beautifly.eu- Logo - Opinie

beautifly.eu

Opinie (181) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (842)

Ważny od: 27 wrz 2021
beautifly.eu spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

26 sie 2023
Nie wystawiam nigdy ocen, choć szukając dobrego urządzenia opierałam się jednak na opiniach. Powiem tak , kobiety pisały , że nie działa, że do dupy inne, że świetne. Mam b shine ice z 5 miesięcy i jestem bardzo zadowolona!! Mam ciemne włoski i jasną skórę ,drugim użyciu zauważyłam, że włosy są słabe nie były już twarde tylko miekkie i jakby cieńsze. Szybki efekt naprawdę, jak u mnie. Dzisiaj robiłam ponownie od 5 msc raz w tyg i mam teraz na nogach male punkty gdzie wyrastają, a reszta gładka zero włosów. Polecam dziewczynki jest super

4 kwi 2023
Zamówienie zrealizowane szybko. I to już koniec pozytywów. na początku problemy z uruchomieniem, (bateria ładowana wg instrukcji). Nie dało się włączać światła podczas masażu, po kilku dniach włączanie światła zaskoczyło, choć zdarza się, ze gaśnie przed końcem programu. Do masażu używane żele/ balsamy ws zaleceń, mimo to po kilkukrotnym użyciu STARŁA SIĘ KOMPLETNIE warstewka złota na tych kolistych wypustkach. Nie zauważam żadnego efektu, nie tylko wizualnego ale w ogóle nie ma żadnego wrażenia po masażu. Świetny marketing i tyle. Bardzo jestem rozczarowana, na próżno wydałam pieniądze. Teraz z tą startą pozłotą nawet nie wygląda dobrze, o działaniu nie wspomnę.

Opinie nt. sklepu beautifly.eu

Wawał
27 lis 2023
23 lis 2023
11 gru 2023
Nie polecam, sprzedający zainteresowani do momentu otrzymania pieniążków... Laser używam systematycznie już któryś kolejny miesiąc i ŻADNEGO EFEKTU ŻADNEJ ZGODNOŚCI Z OPISEM
7 gru 2023
Nie działa na usuwanie włosków, ewentualnie tylko funkcja rewitalizacji na twarz
4 gru 2023
9 lis 2023
Szybka przesyłka , urządzenie pod oczy fajne małe zgrabne ale mogłoby mieć mocniejsze wibracje bo prawie wogóle ich nie czuć . Czy działa ? Nie widzę róznicy :(
9 lis 2023
Dziękujemy za opinię! Chcielibyśmy zaznaczyć, że wibracje w urządzeniu można regulować i są dostępne 3 poziomy mocy, co może pomóc w dostosowaniu do osobistych preferencji. Dodatkowo, warto wiedzieć, że efekty działania urządzenia opierają się także na falach radiowych, które mogą być odczuwane w formie ciepła, co może być bardziej subtelnym doświadczeniem niż intensywne wibracje, lecz jak najbardziej skutecznym. Jeśli ma Pani jakieś pytania odnośnie stosowania urządzenia, prosimy o kontakt i chętnie pomożemy :)
7 lis 2023
Bardzo mocny wygodny masażer trzeba dużo oliwki dac na skore bo inaczej robią się siniaki
7 lis 2023
Dziękujemy za opinię :)
14 lis 2023
Szybka wysyłka. Kontakt tel w przypadku wątpliwości. Sklep na 6.
Dziękujemy bardzo!
31 paź 2023