GAIA - Specjalistki od pełnych biustów- Logo - Opinie

GAIA - Specjalistki od pełnych biustów

Opinie (2882) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (14 731)

Ważny od: 24 paź 2016
GAIA - Specjalistki od pełnych biustów spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

5 sie 2023
Od dwóch lat kupuję TYLKO biustonosze firmy GAIA. Są bardzo wygodne, dobrze trzymają duży biust-90 e i są jedyne na rynku, w których po pewnym okresie użytkowania nie wychodzą fiszbiny.

5 paź 2023
Opinia o zrealizowanym zamówieniu. Bielizna byłaby piękna gdybym otrzymała ją w zamówionym przez siebie rozmiarze. Zamiast tego otrzymałam bieliznę w rozmiarze 10-15 cm mniejszą w obwodzie pod biustem. W tej sytuacji to chyba duża przesada oczekiwać od klientki zadowolenia. W historii moich zamówień w Waszym sklepie (ogółem 6 sztuk) tylko 2 były we właściwym rozmiarze. Z tych jestem bardzo zadowolona. Są ładne i bardzo wygodne. Chciałabym uzupełnić swoją bieliznę o następne sztuki ale nie dajecie mi okazji. Zamawiając modele przecenione nie przypuszczałam że kolejny raz doznam rozczarowania związanego z nietrafionym rozmiarem. Zakładałam bowiem że wszystkie modele mają teoretycznie ten sam rozmiar. Ale jak widać to tylko teoria.

Opinie nt. sklepu GAIA - Specjalistki od pełnych biustów

Polecam sklep Gaia. Biustonosze są piękne . Spełniają moje oczekiwania.Przesylka szybko dostarczona. Jeszcze raz polecam.
2 paź 2023
Biustonosze super, jak się już zna swój rozmiar, można w ciemno zamawiać. Wygodne baaardzo. Zostaje waszą stałą klientką😉
18 wrz 2023

EWA

Bardzo dobra jakość i przede wszystkim idealnie dopasowany do biustu. Kupuję te staniki długo i jestem bardzo zadowolona.
4 lis 2023
Na szczególną uwagę zasługuje rozmiar,ktory się nie zmienia,w ciemno zamawiam swój rozmiar biustonosza i wiem że pasuje.
Bardzo odpowiada mi materiał z którego szyte są biustonosze. Szkoda tylko, że nie zawsze rozmiar jest równy rozmiarowi
18 wrz 2023
Przepiękny biustonosz ,rozmiar się zgadza,świetnie dopasowany ,wygodny, super tkaniny i koronki z całego serca polecam
27 maj 2023
Doskonale uformowane miseczki, które dobrze podtrzymują i kształtują biust. Od lat to moja ulubiona, sprawdzona firma.
7 sie 2023
Biustonosze najwyższej jakości! Nie zamienię ich na żadne inne. Piękne wzory, wygoda i komfort, czego chcieć więcej?
EK
Ela K.
Borne Sulinowo
17 lip 2023

Zachęcam do zakupu

O wielu lat zamawiam biustonosze tej firmy, dla mnie są idealne, a mam spory biust i nigdy nie narzekałam na jakość
Doceniam szczególnie za bogatą rozmiarówkę. Jest możliwość wyboru pięknej bielizny w dobrych cenach i to jest miłe.
6 lis 2023
Bielizna bardzo dobrze uszyta. Brakuje mi większego wyboru piżam i pasujących do bielizny podkoszulek, halek itp.
2 gru 2023
Bielizna śliczna .Ale niestety z dopasowaniem rozmiaru kicha .Kierowalam się podpowiedzią na stronie i mie wyszlo
3 paź 2023
Szybka dostawa bielizna jest profesjonalnie wykonana zawsze zamawiam i jestem bardzo zadowolona i każdemu polecam.
9 lip 2023
Duża różnorodność rozmiarów za rozsądną cenę (mogę znaleźć coś dla siebie), ładne wzory, szybkie i darmowe zwroty
21 cze 2023
Od lat kupuję bieliznę firmy gaja i jestem zadowolona. wymiary do okreslenia rozmiaru biustonosza są precyzyjne.
Od dawna moja ulubiona firma, najlepsze fasony, idealne wykonanie i dostępne większe rozmiary. Polecam tę firmę.
16 cze 2023
Zamówiłam już kilka. Wszystkie są wykonane z bardzo dobrej jakości materiałów. Szczerze polecam, są piękne.😊
13 maj 2023
Jak zwykle jestem bardzo zadowolona,rozmiar zawsze się zgadza,fason bardzo fajny,rewelacyjnie podtrzymuje biust
2 gru 2023
Od lat kupuję bieliznę Gaia, ma szerokie ramiączka i to jest bardzo wygodne. Polecam paniom z większym biustem.
3 paź 2023
Towar zgodny z opisem i specyfikacją, adekwatna tabela rozmiarów. Szybka i bezproblemowa dostawa do paczkomatu.