FrankHerbert.pl- Logo - Opinie

FrankHerbert.pl

Opinie (369) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (972)

Ważny od: 10 wrz 2020
FrankHerbert.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Jako klientka mogę tylko i wyłącznie wypowiedzieć się w samych superlatywach o realizacji mojego zamówienia przez firmę FRANKHERBERT.PL. Zamówienie zostało zrealizowane bardzo szybko i profesjonalnie. Produkt spełnia w pełni moje oczekiwania, był bezpiecznie zapakowany. Nic dodać nic ująć. Zdecydowanie i bez najmniejszych wątpliwości polecam tę firmę innym klientom.

Zamówiony towar nie dotarł w przeciągu 3 tygodni. Brak jakiejkolwiek informacji o opóźnieniu czy w ogóle braku możliwości zrealizowania zamówienia. Za to 2 maile z prośbą o opinię jak najbardziej. No to proszę… Całe szczęście, że zamówiłem towar za pobraniem, ale niedogodności pozostają.

Opinie nt. sklepu FrankHerbert.pl

23 kwi 2024
21 kwi 2024
20 kwi 2024
Usluga realizacji zamówienia, pakowanis, dostarczenia przesyłki był na bardzo dobrym poziomie. Problemem jest naczynie, które kupiłam, bo jest beznadziejne. Nie daje się do pieczenie chleba, tylko do pieczenia bagietek i to być może. Nie polecam tego.
Zamówienie złożyłam i jeszcze tego samego dnia zostało wysłane. Następnego dnia już trzymałam w rękach przepiękny czajnik. Niesamowita jakość wykonania. Wart swojej ceny. :)

Bardzo pozytywna opinia

Bardzo podoba mi się kontakt ze Sklepem. Bardzo miła i przyjazna wymiana informacji a także nowe propozycje. Na pewno nie raz tu zajrzę
Dobry czajnik, szybka dostawa, czyste nowiutkie opakowanie towaru. Niestety parę lat temu taki sam czajnik kupiłem za połowę ceny.
MM
Marcin M.
Ciechanów
Świetna obsługa i czas realizacji zamówienia. Dzięki za wasz profesjonalizm.
Bardzo sprawna obsługa, towar wysokiej jakości, dobrze zabezpieczony.
6 kwi 2024
Kolejny świetny zakup. Garnek gotuje smakowite potrawy.
RW
31 mar 2024
szybkie zamówienie i dostawa towar zgodny z zamówieniem