sklep.feba.pl- Logo - Opinie

sklep.feba.pl

Opinie (137) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (708)

Ważny od: 8 lut 2023
sklep.feba.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

23 cze 2023
Strój kąpielowy ładnie się prezentuje, ładnie maskuje brzuszek jeśli ktoś ma trochę nadmiar ciałka.Jakość wykonania jak i sam materiał jest wręcz idealna.Jeśli chodzi o dobór rozmiaru tabelka rozmiarów też jest okej.Ogolnie z zakupu jestem bardzo zadowolona.Cena jest adekwatna do wykonania jakości.Pozdrawiam.
ID
Iwona D.
Iława

13 sty 2024
W moim przypadku rozmiar dostarczonej sukienki był niezgodny z zamówieniem. A to podstawowy błąd sklepu, sprawiający wrażenie"wpychania towaru na siłę" Teraz muszę szukać krawcowej do przeróbki. Przesyłka nie zawierała kwestionariusza zwrotu! Sprytnie!!!

Opinie nt. sklepu sklep.feba.pl

Realizacja zamowienia bardzo szybka Niestety towar musiałam zwrocic z uwagi na zle wybrany rozmiar Prosze zamawiać rozmiar wyższy
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Pani Basiu, dziękujemy serdecznie za poświęcenie czasu, aby podzielić się z nami swoją opinią. Cieszymy się, że proces realizacji zamówienia spełnił Pani oczekiwania pod względem szybkości. Z przykrością przyjmujemy informację, że zakupiony produkt nie pasował pod kątem rozmiaru i był zmuszony do zwrotu. Doceniamy Pani sugestię dotyczącą zamawiania rozmiaru większego. Zależy nam, aby każdy klient był w pełni zadowolony ze swojego zakupu, dlatego też będziemy kontynuować pracę nad poprawą dokładności naszych tabel rozmiarów i informacji produktowych, aby uniknąć podobnych sytuacji w przyszłości. Mamy nadzieję, że mimo tej niedogodności, będziemy mieli przyjemność ponownie realizować zamówienia dla Pani w przyszłości. FEBA

Rewelacja

Zamówiony kolejny strój kąpielowy okazał się trafnym wyborem, sukienka i plażowe spodnie również są godne polecenia.
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Bardzo się cieszymy, że kolejne zakupy spełniły Pani oczekiwania i że strój kąpielowy oraz pozostałe produkty okazały się trafnym wyborem. To dla nas wielka radość, że mogliśmy przyczynić się do udanych zakupów. Jeśli będą jakiekolwiek pytania czy potrzeba dodatkowej pomocy, proszę śmiało się do nas zgłosić. Życzę udanych i przyjemnych dni na plaży w nowych "perełkach plażowych" Feba
Szybkość realizacji zamówienia. Nie mam żadnych zastrzeżeń. A kostium świetnej jakości i piękny
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Pani Joanno, serdecznie dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się swoimi pozytywnymi wrażeniami dotyczącymi naszej marki oraz produktu. Jesteśmy niezwykle szczęśliwi, słysząc, że szybkość realizacji zamówienia spełniła Pani oczekiwania, a kostium kąpielowy okazał się być wysokiej jakości oraz estetycznie odpowiadający Pani gustom. Dla nas, jako zespołu, priorytetem jest zawsze satysfakcja klienta, dlatego cieszymy się, że mogliśmy sprostać Pani oczekiwaniom. Zapewnienie doskonałej jakości produktów oraz usług jest dla nas kluczowe, stąd każda pozytywna opinia jest dla nas nie tylko potwierdzeniem dobrze wykonanej pracy, ale również motywacją do dalszych działań. Mamy nadzieję, że kostium będzie służył Pani przez długi czas, dostarczając wiele radości z jego użytkowania. FEBA
Formularz zwrotu nie powinien być potrzebny jeżeli zwrot jest przez Paczkomat InPost
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Droga Klientko, Dziękujemy za podzielenie się z nami Twoimi uwagami na temat procesu zwrotu za pośrednictwem Paczkomatu InPost. Doceniamy, że poświęciłaś swój czas, aby przekazać nam swoje spostrzeżenia, co pozwala nam na ciągłe doskonalenie naszych usług. Chcielibyśmy jednak wyjaśnić, że formularz zwrotu nie jest wymagany do przeprowadzenia procesu zwrotu przez Paczkomat InPost (ani żadnego innego zwrotu towaru). Jego obecność ma na celu przede wszystkim ułatwienie nam szybkiego zidentyfikowania Twojego zamówienia w systemie, co znacząco przyspiesza procedurę zwrotu. Dodatkowo, formularz ten jest pomocny w przypadku, gdy chciałabyś dokonać zmiany formy płatności zwrotu na rachunek bankowy – wówczas potrzebujemy numeru Twojego konta, aby móc przelać należność. Mamy nadzieję, że to wyjaśnienie rozwiewa wszelkie wątpliwości i podkreśla nasze zaangażowanie w zapewnienie wygodnej i efektywnej obsługi naszych klientów. Twoje zadowolenie z naszych usług jest dla nas priorytetem, dlatego zawsze staramy się słuchać i reagować na potrzeby naszych klientów. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz dodatkowego wsparcia, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta. Jesteśmy tutaj, aby pomóc. Z poważaniem, Feba
9 lut 2024
Bardzo dobra obsługa, szybka wysyłka i produkt pierwsza klasa.
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Dziękujemy bardzo za miłe słowa! Cieszy mnie, że byliśmy w stanie sprostać Państwa oczekiwaniom. Dziękuję za wybór naszych produktów! Feba

Zamówienie przyszło bardzo szybko, firma godna polecenia.
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Pani Joanno bardzo dziękujemy za pozytywną opinię i za polecenie naszej firmy. Cieszymy się, że zamówienie dotarło do Pani szybko i spełniło oczekiwania. Feba :)
Każdymi zakupami jesteś zachwycona . Polecam
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Serdecznie dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się swoją opinią i za wysoką ocenę. Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, słysząc, że każde Pani zakupy z nami są dla źródłem zachwytu :) Dla nas, największą nagrodą jest zadowolenie i satysfakcja naszych Klientów. Dziękujemy również za Pani rekomendacje, są one dla nas niezwykle cenne i motywują nas do dalszej ciężkiej pracy oraz ciągłego doskonalenia naszej oferty. Z niecierpliwością oczekujemy na kolejną okazję, by ponownie Panią u nas gościć. FEBA
Wspaniałe produkty, dobrej jakości. Polecam
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Dziękujemy bardzo za pięciogwiazdkową ocenę i pozytywną opinię! Cieszymy się, że nasze produkty spełniły Pani oczekiwania i doceniamy rekomendację. Dążymy do tego, aby zawsze oferować produkty najwyższej jakości i jesteśmy wdzięczni za każde wsparcie naszych klientów. Mamy nadzieję, że będziemy mogli jescze nie raz zaskoczyć Panią naszymi produktami. Dziękujemy! Feba
Jestem bardzo zadowolona. Polecam
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Pani Izo, serdecznie dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się swoją pozytywną opinią. Cieszymy się niezmiernie, że jest Pani zadowolona z naszych usług, doceniamy Pani rekomendacje i przyznane 5 gwiazdek :) FEBA
MP
Polecam zakupy, szybko, sprawnie.
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Pani Małgorzato, bardzo dziękujemy za pozytywną opinię i pięć gwiazdek. Cieszymy się, że proces zakupowy spełnił Pani oczekiwania pod względem szybkości i sprawnego przebiegu. Jesteśmy zobowiązani do zapewnienia naszym klientom najwyższej jakości obsługi i miło słyszeć, że nasze wysiłki przynoszą efekty. Mamy nadzieję, że będziemy mieli przyjemność realizować kolejne zamówienia dla Pani. FEBA
Szybka wysyłka, dobry kontakt
9 mar 2024
Dziękujemy serecznie za wystawienie opini i przyznanie 5 gwiazek naszej marce :*
6 lut 2024
wszystko zgodnie z opisem
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Bardzo dziekujemy za pozytywną opinie i 5 gwiazdeczek :)
MP
Znakomity sklep, polecam
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Bardzo dziękujemy za tak wspaniałą recenzję i maksymalną ocenę! To dla nas ogromna radość wiedzieć, że nasze stroje kąpielowe spotkały się z Pani aprobatą. Mamy nadzieję, że będziemy mieli przyjemność gościć Panią w naszym sklepie jeszcze niejednokrotnie. Serdecznie dziękujemy za polecenie naszego sklepu i zapraszamy ponownie, Feba
Super i szybka wysyłka😊
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię i ocenę w postaci pięciu gwiazdek. Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z szybkości naszej wysyłki. Dla nas najważniejsze jest zadowolenie klientów, więc bardzo się cieszymy, że udało nam się spełnić Pani oczekiwania. Feba
Rewelacja jakość ❤️
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Dziękujemy serdecznie Pani Magdaleno za poświęcenie czasu na napisanie recenzji i przyznanie nam najwyższej oceny. Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, słysząc, że nasza jakość spotkała się z Pani uznaniem. FEBA
MK
Maria K.
Chorzów
10 lut 2024
Jestem zadowolona
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Pani Marysiu, bardzo dziękujemy za miłe słowa i wysoka ocenę, Feba
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Serdecznie dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się swoją pozytywną opinią. Doceniamy Pani rekomendacje, Feba
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Dziękujemy serdecznie za poświęcenie czasu, aby podzielić się z nami swoją opinią i pozostawinie 5 gwiazdek.
EJ
Ewa J.
Słupsk
31 sty 2024
Strój kąpielowy jest piękny. Wykonanie I estetyka bez zarzutu ale na duży biust to niestety nie jest odpowiedni.Ewa
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Dzień dobry Pani Ewo, Dziękujemy za pozytywną opinię na temat estetyki i wykonania naszego stroju kąpielowego. Cieszymy się, że podoba się Pani jego wygląd. Jednocześnie przykro nam, że strój nie spełnił oczekiwań pod względem dopasowania do większego biustu. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty odpowiadały potrzebom i oczekiwaniom wszystkich naszych klientek, i będziemy mieć Panią uwagę na uwadze przy projektowaniu przyszłych kolekcji. W przypadku jakichkolwiek pytań lub potrzeby wsparcia w znalezieniu modelu lepiej dopasowanego do Pani indywidualnych potrzeb, zachęcamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta. Jesteśmy tutaj, aby pomóc. Z poważaniem, Feba
16 sty 2024

POLECAM

Strój kąpielowy zgodny z opisem. Dobrze zapakowany. Paczka dotarła bez uszkodzeń. Szybka realizacja. Polecam.
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię i za poświęcenie czasu na podzielenie się swoimi wrażeniami. Cieszymy się, że strój kąpielowy spełnił Pani oczekiwania, a przesyłka dotarła szybko i w nienaruszonym stanie. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas najważniejsze. Mamy nadzieję, że strój kąpielowy będzie służył Pani przez wiele nadchodzących sezonów. Zapraszamy ponownie! Feba