tolpa.pl- Logo - Opinie

tolpa.pl

Opinie (2848) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (7742)

Ważny od: 30 paź 2014
tolpa.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

2 paź 2023
Kosmetyki Tołpa stosuję od niedawna. Mam bardzo wrażliwą cerę, skłonną do wyprysków i zaczerwień. Waszą markę poleciła mi koleżanka. Spróbowałam i nie zawiodłam się. Z czystym sumieniem mogę polecić ją wszystkim nadwrażliwcom, zmagającym się problemami skórnymi. Dodatkowym plusem jest cena produktów, która świadczy o tym że wcale nie trzeba kupować kosmetyków za duże pieniądze aby wyglądać dobrze:)

11 cze 2023
Kosmetyki b. dobrej jakości. Nie do przyjęcia sposób pakowania przesyłki - plastikowa torba. Tołpa promuje się jako firma eko, dbająca o środowisko, a tu taka wtopa.

Opinie nt. sklepu tolpa.pl

ER
Elżbieta R.
Nowy Targ
4 cze 2023

Daję 4 gwiazdki za trudności w zamówieniu

Daję 4 gwiazdki za trudność w zamówieniu kosmetyków, że nie wspomnę o zapłacie blikiem. Po 10-ciu próbach zapłaciłam w końcu przelewem tradycyjnym. Mam nadzieję, że programiści to naprawią. Reszta bez zarzutu. Elżbieta
25 lip 2023

super produkty

Świetne produkty, uzywam od ponad roku. Oczywiście nie obyło się bez prób i błędów, ale teraz jestem mega zadowolona. Sklep oczywiście bardzo dobry, żadnych opóźnień. Paczki przychodzą błyskawicznie. Bardzo polecam
9 wrz 2023
Uwielbiam te kosmetyki. Mam super wrażliwą cerę, ale Tołpa pasuje mi idealnie. Dodatkowo używają ekologicznych wypełniaczy do pudełek. Byłoby genialnie gdyby ograniczyli ilość pudełek dla kosmetyków 🙂
19 maj 2023
Używam od dawna kremu pod oczy na opuchnięcia bardzo polecam jest niedrogi a spełnia swoje zadanie dlatego zakupiłam inne produkty i myślę że również będę zadowolona, ale dopiero zaczęłam je testować
20 wrz 2023
wszystkie produkty jakie dotychczas kupiłam sa dla mnie doskonałe .Opis produktu jest zgodny z działaniem.Jak na razie jestem zadowolona.myśle że bedę stała klientką jeśli ceny pozostaną takie same
9 maj 2023
Zawartość zupełnie mnie nie zaskoczyła. Wyżyny jakości produktów „Tołpa” są mi od lat dobrze znane. Nieustająco mnie za to zachwyca forma pakowania i przesyłania. Styl całości nie do podrobienia!
25 sie 2023

Opinia do zakupu

Od niedawna stosuję kosmetyki firmy Tołpa, na chwilę obecną mogę stwierdzić: Kosmetyki rewelacyjne, o pięknym naturalnym zapachu, doskonale nawilżają skórę, poprawiają wygląd skóry.
KK
Katarzyna K.
Krasnystaw
18 wrz 2023
Lubię kosmetyki tej firmy tak samo jak moja skóra. Teraz podczas kąpieli skóra nie swędzi i nie jest ściągniętą. Kremy na twarz dają uczucie nawilżenia i wygląd zdrowej cery.
4 sie 2023
Duże opakowanie, dobra konsystencja, zapach na początku trochę drażnił, ale już się przyzwyczailam🙂. A jeśli chodzi o efekt to muszę jeszcze trochę poużywać, za krótki czas.
6 sie 2023
Szybka dostawa,dobra informacja kiedy otrzymam moje zamowienie i bardzo dobrze zabezpieczone zakupy w paczce.Jestem bardzo zadowolona i polecam ten sklep internetowy. Karina
11 sie 2023
To bardzo udany zakup. Pralka świetnie pierze, jest łatwa w obsłudze, kończy program miłą melodyjką a do tego jest piękna. Dostawę miałam dzień wcześniej. Bardzo polecam.
17 wrz 2023
Szybka realizacja zamówienia, doskonały produkt i dobra cena. Efekty widać po dłuższym okresie stosowania, najlepiej w połączeniu z masażem na sucho lub mokro. Polecam!
21 lip 2023
Zaczęłam stosować kosmetyki Tołpa bardzo niedawno. Nie mam więc jeszcze wyrobionej opinii, która może być sformułowana po dłuższym czasie. Będę infromowaćź o efektach.
6 wrz 2023
Błyskawiczna dostawa, ekologia na pierwszym miejscu sądząc po sposobie pakowania. A kosmetyki mam nadzieję, że docelowo też się sprawdzą i wrócę tu po kolejne zakupy
10 maj 2023
Zamówienie zrealizowane na raty ale w końcu wszystko dojechało plus prezent. Do poprawy dokładność pakowanie zamówień i kontrola nad tym procesem. Ogólnie polecam !
16 sie 2023
Niestety źle zabezpieczone kosmetyki w paczce , opakowanie z balsamem uległo zniszczeniu. Jeżeli chodzi o kosmetyki które zamówiłam to jestem z nich zadowolona.
EK
Rewelacyjne są kremy do rąk, zwłaszcza regenerujący krem-opatrunek do rąk; świetny jest również krem modelujący kontur oczu - działa skutecznie, nie alergizuje.
18 sie 2023
Fantastyczne opakowanie sprawia, że otwieranie paczki jest przyjemne i ekskluzywne a jednocześnie ekologiczne. Tołpa jest że mną już długo i zostanie na pewno!
16 wrz 2023
DOPIERO ZACZYNAM SWOJĄ PRZYGODĘ Z TOŁPA. KUPIŁAM KOSMETYKI DO WŁOSÓW I DO TWARZY. PO PARU ZASTOSOWANIACH WYDAJE MI SIĘ, ŻE ZOSTANIEMY PRZYJACIÓŁMI NA DŁUŻEJ.
26 lip 2023

Rzetelna firma

Doskonałe kosmetyki, świetny kontakt z firmą. Niewielki błąd w realizacji zamówienia został uwzględniony szybko i z dodatkowym gratisem. Dziękuję i polecam.