
1 maj 2024
Bardzo długi czas dostawy
AM
Anika M.
Płock
Polecam!
14 lut 2024
Dziękujemy ❤️ Zapraszamy ponownie!
19 wrz 2023
25 wrz 2023
Bardzo dziękujemy za miłe słowa i poświęcenie czasu na podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami! Jesteśmy bardzo dumni, że nasze produkty spełniają Twoje standardy i były w stanie rozwiązać Twój problem. W febe.store dążymy do absolutnego profesjonalizmu i najwyższej jakości wszystkich naszych produktów, więc miło nam słyszeć, że to doceniasz. Jeszcze raz dziękujemy za recenzję!
21 sie 2023
Dzień dobry. Była to moja pierwsza transakcja z Waszą firmą więc brak wyrobionej opinii. Aktualnie jestem zadowolony w tym z szybkości. Pozdrawiam.
29 sie 2023
Witaj! Dziękujemy za opinię i poświęcenie czasu na podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami. Cieszymy się, że masz dobre doświadczenia z nami pod względem szybkości. Doceniamy Twoje wsparcie i zawsze staramy się zapewnić naszym klientom najlepszą możliwą obsługę. Życzymy miłego dnia!
DW
Daniel W.
9 lis 2023
POLECAM FIRMA PIERWSZA KLASA w tych czasach takiej firmy nie znajdziecie profesjonalne podejście do klienta infolinia służy pomocą wszystko na 5
Dziękujemy ❤️ !
4 paź 2023

Szybka i konkretna odpowiedź na zadane mailem pytanie dotyczące produktu, Produkt w 100% zgodny z opisem, transakcja bez problemów. Polecam!
10 paź 2023
Bardzo dziękujemy za miłe słowa! Naprawdę to doceniamy. Staramy się zapewnić najlepsze doświadczenia dla każdego z naszych klientów i cieszymy się, że mogliśmy spełnić naszą obietnicę! Mamy nadzieję, że wkrótce znów się spotkamy. :)
Bardzo jestem zadowolony i polecam zakupy w febestore.Zakupiłem półki samowiszące dobrej jakości w rewelacyjnej cenie,czego chcieć więcej.
14 lut 2024
Dziękujemy ❤️ Zapraszamy ponownie!
9 lis 2023
Szybko i na temat, realizacja zamówienia bez zastrzeżeń. Sam na pewno jeszcze skorzystam jak i będę polecał znajomym.
Dziękujemy ❤️ !
5 cze 2023

Obsługa

Szczególnie spodobała mi się obsługa i ich wyrafinowane słownictwo oraz bardzo profesjonalne podejście do klienta.
14 lut 2024
Dziękujemy ❤️ ! Zapraszamy ponownie!
2 lis 2023
17 wrz 2023
25 wrz 2023
Bardzo dziękujemy za 5 gwiazdek! Cieszymy się, że podobały Ci się zakupy w naszym sklepie. W febe.store naszym celem jest zapewnienie każdemu klientowi jak najlepszych doświadczeń zakupowych. Jeszcze raz dziękujemy za Twoje miłe słowa!
5 lip 2023

Bardzo szybki zakup. Pomoc telefoniczna bardzo dobra. Produkty wykonane solidnie i estetycznie.
Odpowiedź ze sklepu febestore.pl
Serdecznie dziękujemy za pozytywny komentarz, zapraszamy ponownie!
31 lip 2023

Super produkt

Kupiłam z tej firmy wsporniki. Przyszły ekspresowo i są na prawdę świetnej jakości. Polecam
17 sie 2023
Bardzo dziękujemy za miłe słowa i piękne zdjęcie! Cieszymy się, że wsporniki dotarły szybko i że jesteś zadowolona z ich jakości. W febe.store staramy się zapewnić naszym klientom najlepszą możliwą obsługę i produkty.
6 lip 2023
Kontakt i realizacja błyskawiczną. Towar lepszy na żywo. Polecam. Dziękuję bardzo.
17 sie 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją recenzję! Cieszymy się, że produkt przypadł Ci do gustu i doceniamy szybki kontakt i realizację zamówienia! Staramy się, aby wszystkie nasze produkty wyglądały jeszcze lepiej na żywo :) Jeszcze raz dziękujemy za Twoje wsparcie!
12 sie 2023
Zamówienie szybko zrealizowane. Wszystkiego zgodnie z opisem. Polecam sprzedającego.
17 sie 2023
Dziękujemy za Państwa opinię! Cieszymy się, że szybko otrzymał Pan zamówienie, które było zgodne z opisem. Cenimy sobie doskonałą obsługę klienta w naszej firmie i doceniamy Państwa rekomendację.
18 sie 2023
Towar zakupiony odpowiada jakości opisanej przez firmę,nie mam zastrzeżeń🙂
29 sie 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją recenzję! Cieszymy się, że produkt spełnia standardy jakości, do których dążymy w febe.store. Wiemy, jak ważne jest, aby nasi klienci mieli świetne doświadczenia z zakupami u nas i zawsze staramy się robić to lepiej. Jeszcze raz dziękujemy!
3 cze 2023

naprawdę ok.

dobry jakościowo towar - pergola, zero problemów. Dostawa F35 chyba była.
14 lut 2024
Dziękujemy ❤️ ! Zapraszamy ponownie!