sklep.feba.pl- Logo - Opinie

sklep.feba.pl

Opinie (137) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (708)

Ważny od: 8 lut 2023
sklep.feba.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

23 cze 2023
Strój kąpielowy ładnie się prezentuje, ładnie maskuje brzuszek jeśli ktoś ma trochę nadmiar ciałka.Jakość wykonania jak i sam materiał jest wręcz idealna.Jeśli chodzi o dobór rozmiaru tabelka rozmiarów też jest okej.Ogolnie z zakupu jestem bardzo zadowolona.Cena jest adekwatna do wykonania jakości.Pozdrawiam.
ID
Iwona D.
Iława

13 sty 2024
W moim przypadku rozmiar dostarczonej sukienki był niezgodny z zamówieniem. A to podstawowy błąd sklepu, sprawiający wrażenie"wpychania towaru na siłę" Teraz muszę szukać krawcowej do przeróbki. Przesyłka nie zawierała kwestionariusza zwrotu! Sprytnie!!!

Opinie nt. sklepu sklep.feba.pl

bardzo dobry

Dobry kontakt i szybkość informacji jest dla mnie wzorowa.
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Droga Klientko, Dziękujemy za pozytywną opinię oraz za przyznanie nam najwyższej oceny. Jesteśmy niezmiernie zadowoleni, że nasz kontakt i szybkość przekazywania informacji spełniły Pani oczekiwania. Zawsze staramy stawiać na profesjonalizm i skuteczną komunikację, aby zapewnić naszym klientom jak najlepsze doświadczenia. Jesteśmy tutaj, aby wspierać Panią na każdym etapie – od wyboru kostiumu kapielowego, przez proces zamówienia, aż po jego dostarczenie. Dziękujemy za zaufanie do naszej marki, Zespół Feba
Bardzo szybka obsługa,biorą pod uwagę prośby.
9 mar 2024
Dziękujemy serdecznie za poświęcenie czasu i podzielenie się swoimi pozytywnymi wrażeniami z korzystania z naszych usług. Jesteśmy niezmiernie zadowoleni, że nasza szybka obsługa spełniła Pani oczekiwania i że uwzględnienie Pani prośb było dla Pani wartością dodaną. Zespół Feba
Polecam,wszystko zgodnie z zamówieniem..
9 mar 2024
Serdecznie dziękujemy za pozytywną opinię i pięć gwiazdek. Cieszymy się, że wszystko było zrealizowane zgodnie z Pani zamówieniem i że mogliśmy spełnić Pani oczekiwania. W naszej firmie stawiamy na najwyższą jakość obsługi oraz zadowolenie klientów, dlatego Pani komentarz jest dla nas niezwykle cenny. Mamy nadzieję, że będziemy mieli przyjemność ponownie zealizować zamówienie dla Pani w przyszłości. Feba
Kostium spełnił moje oczekiwania.
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Droga Klientko, Serdecznie dziękujemy za ocenę i pozytywny komentarz dotyczący naszego kostiumu kąpielowego. Cieszymy się, że spełniliśmy Pani oczekiwania. Jesteśmy zobowiązani do dostarczania produktów najwyższej jakości i miło jest słyszeć, że nasze starania przynoszą zadowolenie, Feba
Bardzo szybki czas dostawy.
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Pani Grażyno, dziękujemy za pozytywną opinię i za pięciogwiazdkową ocenę! Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z szybkości dostawy naszych produktów. Staramy się, aby każde zamówienie było realizowane sprawnie i efektywnie, tak aby nasze stroje kąpielowe trafiały do klientów w możliwie najkrótszym czasie. Dziękujemy za zaufanie do naszej marki i do zobaczenia przy kolejnych zakupach, Feba
szybkość i produkty
9 mar 2024
Serdecznie dziękujemy za pozytywną opinię oraz maksymalną ocenę.
Szczerze polecam 😘
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Dziękujemy serdecznie za udzielenie nam pięciu gwiazdek oraz za wyrażenie swojej rekomendacji. To dla nas ogromna radość dowiedzieć się, że nasze stroje kąpielowe spotkały się z Pani aprobatą i spełniły oczekiwania, Feba
2 mar 2024
Polecam szczerze 😘
9 mar 2024
Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami swoją pozytywną opinią oraz za maksymalną ocenę. Cieszymy się, że nasze usługi spełniły Pani oczekiwania. Dla nas najważniejsze jest zadowolenie klientów, dlatego każda taka opinia jest dla nas niezwykle cenna i motywująca. Feba 😘
2 mar 2024
Wszystko jest ok
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Serdecznie dziękujemy za polecenie oraz 5 gwiazdkową opinię.
świetne kostiumy
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Droga pani Grażyno, Dziękujemy za Pani pozytywną opinię na temat naszych strojów kąpielowych! Cieszymy się, że nasze produkty spełniły Pani oczekiwania. Feba
Piękny kostium.
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Droga Pani Małgorzato, Dziękujemy za pozytywną opinię i za przyznanie naszemu kostiumowi kąpielowemu najwyższej oceny. Cieszymy się, że spełnił on Pani oczekiwania. W naszej firmie stawiamy na wysoką jakość materiałów oraz staranność wykonania, dlatego każda taka pozytywna opinia jest dla nas niezmiernie ważna i motywująca. Dziękujemy za zaufanie i mamy nadzieję, że będzie Pani cieszyć się naszymi produktami przez długi czas. Z poważaniem Feba
10 mar 2024
Polecam👍
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Serdecznie dziękujemy za polecenie oraz 5 gwiazdkową opinię.
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Dziękujemy za pięciogwiazdkową ocenę i pozytywną opinię.
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Bardzo dziękujemy za Pani ocenę 5 gwiazdek! Nasza misja to zapewnienie klientom wysokiej jakości produktów i doskonałej obsługi, więc to dla nas ogromne wyróżnienie, że Pani jest z nas zadowolona, Feba
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Droga Klientko, Bardzo dziękujemy za Pani ocenę! Cieszymy się, że jest pani zadowolona z naszych strojów kąpielowych, Zespół Feba
EN
Elena N.
Otwock
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Droga Klientko Serdecznie dziękujemy za pięciogwiazdkową ocenę naszych produktów! Cieszymy się niezmiernie, że nasze jednoczęściowe stroje kąpielowe spełniły Pani oczekiwania zarówno pod względem jakości materiałów, jak i atrakcyjności wzorów i kolorów. Mamy nadzieję, że będzie Pani cieszyć się nimi przez wiele nadchodzących sezonów. Dziękujemy za zaufanie i wybór naszej marki, Feba
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Dziękujemy Pani za pozytywną ocenę oraz za poświęcony czas, aby podzielić się opinią o naszym czarnym jednoczęściowym kostiumie kąpielowym. Cieszymy się, że spełnił on Pani oczekiwania. Każda opinia jest dla nas niezmiernie ważna i pomaga nam w dalszym doskonaleniu naszej oferty. Dziękujemy za zaufanie do naszej marki i mamy nadzieję, że nasz kostium kąpielowy będzie służył Pani przez wiele nadchodzących sezonów, Feba
9 mar 2024
Dziękujemy serdecznie za przyznanie nam maksymalnej oceny! Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za zaufanie, jakim nas Pani obdarzyła, wybierając nasze usługi. Każda opinia jest dla nas niezwykle cenna, a pięć gwiazdek to dla nas wyraz uznania, który motywuje nas do dalszej ciężkiej pracy i nieustannego dążenia do doskonałości.

Kostium - kapelusz - narzutka. Super

Zamówienie przyszło bardzo szybko. Wszystko zgodne z opisem. Jestem bardzo zadowolona i na pewno nie raz jeszcze dokonam tutaj zakupu
9 mar 2024
Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się swoją opinią i przyznanie nam maksymalnej oceny. Cieszymy się, że proces realizacji zamówienia spełnił Pani oczekiwania i że produkt jest w pełni zgodny z opisem. Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z dokonanego zakupu i bardzo doceniamy Pani deklarację ponownego skorzystania z naszej oferty. Zapewniamy, że nadal będziemy dokładać wszelkich starań, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Serdecznie dziękujemy, Feba
7 lut 2024
Od lat zawsze zadowolona z waszych kostiumów i tym razem jestem zachwycona nowym modelem! Sa nie tylko bardzo ładne modele i kolory ale bardzo dobry gatunek materiału. Naprawdę polecam!
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Bardzo dziękujemy za miłe słowa i wyrażenie swojej satysfakcji z naszych produktów! Cieszymy się, że nasze kostiumy spełniły Pani oczekiwania pod względem jakości, designu i kolorystyki. Doceniamy Pani rekomendację i będziemy dalej dążyć do utrzymania wysokich standardów naszych wyrobów. Jeszcze raz dziękujemy za wybór naszej marki i mamy nadzieję, że będziemy mogli kontynuować naszą owocną współpracę w przyszłości :) Feba