GAIA - Specjalistki od pełnych biustów- Logo - Opinie

GAIA - Specjalistki od pełnych biustów

Opinie (2702) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (14 550)

Ważny od: 24 paź 2016
GAIA - Specjalistki od pełnych biustów spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

5 sie 2023
Od dwóch lat kupuję TYLKO biustonosze firmy GAIA. Są bardzo wygodne, dobrze trzymają duży biust-90 e i są jedyne na rynku, w których po pewnym okresie użytkowania nie wychodzą fiszbiny.

5 paź 2023
Opinia o zrealizowanym zamówieniu. Bielizna byłaby piękna gdybym otrzymała ją w zamówionym przez siebie rozmiarze. Zamiast tego otrzymałam bieliznę w rozmiarze 10-15 cm mniejszą w obwodzie pod biustem. W tej sytuacji to chyba duża przesada oczekiwać od klientki zadowolenia. W historii moich zamówień w Waszym sklepie (ogółem 6 sztuk) tylko 2 były we właściwym rozmiarze. Z tych jestem bardzo zadowolona. Są ładne i bardzo wygodne. Chciałabym uzupełnić swoją bieliznę o następne sztuki ale nie dajecie mi okazji. Zamawiając modele przecenione nie przypuszczałam że kolejny raz doznam rozczarowania związanego z nietrafionym rozmiarem. Zakładałam bowiem że wszystkie modele mają teoretycznie ten sam rozmiar. Ale jak widać to tylko teoria.

Opinie nt. sklepu GAIA - Specjalistki od pełnych biustów

4 lis 2023
Bielizna przepiękna. Przesyłka dotarła szybko i bez żadnych problemów. Niestety tym razem nie trafiam w rozmiar. Ale to nie pierwsze moje u Państwa zamówienie i jestem zawsze bardzo zadowolona.
7 lis 2023

Piękny jest.

Biustonosz właśnie do mnie dotarł i jestem w ogromnym szoku jak jest piękny i dopasowany 😍 do tej pory nie nosiłam miękkich biustonoszy ale chyba się to zmieni... Pięknie się prezentuje ❤️
19 lis 2023
Bardzo wygodnie się nosi, miękka koronka, staranne wykonanie. Rzetelna i szybka obsługa i wysyłka, jak przy każdym zamówieniu. Od zakupu pierwszego biustonosza zamawiam już tylko w Gaia😊
25 lip 2023

Gaia najlepsza.

Gaia ma najpiękniejsze i najlepiej wykonane, dopracowane w każdym szczególe biustonosze. Zamówienie przebiega sprawnie. Że zwrotami też nigdy nie miałam problemów. Polecam z całego serca.
3 paź 2023
Zawsze zamawiam bieliznę jednej marki, ten sam model i wielkość, dlatego nigdy się nie zawiodłam. Semi-soft odznacza się w moim odczuciu subtelnością kolorów i ciekawym łączeniem tkanin.
3 cze 2023

Zadowolona

Piękna estetyczna w każdym szczególe...od niedawna noszę i jestem bardzo zadowolona 🥰poza tym szybko i sprawnie dostarczone i ładna bransoleteczka gratis z logo firmy. Bardzo dziękuję.
4 paź 2023

Polecam z czystym sumieniem

Nie sądzę, że można coś poprawić. Zamówienie dostarczone ekspresowo, paczka zabezpieczona, towar się zgadzał. Jestem bardzo zadowolona z zakupów. Tm razem rozmiarówka była zachownana.
12 lip 2023

Szeroka rozmiarówka, rozsądne ceny, świetny kalkulator

Tutaj nikt Ci nie powie, że niemożliwe ze masz miseczkę F,G, czy H. Instrukcja pomiarów i kalkulator bardzo przejrzyste i przydatne. Wzory różnorodne i częste promocje. Polecam w 100%
AR
Agnieszka R.
Częstochowa
12 cze 2023
Staniki kupuje od lat i moja córka, mamy duże biusty jeżeli bym poprawiła to większy wybór biustonoszy półusztywnianych i stworzyła lepsza stronę bo ciężko się zamawia przez telefon
7 cze 2023
Biustonosz super, jednak przy moich gabarytach brak bocznego usztywnienia nie jest dobrym wyborem. Ale - to moja wada, a nie bielizny wykonanej starannie i dobrze trzymającej biust :)
9 sie 2023
Wykonanie i ogolnie całość jako produkt rewelacyjne. Poprawic mozecie Panstwo tylko czas dostawy bo zamowilem w weekend noi dostawa dopiero w czwartek. Troszke za dlugo. Poza tym ok
10 gru 2023
Do kupna z tej firmy biustonoszów namówiła mnie znajoma bielizna wykonana bardzo solidnie druty nie wychodzą bardzo wygodne to moje kolejne zakupy i na pewno nie ostatnie polecam
9 lis 2023
Bardzo dobra jakość wyrobów, duży wybór, produkty zgodne z tabelą rozmiarów. Od wielu lat kupuję biustonosze Gaia, jestem z nich bardzo zadowolona, ładnie leżą i dobrze się noszą
Produkt atrakcyjny tylko zdrożał bardzo. To nie jest efekt tylko inflacji bo ten marsz zaczął się jeszcze przed szalejącą inflacją Glapińskiego. Ale polecam wszystkim ten towar.
21 paź 2023

Pełne zadowolenie z zakupu.

Szybko i sprawnie przebiega zakup mimo dużych odległości. Ładnie opakowany towar. Bielizna przepiękna. Jeśli raz dobrze dobierze się rozmiar to już można dalej kupować w ciemno.
19 cze 2023
Biustonosze z GAIA są najlepsze. Długo szukałam odpowiednich. Cena nie jest niska ale jakość jest tego warta. Biust się świetnie trzyma, nic nie wypada i nie trzeba poprawiać ❤️
13 paź 2023
Wybór był bardzo dobry,rozmiar zgodny z opisem i realizacja była bardzo szybko i sprawnie.Polecam sklep bo warto kupić towar bardzo dobrej jakości niż na nie jednym targowisku.
30 wrz 2023
Wszystko na 5, bo jakość towaru, cena, szybka wysyłka na duży plus.jednak ramiączka zbyt wąskie.dla takich rozmiarów biustu lepiej i wygodniej nosi się z szerszymi ramiączkami.
12 sie 2023
Nie mam żadnych zastrzeżeń. Po złożeniu zamówienia szybka dostawa towaru, który zamówiłam i jestem zadowolona. Pozdrawiam bardzo serdecznie i życzę miłych klientów. Beata Szyn.
Kupuję w sklepie Gaja od dawna i zamierzam robić to nadal. Oferta bogata, produkty zgodne z opisem, jakość produktów warta swojej ceny. Dostawa szybka i zgodna z zamówieniem.