sklep.feba.pl- Logo - Opinie

sklep.feba.pl

Opinie (137) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (708)

Ważny od: 8 lut 2023
sklep.feba.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

23 cze 2023
Strój kąpielowy ładnie się prezentuje, ładnie maskuje brzuszek jeśli ktoś ma trochę nadmiar ciałka.Jakość wykonania jak i sam materiał jest wręcz idealna.Jeśli chodzi o dobór rozmiaru tabelka rozmiarów też jest okej.Ogolnie z zakupu jestem bardzo zadowolona.Cena jest adekwatna do wykonania jakości.Pozdrawiam.
ID
Iwona D.
Iława

13 sty 2024
W moim przypadku rozmiar dostarczonej sukienki był niezgodny z zamówieniem. A to podstawowy błąd sklepu, sprawiający wrażenie"wpychania towaru na siłę" Teraz muszę szukać krawcowej do przeróbki. Przesyłka nie zawierała kwestionariusza zwrotu! Sprytnie!!!

Opinie nt. sklepu sklep.feba.pl

26 sty 2024
Wszystko zgodne z zamówieniem, bardzo szybka dostawa. Polecam !!!
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię i zaufanie. Cieszymy się, że wszystko było zgodne z zamówieniem i że nasza szybka dostawa spełniła oczekiwania. Jesteśmy dla Ciebie i zawsze staramy się zapewnić najlepszą możliwą obsługę. Dziękujemy za polecenie nas innym i mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję realizować kolejne zamówienia.
Bardzo szybka wysyłka i bardzo dobra jakość strojów. Polecam
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Dziękujemy serdecznie za pozytywną opinię i rekomendację! Cieszymy się, że proces wysyłki spełnił Pani oczekiwania, a jakość strojów okazała się satysfakcjonująca. Mamy nadzieję, że będziemy mieli przyjemność ponownie realizować zamówienie dla Pani w przyszłości. Dziękujemy serdecznie! Feba
Super towar ,super wykonanie i piękne printy
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Droga Klientko, Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię i cieszymy się, że nasze produkty spełniły Twoje oczekiwania. Jesteśmy dumni, że nasze wykonanie i printy przypadły Pani do gustu. Zawsze staramy się dostarczać wysokiej jakości towary, które sprawią radość naszym klientkom. Dziękujemy za wsparcie i zapraszamy ponownie! Feba
Super stroje kąpielowe.
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Dziękujemy bardzo za pięciogwiazdkową ocenę i miłe słowa! Cieszymy się, że nasze stroje kąpielowe spełniły Pani oczekiwania. Mamy nadzieję, że będą towarzyszyły Pani w wielu fantastycznych chwilach nad wodą. Zapraszamy ponownie! Feba
wszystko super
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Dziękujemy za pozytywną opinie i 5 gwiazdek :)
wszystko ok
dziekujemy serdecznie :)
14 sty 2024
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Dziękujemy serdecznie za przyznanie nam najwyższej oceny! Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z naszych usług/produktów. Jeżeli ma Pani jakiekolwiek pytania lub potrzebuje dodatkowej pomocy, prosimy o kontakt. Mamy nadzieję, że będziemy mieli przyjemność ponownie służyć Pani w przyszłości!
31 sty 2024
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Dziękujemy serdecznie za poświęcenie czasu, aby podzielić się z nami swoją opinią i pozostawinie 5 gwiazdek.
16 sty 2024
13 sty 2024
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Szanowna Pani, Przykro nam słyszeć, że doświadczyła Pani problemów z rozmiarem zamówionej sukienki. Rozumiemy frustrację, jaką może wywołać otrzymanie produktu niezgodnego z oczekiwaniami. Chcielibyśmy jednak podkreślić, że nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby zapewnić dokładność i zadowolenie z zamówień naszych klientów. Jeśli chodzi o kwestionariusz zwrotu, faktycznie, nasza polityka nie wymaga dołączania wydrukowanego formularza zwrotu do przesyłki. Zamiast tego, udostępniamy formularz zwrotu na naszej stronie internetowej, aby umożliwić klientom łatwy dostęp i wygodę w przypadku potrzeby zwrotu. Pragniemy zapewnić, że nie jest to próba utrudnienia procesu zwrotu, lecz dążenie do bardziej ekologicznych i cyfrowych rozwiązań. Rozumiemy, że dobór odpowiedniego rozmiaru odzieży przez Internet może być wyzwaniem. Dlatego zawsze zachęcamy do korzystania z naszych przewodników po rozmiarach dostępnych na stronie sklepu oraz do kontaktu z naszym działem obsługi klienta w przypadku jakichkolwiek wątpliwości przed dokonaniem zakupu. Dodatkowo, chcielibyśmy przypomnieć, że każdy klient naszego sklepu ma prawo do zwrotu zakupionego produktu w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki, bez podawania przyczyny. Z naszych informacji wynika, że w Pani przypadku ten okres upłynął bez inicjacji procesu zwrotu. Mimo że rozumiemy, że czasami mogą wystąpić okoliczności uniemożliwiające szybki zwrot, przestrzeganie tego terminu jest ważne dla skutecznego i sprawiedliwego procesu zwrotów. Jeśli istnieją wyjątkowe okoliczności, które uniemożliwiły Pani zwrot w wyznaczonym terminie, prosimy o kontakt. Chętnie rozważymy indywidualne rozwiązanie, aby pomóc rozwiązać tę kwestię. Zależy nam na satysfakcji naszych klientów i zawsze staramy się wyjść naprzeciw ich potrzebom w granicach naszych możliwości i zasad działalności. Z poważaniem, Feba
4 sty 2024
Otrzymałam inny kapelusz, niż zamówiłam :( Jest śliczny, ale inny fason :( Dobra jakość towaru. Pomyłki się zdarzają. Poza tym szybka dostawa.
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Dziękujemy za Twoją opinię! Cieszymy się, że podoba Ci się kapelusz i że jesteś zadowolona z jakości towaru oraz szybkiej dostawy. Jednakże zauważyliśmy, że przyznałaś tylko 3 gwiazdki. Czy mogłabyś nam powiedzieć, dlaczego przyznałaś tę ocenę, skoro kapelusz Ci się podoba, a jakość towaru jest dobra? Chcielibyśmy lepiej zrozumieć Twoje oczekiwania i usprawnić nasze usługi. Twój feedback jest dla nas bardzo ważny.
ID
Iwona D.
Iława
23 cze 2023
26 cze 2023
Dziękujemy za opinię na temat naszego stroju kąpielowego. Bardzo się cieszymy, że jest Pani zadowolona z zakupu. Naszym celem jest dostarczanie produktów wysokiej jakości, które spełniają oczekiwania naszych klientów. Jesteśmy szczęśliwi, że strojowi kąpielowemu udało się ładnie prezentować i jednocześnie maskować ewentualny brzuszek ;) Zawsze staramy się projektować ubrania, które podkreślają atuty sylwetki i zapewniają pewność siebie. Cieszymy się również, że jakość wykonania stroju oraz użyty materiał spełnia Pani oczekiwania. W Feba stawiamy na staranne wykonanie i wykorzystujemy wysokiej jakości materiały, aby nasze produkty były trwałe i komfortowe w noszeniu. Ważne dla nas jest również to, że tabela rozmiarów okazała się przydatna przy wyborze odpowiedniego rozmiaru. Staramy się zapewnić jak największą dokładność w naszych informacjach, aby nasi klienci mogli znaleźć idealne dopasowanie. Cieszy nas, że uważasz, że cena jest adekwatna do jakości wykonania. Jesteśmy dumni z naszych produktów i niezmiernie cenimy Pani uznanie. Dziękujemy za wsparcie i życzymy Ci dalszych udanych zakupów. Jeśli będziesz mieć jakiekolwiek pytania lub sugestie, jesteśmy dostępni, aby Ci pomóc. Pozdrawiamy, Zespół Feba
26 cze 2023

Bardzo dobra obsługa

Ogólnie wszystko w porządku, początkowo zdziwiłem się jedynie że sklep Feba potrącił mi częściowo kwotę wykorzystanego kuponu rabatowego przy zwracaniu pieniędzy (odsyłałem jeden produkt z trzech, które były w zamówieniu), ale dostałem od sklepu w tej sprawie maila z logicznym wyjaśnieniem i rzeczywiście nie powinienem odejmować za to 1 gwiazdki, tak więc naprawiam błąd przyznając 5 gwiazdek :)
5 lip 2023
8 paź 2023
Profesjonalna obsługa, ekspresowa wysyłka, a zakupione produkty idealnie dopasowane, jakby szyte na moja figurę. Jest to mój nie pierwszy zakup, z przyjemnością co roku wracam żeby wzbogacić się o nowy kostium, który zawsze spełnia moje oczekiwania.
9 paź 2023
Twoje ciepłe słowa i pozytywna opinia są dla nas niezmiernie cenne! Jest nam niezmiernie miło, że kolejny zakup u nas przyniósł Ci satysfakcję i że nasze produkty idealnie spełniają Twoje oczekiwania. Twoja lojalność jest dla nas najcenniejsza i zawsze dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Ci tylko najwyższą jakość. Do zobaczenia przy kolejnych zakupach!
29 lip 2023
Poczuj się fabasstycznie w strojach kąpielowych firmy Feba to nie ściema. Bardzo długo się zastanawiałam nad zakupem ze względu na cenę, ale było warto. Szczerze polecam tym , którym się jeszcze wahają.
21 sie 2023
Dziękujemy Pani Magdaleno za pozytywną opinię i za to, że podzieliłeś się nią z innymi! Cieszymy się, że nasze stroje kąpielowe spełniły Twoje oczekiwania i poczułaś się w nich FEBAstycznie :). Jesteśmy dumni, że mogliśmy dostarczyć produkt, który jest wartością wartej swojej ceny. Twoje wsparcie motywuje nas do ciągłego doskonalenia. Pozdrawiamy serdecznie, Feba
1 sie 2023
Wszystko mi się podoba w tym sklepie. Mam jednak drobny problem z logowaniem, ale radzę sobie za pomocą wiadomości nadesłanych na moją skrzynkę mailową.
21 sie 2023
Dziękujemy za Twoją pozytywną opinię na temat naszego sklepu. Cieszymy się, że jesteś zadowolony z naszych usług! Jeśli chodzi o problem z logowaniem, chcielibyśmy Ci pomóc. Proszę o kontakt z naszym działem sprzedaży (sklep@feba.pl), abyśmy mogli szybko rozwiązać ten problem. Twoje zadowolenie jest dla nas priorytetem. Pozdrawiamy serdecznie, Feba
20 maj 2023
Polecam. Bardzo szybka wysyłka, nie ma problemu ze zwrotami. Stroje wysokiej jakości.
24 maj 2023
Dziękujemy serdecznie
Kupuję kolejny strój z FEBA i zawsze jestem zadowolona, dostaję to na co czekałam
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Dziękujemy bardzo za Pani pozytywną opinię! Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z naszych produktów i że zawsze dostaje to, na co czeka. Pani wsparcie i lojalność są dla nas niezmiernie ważne. Jesteśmy dumni z tego, że możemy dostarczyć wysokiej jakości stroje FEBA, które spełniają Pani oczekiwania. Jeśli będzie miała Pani jakiekolwiek pytania lub będzie potrzebować pomocy w przyszłości, prosimy o kontakt. Cieszymy się, że jesteśmy częścią Pani stylu życia i mamy nadzieję, że nasze produkty będą mogły służyć przez wiele kolejnych lat! Feba
19 maj 2023
Zamówienie zgodne z opisem,szybko,sprawnie, polecam. produkt godny polecenia.
24 maj 2023