GAIA - Specjalistki od pełnych biustów- Logo - Opinie

GAIA - Specjalistki od pełnych biustów

Opinie (2730) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (14 578)

Ważny od: 24 paź 2016
GAIA - Specjalistki od pełnych biustów spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

5 sie 2023
Od dwóch lat kupuję TYLKO biustonosze firmy GAIA. Są bardzo wygodne, dobrze trzymają duży biust-90 e i są jedyne na rynku, w których po pewnym okresie użytkowania nie wychodzą fiszbiny.

5 paź 2023
Opinia o zrealizowanym zamówieniu. Bielizna byłaby piękna gdybym otrzymała ją w zamówionym przez siebie rozmiarze. Zamiast tego otrzymałam bieliznę w rozmiarze 10-15 cm mniejszą w obwodzie pod biustem. W tej sytuacji to chyba duża przesada oczekiwać od klientki zadowolenia. W historii moich zamówień w Waszym sklepie (ogółem 6 sztuk) tylko 2 były we właściwym rozmiarze. Z tych jestem bardzo zadowolona. Są ładne i bardzo wygodne. Chciałabym uzupełnić swoją bieliznę o następne sztuki ale nie dajecie mi okazji. Zamawiając modele przecenione nie przypuszczałam że kolejny raz doznam rozczarowania związanego z nietrafionym rozmiarem. Zakładałam bowiem że wszystkie modele mają teoretycznie ten sam rozmiar. Ale jak widać to tylko teoria.

Opinie nt. sklepu GAIA - Specjalistki od pełnych biustów

3 wrz 2023
Biustonosz pasuje idealnie, zresztą każdy który kupiłam z firmy Gaia. Piękne, staranne wykończenie.
8 gru 2023
Jakość idealna ,Ewentualnie lepeszy opis budowy biustonoszy bardziej sprecyzowany mniej szablonowo
21 lip 2023
Piękna i przede wszystkim wygodna bielizna 😃 +100 do zajebistości😍 mąż zachwycony😁 gorąco polecam🥰
7 lip 2023
Przepiękna bielizna, dokładnie taka jak na zdjęciu rozmiarówka idealna -ani zaniżona ani zawyżona
7 paź 2023
Bielizna starannie uszyta, z przyjemnego w noszeniu materiału. Biustonosz ładnie podkreśla biust.
23 lip 2023
Bielizna Gaia jest bardzo dobrej jakości. Jest to produkt wyprodukowany w Polsce. Bardzo polecam.
8 sie 2023

Znam z polecenia i sama polecam dalej

Szybka dostawa, dobry kontakt z obsługą klienta. Produkt pięknie leży, rozmiar idealny. Polecam!
13 cze 2023
Realizacja zamówienia przebiegła bez żadnych problemów, szybko. Bardzo dobry kontakt z sklepem.
24 paź 2023

Polecam!

Biustonosz bardzo dobrej jakości. Promocje zachęcają, aby stać się stałą klientką :) Polecam!
10 sie 2023
Jakość wykonania, kolorystyka, bardzo szybka wysyłka i bezproblemowa możliwość zwrotu towaru
10 cze 2023
Bardzo szybka realizacja zamówienia, bielizna wysokiej jakości, przystępne ceny i duży wybór.
22 paź 2023
Mój pierwszy ale nie ostatni zakup stanik pasuje idealnie wykonany z największą starannością
EK
Ewa K.
13 paź 2023
Byłabym bardziej zadowolona, gdyby była bogatsza oferta biustonoszy w moim rozmiarze - J85.
17 lip 2023
Bardzo szybka realizacja zamówienie oraz szybciutka odpowiedź w związku z doborem rozmiaru.
1 lip 2023
Wykonanie, dobra jakość materiałów , zamówiłam pierwszy raz i rozmiar okazał się za mały .
9 lis 2023

Żeby czuć się piękniej

Pięknie wykonane. Starranie, eleganckie, dobrze się noszą, nie uwiera nic pod pachami.
29 maj 2023
Duża rozpiętość rozmiarów, solidne wykonanie, ogromny wybór fasonów. Bardzo solidna firma.

Kolejny mój zakup i kolejny raz jestem mega zadowolona. Doskonale leż, świetnie się nosi.
8 gru 2023
Jakość i cena produktu to atut. Polecam wszystkim którzy chcą kupić bieliznę lub prezent.
2 lip 2023

Wspaniale

Biustonosze są bardzo wygodne i świetnie leżą. Obsługa sklepu bardzo przyjazna i pomocna.