EASY-surfshop.pl- Logo - Opinie

EASY-surfshop.pl

Opinie (244) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1317)

Ważny od: 14 kwi 2016
EASY-surfshop.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

29 lis 2023
Kupiliśmy dwie deski F2 dla siebie i dla żony. Będą wodowane dopiero latem więc ciężko o oponie o produkcie. Jednak mogę opisać stan deski które były tzw. 2 gatunku. Mają niewielkie ubytki w piance a raczej odgniecenia. Filny są lekko wygięte i raczej nie będą mieć większego znaczenia przy sterowności deską. Chyba że będziemy pływać z silnikiem zaburtowym.😃

21 cze 2023
Zamówienie na dwie pianki złożyłam 11.06. Jedna z pianek miała być dostępna od razu, druga miała być dostępna w magazynie zewnętrznym i wysłana do 10 dni roboczych. Dzisiaj jest 21.06. i ANI JEDNA pianka nie została do mnie wysłana. Sklep nie zapytał mnie, czy wyrażam zgodę na czekanie na drugą piankę, aby wysłać obie w jednej przesyłce. Zdecydowanie nie polecam tego sklepu osobom, którym zależy na czasie.

Opinie nt. sklepu EASY-surfshop.pl

Dokładny opis.Szybkość
Odpowiedź ze sklepu EASY-surfshop.pl
Dziękujemy za opinię. Ciągle pracujemy nad tym, żeby sklep był przyjazny i dostarczał wszystkich potrzebnych informacji, a paczki mknęły szybko jak wiatr ;)
3 lut 2024
Odpowiedź ze sklepu EASY-surfshop.pl
Dziękujemy za opinie i maksymalną liczbę gwiazdek. One dodają nam energii do pracy.
9 lut 2024
27 sty 2024
27 sty 2024
Profesjonalna obsługa, można uzyskać wyczerpującą poradę jaki sprzęt wybrać w zależności od stopnia zaawansowania surfera, linki z opisem sprzętu. Szybkie i bezproblemowe zamówienie oraz dostawa. Sprzęt idealnie zapakowany, zabezpieczony dotarł w idealnym stanie
Odpowiedź ze sklepu EASY-surfshop.pl
Dzięki Tobie wiemy, że warto jest wkładać serce w naszą pracę. Czujemy się bardzo docenieni. Dziękujemy! - EASY-surfshop Team
14 sty 2024
Bardzo szybka realizacja zamówienia. Bardzo dobry kontakt z firmą. Obsługa fachowa i pomocna. Super oferta. Polecam.
Odpowiedź ze sklepu EASY-surfshop.pl
Nie ma to jak poczucie, że nasza praca przynosi satysfakcjonujące efekty. Dziękujemy za pozytywną opinię, to dla nas ogromna motywacja do dalszych działań!
31 gru 2023
Szybka realizacja zamówienia. Po zwrocie towaru szybki zwrot pieniędzy. I o to chodzi. Polecam
Odpowiedź ze sklepu EASY-surfshop.pl
Dziękujemy za pozytywną opinię! To dla nas ogromne wsparcie. - EASY-surfshop Team
7 sty 2024
Super kontakt. Wszystko sprawnie ogarnięte. Profesjonalna obsługa.
Odpowiedź ze sklepu EASY-surfshop.pl
Dziękujemy za docenienie naszych wysiłków. To dla nas bardzo ważne! - EASY-surfshop Team
4 sty 2024
Bardzo dobry kontakt, super szybka wysyłka i łatwy zwrot
Dziękujemy za docenienie naszych wysiłków :) - EASY-surfshop Team
20 sty 2024
Wszystko super, dobry kontakt,perfekcyjna obsługa.
Odpowiedź ze sklepu EASY-surfshop.pl
Dzięki za pozytywną energię! To dla nas wielka radość, że nasza obsługa została doceniona!
18 sty 2024
Kompetentne doradztwo,uprzejmość Szybka wysyłka
Odpowiedź ze sklepu EASY-surfshop.pl
Cieszymy się, że mogliśmy spełnić Twoje oczekiwania! Dzięki za pozytywną opinię!
M.
Mariusz ..
18 sty 2024
Sprawne zakupy, szybka wysyłka.
Odpowiedź ze sklepu EASY-surfshop.pl
Dzięki za super opinię! Cieszymy się, że produkty szybko do Ciebie dotarły :).
7 sty 2024
Szybko i sprawnie 🙂
Odpowiedź ze sklepu EASY-surfshop.pl
Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że jesteś zadowolony z naszych usług. - EASY-surfshop Team
1 sty 2024
Szybka.dostawa