EASY-surfshop.pl- Logo - Opinie

EASY-surfshop.pl

Opinie (244) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1318)

Ważny od: 14 kwi 2016
EASY-surfshop.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

29 lis 2023
Kupiliśmy dwie deski F2 dla siebie i dla żony. Będą wodowane dopiero latem więc ciężko o oponie o produkcie. Jednak mogę opisać stan deski które były tzw. 2 gatunku. Mają niewielkie ubytki w piance a raczej odgniecenia. Filny są lekko wygięte i raczej nie będą mieć większego znaczenia przy sterowności deską. Chyba że będziemy pływać z silnikiem zaburtowym.😃

21 cze 2023
Zamówienie na dwie pianki złożyłam 11.06. Jedna z pianek miała być dostępna od razu, druga miała być dostępna w magazynie zewnętrznym i wysłana do 10 dni roboczych. Dzisiaj jest 21.06. i ANI JEDNA pianka nie została do mnie wysłana. Sklep nie zapytał mnie, czy wyrażam zgodę na czekanie na drugą piankę, aby wysłać obie w jednej przesyłce. Zdecydowanie nie polecam tego sklepu osobom, którym zależy na czasie.

Opinie nt. sklepu EASY-surfshop.pl

Odpowiedź ze sklepu EASY-surfshop.pl
Twoja opinia sprawiła nam ogromną radość. Dzięki Tobie wiemy, że idziemy w dobrym kierunku i czujemy się zmotywowani. Mamy nadzieję, że deski zapewnią świetną zabawę i masę pozytywnych przygód na wodzie :). - EASY-surfshop Team
16 gru 2023
Great prizes for the best products and always ready to give a nice discount to a regilar costumor. Very helpfull towards the costumor, but sometimes things are a bit complicated, so maybe threat the costumor as someone not clever, and make all idiotproof , so no mistakes need to be fixed. But once again i am a happy costumor from easysurf. 🤙🤙
Odpowiedź ze sklepu EASY-surfshop.pl
Happy to know you're satisfied! Thank you for being there for us. It's customers like you who make our job a joy! - EASY-surfshop Team
11 paź 2023
Bardzo miła i rzeczowa obsługa. W EasySurf zakupiłem quiver, który po rozpakowaniu okazał sie uszkodzony. Sklep bardzo profesjonalnie i szybko rozwiązał kwestię mojejego zakupu - oczywiście w sposób korzystny dla mnie. Dodam również, ze kontakt ze sklepem jest bardzo dobry, szybki i przebiega w sposób profesjonalny. Polecam
Odpowiedź ze sklepu EASY-surfshop.pl
Cieszymy się, że byliśmy w stanie pomóc! Dziękujemy za Twoje wsparcie. Dzięki temu wiemy, że robimy to dobrze. - EASY-surfshop Team
25 wrz 2023
Jestem bardzo zadowolony! Przed zakupem miałem trochę wątpliwości, więc zadzwoniłem i przez kilkanaście minut na spokojnie i w przyjazny sposób dowiedziałem się wszystkiego by móc podjąć decyzję zakupu konkretnej deski sup. Realizacja zamówienia ekspresowa. Mój user experience osiągnął poziom max :)
Odpowiedź ze sklepu EASY-surfshop.pl
Wow, to dla nas ogromna dawka pozytywnej energii! Dziękujemy za docenienie naszej pracy i za wsparcie! To dużo dla nas znaczy. Mamy nadzieję, że deska przynosi masę radości i pozytywnych przygód na wodzie :). - EASY-surfshop Team

Profesjonalne i życzliwe doradztwo ( Pan Adam)

Zachęcające ceny już kilkakrotnie skierowały moją uwagę na Państwa sklep. Nie mam wystarczającej wiedzy by najtrafniej dobrać sobie sprzęt. Coś sobie wybrałem a Państwa konsultant cierpliwie i rzeczowo wyjaśnił dlaczego tak deska jak i żagiel będą dla mnie najlepsze. Dziękuję
Odpowiedź ze sklepu EASY-surfshop.pl
Z uśmiechem na twarzy dziękujemy za Twoją opinię w imieniu całego zespołu (a przede wszystkim Adama)! Twoje słowa naprawdę nas zmotywowały. Polecamy się na przyszłość w kwestii doboru sprzętu :). - EASY-surfshop Team
25 maj 2023

jak zwykle SUPER

produkt najmniej ważny , liczy się obsługa i doradztwo. Pierwsza klasa , nie zostawiają wątpliwości .Można całkowicie zdać się na ich zdanie i wybór, polecam gorąco , To już nie pierwszy zakup w easy i dalej będzie super miło tam kupować. Tak trzymać :)
29 lis 2023
fajny kontakt , możliwość szybkiej konsultacji a następnie sprawna wysyłka. Mam tylko problem z kontem klienta, kolejny raz nie mogłam się zalogować - coś dalej nie działa więc przy okazji może uda się naprawić .
Odpowiedź ze sklepu EASY-surfshop.pl
Dziękujemy za Twoje miłe słowa! To dla nas ogromne wsparcie. Pamiętaj, że zawsze możesz śmiało się z nami kontaktować, a my chętnie pomożemy! :) - EASY-surfshop Team
29 lip 2023
Profesjonalne doradztwo. Kupowałem piankę - jest super. Kupowałem - SUP JP-Australia 2021 SL 11 - też super. Fajny sklep i fajni ludzie. Czuje się że robią to co lubią. I o to chodzi.
14 lis 2023

Profesjonalna, kompetentna obsługa.

Polecam ten sklep! Dziękuję za profesjonalne wsparcie Adama w wyborze sprzętu. W EASY SURF pracują ludzie, którzy znają się na tym co sprzedają :)
Odpowiedź ze sklepu EASY-surfshop.pl
To dla nas ogromne wyróżnienie usłyszeć takie słowa! Czujemy się bardzo docenieni. Dziękujemy w imieniu Adama oraz reszty ekipy! Dzięki Tobie wiemy, że idziemy w dobrym kierunku. - EASY-surfshop Team
18 cze 2023

Żagiel Neil Pryde Speesster

Bardzo dobry kontakt ze Sprzedawcą. Szybka wysyłka. Żagiel prezentuje się obiecująco, jeszcze nie wypróbowany. Polecam zakupy w Easy-surfshop.pl
5 wrz 2023
Dobry kontakt ze sklepem. Błyskawiczna wysyłka pod warunkiem, że towar jest na magazynie. Jeśli nie jest, jest to zaznaczone na stronie.
29 lip 2023
Współpraca z wami to czysta przyjemność. Szybkie zamówienie, expresowe realizacja. Dziękuje. Niech wiatr dalej rozwija wsze skrzydła. 🙂
23 paź 2023
Wszystko w porządku. Poza tym, że zamówionego towaru nie było na stanie i czekałem tydzień aż sklep "ściągnie" towar z magazynu.
25 paź 2023
Dziękujemy za Twoją opinię. Dokładnie tak było, bowiem przy każdym towarze jest napisane, gdzie znajduje się towar i jaki jest czas oczekiwania. Możesz także wybrać produkty, które znajdują się w stocku naszego magazynu i wtedy wysyłamy je niezwłocznie do Ciebie. Na przyszłość zwróć na to uwagę. Życzymy Ci dobrych wiatrów! Zespół EASY-surfshop
31 lip 2023
Profesjonalnie z nastawieniem na interes klienta:) Szczerze polecam. Kolejny mój zakup i kolejna pełnia satysfakcji:)
11 lis 2023
pomimo konieczności wymiany, nie ten rozmiar zamówiłam, wszystko na najwyższym poziomie sprzedaży. POLECAM.
Odpowiedź ze sklepu EASY-surfshop.pl
Serdecznie dziękujemy za Twoją opinię! To dla nas ogromna motywacja. - EASY-surfshop Team
KB
15 maj 2023

Sklep godny polecenia

Pełne profesjonalne wsparcie przy wyborze towaru - zarówno na czacie jak i mailowe. Szybka dostawa kurierem
M.
Mariusz ..
4 cze 2023
Dobry kontakt przez chat jak i telefonicznie z uzyskaniem odpowiedzi na wszystkie pytania przed zakupem.
22 wrz 2023
Bardzo miła obsługa,dobry kontakt,pomoc w wyborze i szybki bezproblemowy zwrot Bede wracać
Odpowiedź ze sklepu EASY-surfshop.pl
Dziękujemy za piękne słowa, są dla nas wielkim wyróżnieniem. Dzięki nim czujemy się naprawdę docenieni. Zapraszamy na kolejne zakupy w EASY-surfshop - chętnie pomożemy w wyborze sprzętu :) - EASY-surfshop Team
30 paź 2023
Zadzwoniłem po poradę o mój stary sprzęt a dzięki profesjonalnej pomocy kupiłem coś dodatkowego.Z
Odpowiedź ze sklepu EASY-surfshop.pl
Bardzo nas to cieszy! Dzięki za podzielenie się swoim doświadczeniem. - EASY-surfshop Team