lifeberry.pl

Opinie (287) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (740)

Ważny od: 20 lip 2021
lifeberry.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Jestem stałą klientką od 2 lat, więc mogę powiedzieć, że mam pełne zaufanie do tej firmy, bo nigdy mnie nie zawiedli. Obsługa klienta jest pomocna, a paczki wysyłają bardzo szybko. Dodatkowo rozwiązują problemy w ekspresowym tempie, co jest na wagę złota. Jak zdarzyło się, że kurier zbił soki lub podrzucił do sąsiada, to szybko mi pomagali. Jestem bardzo zadowolona i nie rozumiem skąd negatywne komentarze, bo po zgłoszeniu problemu na maila osobiście nigdy nie zostałam zignorowana i szybko dostaję odpowiedzi. Wystarczyło, że przesłałam zdjęcia jak kurier zbił soki. A produkty są doskonałe, jakość przebija chyba wszystkie inne dostępne na rynku. Ich smak, struktura i zapach mówią same za siebie, wystarczy samemu porównać ze sklepowymi.

26 sie 2023
Proszę uważać na te firmę. Sprzedaje produkty drugiej kategorii jako premium. Na moje zastrzeżenie co do jakości owoców usłyszałem: "takie owoce też są zdatne do spożycia, można je zamrozić lub zblendować na smoothie".

Opinie nt. sklepu lifeberry.pl

Wspaniałe soki
24 lut 2024
Bez zarzutu
BF
Beata F.
Lübeck
14 lut 2024
Firma Lifeberry to dobra firma i bardzo dobre produkty. Niestety przy ostatniej przesyłce nie znaczono na kartonie, że w paczce znajduje się szkło i paczka dotarła niestety uszkodzona tzn.2 butelki były potłuczone i sok rozlany. Proszę w przyszłości o lepsze zapakowanie towaru.
Odpowiedź ze sklepu lifeberry.pl
Pani Beato, przykro nam, że spotkała Panią nieprzyjemna sytuacja związana z transportem towaru. Nasze firmowe kartony mają grube, podwójne ścianki, które przeszły wiele testów i dzięki którym nasze soki w większości dochodzą do klientów bezproblemowo. Oklejone są także oryginalnymi taśmami z oznaczeniem informującym o tym, że w środku znajduje się szkło. Niestety kurierzy nie zawsze zwracają na to uwagę, a jeśli paczka spadnie w transporcie, to szkło nie ma żadnych szans. W trosce o zadowolenie naszych klientów, oferujemy możliwość złożenia u nas reklamacji poprzez przesłanie nam w dniu dostawy paczki zgłoszenia mailowego ze zdjęciami stanu towaru. W takich sytuacjach reagujemy niezwłocznie rozwiązując sprawę tak, aby klient był usatysfakcjonowany. W razie pytań, jesteśmy dostępni na sklep@lifeberry.pl
25 lut 2024
18 lut 2024
11 lut 2024
11 lut 2024
KD
Krystyna D.
Warszawa (ursynów)
27 sty 2024
Szybkość i jakość mandarynek.

Ok

Paczka dotarła bez uszkodzeń