sklep.feba.pl- Logo - Opinie

sklep.feba.pl

Opinie (137) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (708)

Ważny od: 8 lut 2023
sklep.feba.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

23 cze 2023
Strój kąpielowy ładnie się prezentuje, ładnie maskuje brzuszek jeśli ktoś ma trochę nadmiar ciałka.Jakość wykonania jak i sam materiał jest wręcz idealna.Jeśli chodzi o dobór rozmiaru tabelka rozmiarów też jest okej.Ogolnie z zakupu jestem bardzo zadowolona.Cena jest adekwatna do wykonania jakości.Pozdrawiam.
ID
Iwona D.
Iława

13 sty 2024
W moim przypadku rozmiar dostarczonej sukienki był niezgodny z zamówieniem. A to podstawowy błąd sklepu, sprawiający wrażenie"wpychania towaru na siłę" Teraz muszę szukać krawcowej do przeróbki. Przesyłka nie zawierała kwestionariusza zwrotu! Sprytnie!!!

Opinie nt. sklepu sklep.feba.pl

MR
Mariola R.
Baborów
Jakość
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Serdecznie dziękujemy za pozytywną opnie :)
29 gru 2023
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Dziękujemy serdecznie za poświęcenie czasu, aby podzielić się z nami swoją opinią i pozostawinie 5 gwiazdek.
28 gru 2023
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Dziękujemy za przyznanie 5 gwiazedk i poświęcenie czasu na zostawienie opinii. Feba
12 lis 2023
17 lis 2023
Serdecznie dziękujemy za pięciogwiazdkową ocenę. Cieszymy się, że mogliśmy przyczynić się do Pani zadowolenia i mamy nadzieję, że nasz strój kąpielowy będzie wiernym towarzyszem wielu wspaniałych chwil nad wodą. Zachęcamy do śledzenia naszych najnowszych kolekcji i mamy nadzieję, że będziemy mieli przyjemność służyć Pani ponownie w przyszłości. FEBA
AB
Anna B.
Wrocław
1 lis 2023
2 lis 2023
Jesteśmy wdzięczni za Twoje wsparcie i rekomendację. Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna i motywuje nas do dalszego doskonalenia naszej oferty. Jeżeli masz jakiekolwiek sugestie lub uwagi, które mogłyby pomóc nam jeszcze bardziej polepszyć nasze stroje, prosimy o podzielenie się nimi z nami. FEBA
30 paź 2023
2 lis 2023
Jesteśmy wdzięczni za polecenie naszych produktów. Twoja rekomendacja jest dla nas ważna i pomaga nam w budowaniu naszej reputacji. Jeśli masz jeszcze jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz dodatkowej pomocy, zawsze jesteśmy gotowi służyć pomocą. Dziękujemy jeszcze raz za zaufanie i życzymy Ci dalszej satysfakcji z naszych produktów. Zespół Feba
6 wrz 2023
11 wrz 2023
Serdecznie dziękujemy za pozytywną opinię i za przyznanie nam maksymalnej liczby gwiazdek. Cieszymy się, że nasze usługi i produkty spełniły Pani oczekiwania. FEBA
12 lip 2023
25 lip 2023
Dziękujemy za pozytywną opinię i ocenę na 5 gwiazdek! Cieszymy się, że nasze usługi spełniły Pana/Pani oczekiwania.
9 lip 2023
11 lip 2023