ipo-sklep.pl- Logo - Opinie

ipo-sklep.pl

Opinie (250) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (739)

Ważny od: 22 kwi 2021
ipo-sklep.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu ipo-sklep.pl

21 sty 2024
20 sty 2024
18 maj 2023
Bardzo polecam, dbają o klienta. Zostawiłam komentarz, że zależy mi na szybkiej dostawie, a ktoś ze sklepu IPO widząc ten komentarz, zadzwonił do mnie, by dogadać szczegóły wysyłki, dzięki czemu rzeczywiście bardzo szybko otrzymałam towar :) W dodatku towar w bardzo dobrym stanie, w super cenie :)
13 paź 2023
Bardzo dobry kontakt ze sprzedawcą, od zamówienia po wysyłkę. Mimo drobnych problemów wynikających z zaniedbań dostawcy, udało się ponownie wysłać paczkę wybierając innego dostawce. Polecam wszystkim zakupy w tym sklepie. Zakupiony produkt bardzo dobrej jakości i zgodny z opisem.
Ekspresowa realizacja zamówienia. Jednego dnia kupiłam około 9.00 kaganiec a na następny dzień był już w paczkomacie :D Niesamowity sprzedawca 😄 Kaganiec dla psa Beagle jest idealny na naszego Lakiego. Ma 6,5 miesiąca.
7 wrz 2023

Dodatkowa opłata za płatność, serio?

Na plus szybka realizacja. Na minus fakt, że za płatność inną niż przelew trzeba dopłacić (naprawdę?!). Również na minus brak darmowej dostawy od jakiegoś progu cenowego zamówienia.
2 wrz 2023

Chyba najlepszy sklep internetowy w tej specjalizacji.

Bogata oferta artykułów dla psów w jednym miejscu, pokazana w przejrzystym układzie. Chyba najlepszy sklep internetowy w tej specjalizacji.
16 lip 2023
Duzy asortyment zdobrej jakości, ale niektóre produkty mają cenę zaporowa. Brakuje jakiś promocji na topowe produkty czy sezonowych akcji.
29 paź 2023

Polecam!

Zakupiony przedmiot: łańcuszek czarny ze średnim ogniwem Przesyłka bardzo dobrze zabezpieczona. Dziękuję za solidne produkt i obsługę.
11 wrz 2023
Bardzo porządna obsługa, jedel element przyszedł uszkodzony i zaraz po zgłoszeniu wysłano nowy. Napewno wruce po kolejny zakup.
23 sie 2023
Szeroki asortyment, szybka dostawa. Szkoda tylko, że nie ma żadnych upustów i są dodatkowe koszty za płatności i przesyłkę
25 paź 2023
Wysłane w 30 minut od zamówienia. Super zapakowane. Życzyć sobie tylko takich sklepów …
9 wrz 2023
Profesjonalna i szybka obsługa klienta. Jestem bardzo zadowolony i polecam IPO-SKLEP.
14 lis 2023
Bardzo profesjonalna obsługa, doskonała jakość, ekspresowa wysyłka. Gorąco polecam.
20 cze 2023
Bardzo szybka dostawa wybranych,zgodnych z opisem produktów,jak zawsze zresztą
24 lip 2023
Nie mają konkurencji, jeśli chodzi o dobrej jakości akcesoria dla psów.
Bardzo polecam- ekspresowa wysyłka na moja prośbę !! Firma perfecto !!