sklep.feba.pl- Logo - Opinie

sklep.feba.pl

Opinie (137) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (708)

Ważny od: 8 lut 2023
sklep.feba.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

23 cze 2023
Strój kąpielowy ładnie się prezentuje, ładnie maskuje brzuszek jeśli ktoś ma trochę nadmiar ciałka.Jakość wykonania jak i sam materiał jest wręcz idealna.Jeśli chodzi o dobór rozmiaru tabelka rozmiarów też jest okej.Ogolnie z zakupu jestem bardzo zadowolona.Cena jest adekwatna do wykonania jakości.Pozdrawiam.
ID
Iwona D.
Iława

13 sty 2024
W moim przypadku rozmiar dostarczonej sukienki był niezgodny z zamówieniem. A to podstawowy błąd sklepu, sprawiający wrażenie"wpychania towaru na siłę" Teraz muszę szukać krawcowej do przeróbki. Przesyłka nie zawierała kwestionariusza zwrotu! Sprytnie!!!

Opinie nt. sklepu sklep.feba.pl

10 maj 2023
szybka realizacja zamówienia .Reklamacje załatwione od ręki.Super ,polecam
24 maj 2023
Dziękujemy serdecznie
23 cze 2023
Bardzo polecam stroje tej firmy nie ma się fo czego przyczepić :-)
26 cze 2023
Jesteśmy wdzięczni za polecenie naszych produktów. Twoja rekomendacja jest dla nas ważna i pomaga nam w budowaniu naszej reputacji. Jeśli masz jeszcze jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz dodatkowej pomocy, zawsze jesteśmy gotowi służyć pomocą. Dziękujemy jeszcze raz za zaufanie i życzymy Ci dalszej satysfakcji z naszych produktów. Zespół Feba
BR
18 wrz 2023
Bardzo szybka realizacja zamówienia, produkty dobrej jakości.
29 wrz 2023
Dziękujemy Pani Bogumiło za pozytywny komentarz! Cieszymy się, że proces realizacji zamówienia oraz jakość produktów były na najwyższym poziomie i spełniły Pani oczekiwania. Do zobaczenia przy następnej okazji! Feba
13 lip 2023
Szybka wysyłka, stroj bardzo dobrze wykonany polecam
19 lip 2023
Dziękujemy za Twoją opinię! Cieszymy się, że byłeś zadowolony z naszej szybkiej wysyłki i doskonałej jakości stroju. Dziękujemy za rekomendację! Feba
AB
Anna B.
Wrocław
12 lis 2023
Odejmuję jedną gwiazdkę z brak darmowych zwrotów.
17 lis 2023
Dziękujemy za poświęcenie czasu na wystawienie nam oceny i za pozostawienie 4 gwiazdek. Jesteśmy wdzięczni za każdą formę opinii, gdyż pomaga nam to w ciągłym doskonaleniu naszych usług. Rozumiemy Pani rozczarowanie brakiem darmowych zwrotów i przepraszamy za wszelkie niedogodności, które to może spowodować. Nasza polityka zwrotów jest wynikiem starannego rozważenia wielu czynników, w tym kosztów logistycznych i wpływu na środowisko. Cieszymy się, że reszta naszych usług spełniła Pani oczekiwania. Jesteśmy otwarci na sugestie i zawsze szukamy sposobów na ulepszanie naszych usług, w tym polityki zwrotów. FEBA
13 cze 2023
Produkty najwyższej jakości. Sklep super działa
26 cze 2023
Jesteśmy bardzo wdzięczni za Twój komentarz dotyczący naszych produktów i sklepu. Cieszymy się, że udało nam się spełnić Twoje oczekiwania i doceniasz nasze wysiłki na rzecz jakości produktów oraz obsługi klienta. Dziękujemy za wybór naszych strojów kąpielowych i zapraszamy ponownie do naszego sklepu, gdzie czekają na Ciebie kolejne nowości i niezawodna jakość.
26 lip 2023
Bardzo doby kontakt z klientem. Szybka wysyłka.
21 sie 2023
Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z naszej obsługi oraz szybkości wysyłki. Staramy się zawsze służyć naszym klientom poradą, pomocą. Zapraszamy do kolejnych zakupów! Sklep FEBA
DI
Dorota I.
Imielin
4 paź 2023
Szybkosc dostawy i wysoka jakość produktów
9 paź 2023
Dziękujemy za pozytywny komentarz! Cieszymy się, że wszystko przebiegło pomyślnie. Zapraszamy ponownie, Feba.
Polecam wszystkie kostiumy od Feba👌🏻👌🏻👌🏻😍
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Dziękujemy serdecznie za tak pozytywną opinię! Jesteśmy bardzo zadowoleni, że nasze kostiumy kąpielowe spełniły Pani oczekiwania i że mogliśmy przyczynić się do Pani satysfakcji. Jeśli będzie miała Pani jakiekolwiek pytania lub potrzebuje pomocy w przyszłości, prosimy o kontakt. Jesteśmy tu, aby służyć pomocą. 😊👙🌞 Feba
13 lip 2023
Świetna obsługa, premium quality bikini.
19 lip 2023
21 lis 2023
Piękny strój kąpielowy. Polecam sklep
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Bardzo dziękujemy za Pani miłe słowa i ocenę 5 gwiazdek! Cieszymy się, że strój kąpielowy spełnił Pani oczekiwania i że była Pani zadowolona z zakupu w naszym sklepie. Nasza misja to zapewnienie klientom wysokiej jakości produktów i doskonałej obsługi, więc to dla nas ogromne wyróżnienie, że Pani jest z nas zadowolona. Dziękujemy za Pani wsparcie i życzymy udanych kąpieli w Pani nowym stroju! Feba
12 wrz 2023
Profesionalizm i jakość na 100%
29 wrz 2023
Dziękujemy za Pani Sylwio za opinię! Cieszymy się, że nasza praca została doceniona i spełniliśmy Pani oczekiwania. Dążymy do ciągłego udoskonalania naszych usług i cieszy nas, że to jest zauważalne. Serdecznie zapraszamy do ponownego skorzystania z naszej oferty w przyszłości. Pozdrawiamy serdecznie Feba!
23 sie 2023
Piękne stroje, szybka dostawa.
28 sie 2023
Dziękujemy za pozytywną opinię i cieszymy się, że jest Pani zadowolona z naszych strojów oraz szybkości dostawy. Staramy się zawsze oferować produkty najwyższej jakości i zapewnić naszym klientom jak najlepszą obsługę. Jeśli ma Pani jakiekolwiek pytania lub sugestie, prosimy o kontakt. Jesteśmy tutaj, żeby pomóc! Dziękujemy za wybór naszej firmy, FEBA
9 sie 2023
szybka realizacja zamówienia
21 sie 2023
Dziękujemy Pani Ewo za pozytywne słowa na temat szybkości realizacji zamówienia. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli zadowoleni z naszych usług. Mamy nadzieję, że w przyszłości skorzystasz z naszej oferty ponownie. Pozdrawiamy serdecznie, Feba
21 cze 2023

Szybka realizacja zamowienia

Szybka realizacja zamówienia
26 cze 2023
Jesteśmy wdzięczni za Twój pozytywny feedback dotyczący szybkiej realizacji zamówienia. Jako firma Feba, zawsze staramy się zapewnić naszym klientom jak najwyższą jakość obsługi i terminową dostawę. Nasz zespół składa się z profesjonalistów, którzy angażują się w każde zamówienie, aby zapewnić, że jest ono przetwarzane i dostarczane w możliwie najszybszym czasie. Stawiamy na efektywność i dbamy o to, aby proces realizacji zamówienia był płynny i bezproblemowy. Cieszymy się, że nasze starania w dziedzinie szybkiej realizacji zamówień przyczyniły się do Twojej satysfakcji. Będziemy nadal dążyć do doskonalenia naszych usług i zapewnienia jeszcze lepszych doświadczeń zakupowych dla naszych klientów. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub dalsze sugestie, jesteśmy gotowi służyć pomocą. Dziękujemy jeszcze raz za wybór naszej firmy i mamy nadzieję, że będziemy mieć przyjemność obsłużyć Cię w przyszłości, FEBA
18 paź 2023
Jakość strojów kąpielowych
2 lis 2023
Serdecznie dziękujemy za poświęcenie czasu, aby podzielić się z nami swoją opinią. Cieszymy się niezmiernie, że nasze stroje kąpielowe spełniły Pani oczekiwania i zasłużyły na pięciogwiazdkową ocenę! Feba
7 maj 2023
Super, bez zarzutu 🙂
8 maj 2023
dziękujemy :)
28 lis 2023
Super obsługa
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Dzień dobry Pani, Bardzo dziękujemy za ocenienie naszej obsługi na pięć gwiazdek! Jesteśmy niezmiernie zadowoleni, że mogliśmy spełnić Pani oczekiwania i zapewnić super doświadczenie. Nasz zespół zawsze stara się być dla naszych klientów jak najlepszy, i cieszy nas, że Pani to zauważyła. Jeśli Pani ma jakiekolwiek dodatkowe pytania, prośby lub sugestie, proszę śmiało się do nas zgłosić. Jesteśmy do Pani dyspozycji i chętnie pomożemy w każdy możliwy sposób. Raz jeszcze dziękujemy za Pani pozytywną opinię i życzymy miłego dnia! Z poważaniem, Feba
20 lip 2023
Wszystko ok
25 lip 2023
Dziękujemy za pozytywną opinię i ocenę na 5 gwiazdek! Cieszymy się, że nasze usługi spełniły Pana/Pani oczekiwania.
9 lip 2023
11 lip 2023