febestore.pl

Opinie (174) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (623)

Ważny od: 22 wrz 2021
febestore.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

19 wrz 2023
Błyskawiczna reakcja na zapytania czy prośby dotyczące oferowanych artykułów, rzeczowe wyjaśnienia, propozycje rozwiązania problemu - jednym słowem absolutny profesjonalizm, a artykuły (korzystam przede wszystkim z zakupu ozdobnych łączników) znakomitej jakości, estetyczne i trwałe. Polecam !!

18 wrz 2023
Na plus: zróżnicowana oferta. Na minus: realizacja zamówienia; mimo informacji na stronie internetowej, że towar zostanie wysłany w ciągu 2-3 dni trwało to dni 9 (!). Po kilku dniach pozwoliłem sobie zapytać telefonicznie "co z moim zamówieniem". Sympatyczna telefonistka była zaskoczona, że coś nie zostało wysłane i zobowiązała się - rozeznać. Rozeznała, odpowiedziała dlaczego i obiecała, że ... Po kolejnych 2 dniach (kiedy nie było ruchu na stronie śledzenia przesyłek) ponownie zatelefonowałem i kolejna (a może ta sama) sympatyczna telefonistka ponownie sprawdziła i obiecała, że "dzisiaj wieczorem na pewno wyjdzie". Na trzeci dzień doszło. Jestem pełen zrozumienia dla nieprzewidzianych okoliczności jakie mogą się zdarzyć. Tylko dlaczego nie powiadamia się o tym zamawiającego?

Opinie nt. sklepu febestore.pl

Polecam sprzedającego. Szybka dostawa, produkt bardzo dobrze zapakowany.
Dziękujemy ❤️
4 paź 2023
Uprzejma i rzeczowa informacja oraz szybki czas realizacji zamówienia.
10 paź 2023
Bardzo dziękujemy za miłe słowa! Jesteśmy dumni z tego, że zapewniamy naszym klientom szybką obsługę i pomocne informacje. Będziemy ciężko pracować, aby zapewnić Ci wspaniałe wrażenia za każdym razem, gdy robisz u nas zakupy!
7 sty 2024
Wysokiej jakości produkty. Szybka dostawa. Polecam tą firmę
14 lut 2024
Dziękujemy ❤️ Zapraszamy ponownie!
18 sie 2023

3S Szybko Sprawnie Skutecznie

Szeroki wybór z umiarkowanymi cenami. Sklep godny polecenia
29 sie 2023
Dziękujemy za miłe słowa na temat febe.store! Staramy się oferować duży wybór w konkurencyjnych cenach, więc cieszymy się, że nasze wysiłki okazały się skuteczne. Twoja rekomendacja wiele dla nas znaczy, dziękujemy!
1 cze 2023
Super kontakt. Bardzo profesjonalne podejście do klienta.
14 lut 2024
Dziękujemy ❤️ ! Zapraszamy ponownie!
17 sie 2023
Wybór towaru, szybkość realizacji zamówienia, dobra cena
17 sie 2023
Dziękujemy za recenzję! Doceniamy, że doceniasz nasz wybór, szybkość i ceny. Staramy się dostarczać naszym klientom doskonałe produkty i usługi, więc cieszymy się, że mogłeś tego doświadczyć na własnej skórze. Jeszcze raz dziękujemy za poświęcenie czasu na przekazanie nam opinii.
29 lip 2023
Super obsługa klienta. Towar zgodny z opisem. Polecam
17 sie 2023
Bardzo dziękujemy za świetną recenzję i zdjęcie! W febe.store dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić najwyższą jakość obsługi klienta i upewnić się, że nasze produkty są na najwyższym poziomie. Doceniamy Twoje miłe słowa i cieszymy się, że być może wkrótce znów się z Tobą spotkamy!
27 lip 2023
Szybka dostawa, bardzo dobry kontakt z obsługą sklepu
17 sie 2023
Dziękujemy za Twoją pozytywną recenzję! Cieszymy się, że masz świetne doświadczenia z naszą dostawą i obsługą klienta. W febe.store zawsze staramy się zapewnić naszym klientom jak najlepsze wrażenia z zakupów. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją opinię!
13 gru 2023
Przesyłka trochę wolno szła ale towar bardzo ładny.
10 sie 2023
Szybka dostawa, dobrze opakowany towar, niska cena.
17 sie 2023
Dziękujemy za miłe słowa dotyczące szybkości dostawy, opakowania i ceny. Staramy się oferować najlepsze możliwe produkty w najlepszej cenie i cieszymy się, że udało nam się spełnić Państwa oczekiwania. Doceniamy Państwa opinie i mamy nadzieję, że będą Państwo kontynuować zakupy u nas w przyszłości.
18 lip 2023
Szybka transakcja. Meble zgodnie z oczekiwaniami
9 sie 2023
Szybka realizacja,towar dobrego gatunku.Polecam
17 sie 2023
Dziękujemy za miłe słowa na temat naszej szybkiej dostawy i dobrej jakości produktu. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić najlepszą możliwą obsługę i produkty, aby zapewnić satysfakcję klienta.
28 maj 2023
Szybką dostawą i jakość wszystkich elementów
14 lut 2024
Dziękujemy ❤️ ! Zapraszamy ponownie!
16 lip 2023
Dokładnie to czego oczekiwałem... Polecam...
19 cze 2023
Serdecznie polecam Wspaniały asortyment!!
2 lis 2023
Wszystko ok polecam półki rewelacja
Dziękujemy ❤️ !
Ma zachęcające ceny i dobrą jakość.
14 lut 2024
Dziękujemy ❤️ Zapraszamy ponownie!
25 paź 2023
Półka bardzo ładna i prosty montaż.
Odpowiedź ze sklepu febestore.pl
Witaj! Cieszymy się, że podoba Ci się Twoja nowa półka! Ciężko pracujemy, aby tworzyć elementy, które są zarówno stylowe, jak i łatwe w montażu, więc miło słyszeć, że trafiliśmy w dziesiątkę. Dziękujemy za pozostawienie recenzji!
29 lip 2023
Szybka dostawa i pomoc w rozładunku
17 sie 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją opinię! Cieszymy się, że dostawa była szybka, a rozładunek przebiegł sprawnie. W febe.store naszym celem jest zapewnienie naszym klientom bezproblemowych zakupów i cieszymy się, że spełniliśmy tę obietnicę!
16 sie 2023
szybka wysyłka i wspaniała obsługa
29 sie 2023
Bardzo dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, że masz z nami wspaniałe doświadczenia. W febe.store staramy się zapewnić naszym klientom szybką wysyłkę i obsługę na najwyższym poziomie. Cieszymy się, że spełniliśmy Twoje oczekiwania!