sadvit.pl

Opinie (266) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (266)

Ważny od: 11 sty 2024
sadvit.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

przepyszne soki, byłam sceptycznie nastawiona, ponieważ wysyłkowa sprzedaż soków jakoś mnie nie przekonywała ale postanowiłam zaryzykować bo u mnie w okolicy nie mam gdzie kupić świeżo wyciskanych soków i zostanę tu napewno na dłużej nawet mój syn 15letni który nie lubi warzyw i owoców pije te soki i mówi,że pzepyszne. Polecamy każdemu

3 mar 2024
Soków nie otrzymałem to jak mogę ocenić i do tego 1 marca wiadomość że nie opłaciłem, a dokonałem zapłaty 26 lutego. Coś tu nie gra?
BH

Opinie nt. sklepu sadvit.pl

29 kwi 2024
Słaba jakość
Odpowiedź ze sklepu sadvit.pl
Serdecznie dziękujemy za poświęcony czas i wystawioną opinię. Chcielibyśmy jednak zapytać, co przyczyniło się do tak niskiej oceny? Informacja ta jest dla nas niezwykle istotna, gdyż pomoże nam zidentyfikować obszary wymagające poprawy w naszej firmie lub wyjaśnić sytuację. Z góry dziękujemy za udzielenie odpowiedzi. Z wyrazami szacunku, Zespół Sadvit
Odpowiedź ze sklepu sadvit.pl
Pani Doroto, dziękujemy za poświęcony czas przy wystawionej opinii. Będziemy wdzięczni za informację co wpłynęło na tak słaba ocenę?. Jest to dla Nas ważne, ponieważ informacja ta pozwoli Nam wprowadzić ewentualne usprawnienia w firmie bądź wyjaśnić sytuację. Z góry dziękujemy za odpowiedź :-) Z wyrazami szacunku Zespół Sadvit
30 kwi 2024

Soki pierwsza klasa. Polecam

Przesyłka wysłana ekspresowo. Zakupiłam sok z buraka i jestem bardzo miło zaskoczona. Bardzo dobrej jakości sok, smaczny. Smoothie również rewelacyjne. Polecam z całego serca.
W smaku soki są pyszne, zapakowane od razu w kartonik z możliwością wyjecia kranika na zewnątrz, opisane wyraźnie etykiety jakiego rodzaju jest sok. Szybka dostawa. Polecam

Zamówiłam sok jabłko_wiśnia oraz wiśnia. Pierwszy próbowaliśmy samą wiśnię. Bardzo dobra. Zaskoczyła mnie przyjemnie ponieważ jest lekko słodka, przyjemnie orzeźwia.

Good quality product!

Good and delicious product! It was packed well and arrived in good condition. Would be much better is there is a way to track the order though.

Jakość soków fenomenalna

Jakość soków fenomenalna. Sok z rokitnika, sok z jabłkiem i mango oraz soczki banan, ananas pomarańcza, kokos godne polecenia.
Soki esensjonalne, naturalne, kolor, smak cudny. Kwaśne jak lubimy.Solidnie zapakowane, szybka dostawa. Same plusy.
Zamówienie Kurier wniósł mi do domu. Soki bardzo dobre. Jedynie co można by zmienić to umiejscowienie korka bo
Soki przepyszne. Smak z dzieciństwa soków robionych w sokowirowce przez mamę. Szybka dostawa. Polecam
Paczka przyszła szybko. Opakowanie mogłoby być o połowę mniejsze - dużo wypełniacza.
Bardzo pyszne soki. Czuć, że w 100% wyciskane z owoców i warzyw. Polecam!
Świetna jakość,dobra cena, szybka przesyłka i dobrze zapakowane. SUPER
BC
Ładne, bez zbędnych ozdób, ekologiczne i mocne opakowania do soków. 👍
Sok świetny dostawa bardzo szybka. zamówię jeszcze wielokrotnie.
Wspaniałe soki. Szybka dostawa. Eko pakowanie przesyłki.
Soki są rewelacyjne!!! Pyszne soczyste słodkie delicje 🥰