hopki.pl- Logo - Opinie

hopki.pl

Opinie (324) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1060)

Ważny od: 27 paź 2021
hopki.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

9 gru 2023
Produkt jak zawsze zgodny z opisem. Ostatnie zamówienie nawet przerosło moje oczekiwania. Sukienka Elsy, pasuje na córkę idealnie. Wykonanie super jak na taką cenę. Czas realizacji bardzo szybko.

23 sie 2023
Po wyciągnięciu z paczki sukienka w 2 miejscach jest rozdarta. Dostałam rachunek nie za swoje zamówienie a za jakiś plecak którego nie zamawiałam.

Opinie nt. sklepu hopki.pl

Odpowiedź ze sklepu hopki.pl
Przykro nam, że spełniliśmy oczekiwań. Informujemy, że w przypadku, gdy produkt nie spełnia oczekiwań przysługuje opcja zwrotu, z którego kupujący nie skorzystał. Prosimy jednak nie zniechęcać się i zapraszamy ponownie. Pozdrawiamy.
8 lut 2024

Jakość jest super, bardzo szybka dostawa

To nie pierwszy raz, kiedy zamawialiśmy strój karnawałowe. Jakość jest super, bardzo szybka dostawa. Rozmiary odpowiadają opisowi. Uszyte z przyjemnych materiałów, z przemyślanymi drobnymi detalami: podszewkami, które zapobiegają kłuciu dziecka.
8 lut 2024
Dziękujemy za przesłanie zdjęcia :) Takie słowa są dla nas ogromnie ważne i motywują nas do pracy. Zachęcamy do ponownych zakupów. Pozdrawiamy serdecznie!
24 sty 2024

100%

Stroje zawsze pięknie uszyte, kolorowe, materiał ładny, ekspresowa wysyłka przy zamówieniu do 15.00 towar był w pkt odbioru następnego dnia o 14. Polecam ;)
8 lut 2024
Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię. Podczas naszej pracy stawiamy na profesjonalizm i zadowolenie Klienta. Cieszymy się, że spełniliśmy oczekiwania. Zapraszamy na ponowne zakupy! Pozdrawiamy!
21 sty 2024
Polecam! Jakoś stroju adekwatna do ceny. Wygląda na żywo był bardzo miłym zaskoczeniem. Dziecko bardzo zadowolone z przebrania na bal karnawałowy.
8 lut 2024
Cieszymy się, że nasze produkty spełniły oczekiwania :) Pozdrawiamy serdecznie oraz polecamy się na przyszłość!
Najlepszy sklep ever! Przesyłki przychodzą bardzo szybko,stroje są jakościowe i bardzo reprezentatywne. Polecam,będziemy wracać za każdym razem.
8 lut 2024
Super jakość, piękna sukienka a co najważniejsze taka sama jaką córka sobie wymarzyła. Dziekuje za wspaniały kontakt i z całego ❤️ polecam !
8 lut 2024
Dziękujemy za 5 gwiazdkową opinię! Przykładamy szczególną uwagę do jakości naszych produktów, bo zadowolenie klientów jest dla nas najważniejsze. Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie!
7 lut 2024
Strój przyszedł szybko i jest najlepszy ! Syn zadowolony , w całym przedszkolu nie było drugiego takiego! Za rok zamawiamy ponownie !:)

Duży pozytyw 🙂

Strój pierwsza klasa 🙂jedyny mały problem to z maską by dopasować do twarzy.szybka przesyłka, idealny rozmiar. Polecam 🙂
8 lut 2024
Dziękujemy za wizytę i pozostawienie zdjęcia :) Takie opinie dodają nam skrzydeł i energii do dalszych działań! Pozdrawiamy ciepło, zespół Hopki!
24 sty 2024

Super realizacja, bez zarzutu.

Realizacja zamówienia przebiegła sprawnie i bezproblemowo. Otrzymałam towar w idealnym stanie, dobrze zapakowany.
8 lut 2024
Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię. Podczas naszej pracy stawiamy na profesjonalizm i zadowolenie Klienta. Cieszymy się, że spełniliśmy Pana oczekiwania. Zapraszamy na ponowne zakupy! Pozdrawiamy!
Szybka wysyłka i śliczny strój, dokładne wymiary i w rzeczywistości niczym się nie różni od tego na zdjęciu.
8 lut 2024
Serdecznie dziękujemy za wyrażenie opinii. W naszej działalności priorytetowo traktujemy satysfakcję Klienta. Jest dla nas ogromną radością, że spełniliśmy Państwa oczekiwania. Zapraszamy serdecznie do ponownego skorzystania z naszych usług! Życzmy wszystkiego dobrego i pozdrawiamy!
MW
18 sty 2024
Przebrania dla dzieci rewelacyjne. Fajna jakość, wzoru i kolory doskonałe. Dziewczynki oszalały z radości!!!
8 lut 2024
Cieszymy się, że nasze produkty spełniły Państwa oczekiwania pod względem jakości, wzorów i kolorów. To niezmiernie miłe dla nas usłyszeć, że dziewczynki wyrażają tak dużą radość z naszych produktów :) Zadowolenie jest dla nas najwyższym priorytetem. Serdecznie zapraszamy do ponownych zakupów w przyszłości!
Przesyłka wysłana expressowo! kostium "Jaśminy" pięknie uszyty, dobrej jakości, jestem mega zadowolona :)
Odpowiedź ze sklepu hopki.pl
Pani Ewo, bardzo dziękujemy za pozytywną opinię. Takie słowa są dla nas ogromnie ważne i motywują nas do pracy. Zachęcamy do ponownych zakupów. Pozdrawiamy serdecznie!

Plecak jest piekny

Plecak piekny, szybka wysyłka. Male zastrzezenia, ale ostatecznie wszystko rozwiązane na korzyść klienta.
8 lut 2024
Zadowolenie klientów jest dla nas najważniejsze. Cieszymy się, że udało nam się odnaleźć dogodne rozwiązanie. Prosimy jednak nie zniechęcać się i zapraszamy ponownie. Pozdrawiamy.
26 sty 2024

Strój Roszpunki

Zamówiona sukienka Roszpunki dla córki jest bardzo starannie wykonana, córka jest zachwycona. Polecam!
8 lut 2024
Cieszymy się, że spełniliśmy oczekiwania. Takie słowa są dla nas ogromnie ważne i motywują nas do pracy. Zachęcamy do ponownych zakupów. Pozdrawiamy serdecznie!
20 sty 2024
Strój bardzo ładny, obsługa też super, dostawa bardzo szybko. Polecam z całego serca zakupy
8 lut 2024
Serdecznie dziękujemy! Takie opinie dodają nam skrzydeł i energii do dalszych działań! Pozdrawiamy ciepło, zespół Hopki!
Bardzo dobry kontakt i mega szybko doręczona przesyłka. Syn bardzo zadowolony ze stroju
Odpowiedź ze sklepu hopki.pl
Dziękujemy za 5 gwiazdkową opinię! Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie!
Ekspresowa wysyłka, świetna jakoś stroju bardzo ładnie uszyty. Szczerze polecam
8 lut 2024
Bardzo serdecznie dziękujemy za pozytywną opinię. Cieszymy się, że ekspresowa wysyłka oraz wysoka jakość naszych strojów zostały docenione. Państwa rekomendacja jest dla nas niezwykle cenna. To dla nas ogromna motywacja do dalszego doskonalenia naszej oferty. Jeszcze raz dziękujemy i zapraszamy ponownie!
10 lut 2024
Maska super.Syn zachwycony, Bardzo ładnie wykonana.Miekka gumka.Pasuje.Polecam🙂
3 lut 2024
Sukienka Księżniczki rewelacyjna. Córka mega szczęśliwa.Polecam w 100 %
8 lut 2024
Cieszymy się, że nasz produkt spełnił oczekiwania Twojego dziecka. Pozdrawiamy serdecznie oraz polecamy się na przyszłość!
Szybka realizacja zamówienia, wszystko zgodne z opisem. Polecam gorąco
8 lut 2024
Dziękujemy za tak piękną opinię. Cieszymy się, że nasz plecak spełnił Twoje oczekiwania. Pozdrawiamy serdecznie oraz polecamy się na przyszłość!