drzewkaowocowe24.pl

Opinie (3150) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3314)

23 maj 2023
Zamówioną przesyłkę otrzymałam. Wszystko co związane z zamówieniem było bez zarzutu - bardzo dobra strona internetowa, na której znajduję obszeny opis dotyczący interesujących mnie roślin ( jestem amatorem) i sposobu ich uprawy, nawożenia, cięcia. Stare odmiany, na których mi zależało. Bardzo obszerna oferta odmian drzew i krzewów. Miła pani pod telefonem, z którą mogłam dodatkowo skonsultować wątpliwości. Ważna dla mnie możliwość zamówienia dostawy na konkretny termin. Towar bardzo dobrze zapakowany - skutecznie zabezpieczał korzenie przed zniszczeniem i wyschnięciem. Świetna ulotka ze streszczeniem dobrych porad, szczególnie dla laików. Tektura do pakowania niefarbowana - nadaje się na kompost :)

8 maj 2023
niestety otrzymałem zamówienie niekompletne bo zwróceniu uwagi dostałem że jest kompletne co nie jest prawdą, brakowało dapple dandy Śliwomorela Flavor Supreme (99270) - 1x 29.90 PLN Śliwomorela Flavor Heart (99293) - 1x 29.90 PLN Śliwomorela Queen Elizabeth (99391) - 1x 29.90 PLN Śliwomorela Dapple Dandy (99263) - 1x 29.90 PLN Czereśnia Rainier (8128) - 1x 23.90 PLN Grusza azjatycka Chojuro (44793) - 1x 21.90 PLN Jabłoń Early Geneva (Czerwona Papierówka) (5251) - 1x 20.90 PLN

Opinie nt. sklepu drzewkaowocowe24.pl

Tylko od was drzewa mają kwiaty i owoce w miarę szybko nieźle .i krzewy z biedronki też .a reszta to szmelc .sory że wspomniałem konkurencję ale chcecie opinie to macie pozdrawiam

Szybko, solidnie, dobra jakość

Przesyłka dostarczona szybko, znakomicie zabezpieczona. Gdybym wybierał drzewka na miejscu, zapewne nie wybrałbym ładniejszych. Pozostaje czekać kilka lat na rezultat końcowy.
Polecam w 100 % Realizacja szybka profesjonalnie pakowane i same drzewka super.To już kolejne zamówienie i jestem mega zadowolony tylko tutaj kupuje i będę kupować.Polecam.

Sadzonki śliw.

Drzewka starannie zabezpieczone w podróży. Mam nadzieję, że się przyjmą. Ciekawa strona internetowa i wyczerpujące informacje, to pomaga podjąć decyzję jakie drzewka kupić.

Polecam drzewka i krzaczki z drzewaowocowe24.pl.

Zamówione krzaczki malin były dobrze zapakowane i dobrze zniosły dostawę. Wcześniej już zamawialem drzewka i krzaczki z drzewaowocowe24.pl więc dostawca był sprawdzony.
Piękne,zdrowe sadzonki drzew owocowych.Bardzo starannie przygotowane do wysyłki,dotarły nieuszkodzone.Czekam na następne,tym razem krzewy owocowe,gdy tylko będą dostępne.

Pozytywnie

Drzewka owocowe dotarły w dobrej kondycji, czas wysyłki zgodny z oferowanym. Fajnie na przyszłość, gdyby była możliwość przesyłki drzewek z odkrytym korzeniem w balocie.

Polecam.

Szybka wysyłka. Drzewka w bardzo dobrym stanie. Zamówiłam kolejny raz i kolejny raz jestem zadowolona. Drzewka z poprzedniego sezonu rosną i pięknie zakwitły. Polecam.
Dobrze zabezpieczone drzewka. Profesjonalna oferta. W tym roku spóźniłam się z zamówieniem i część odmian nie była dostępna, jednak na pewno dokupię kolejne jesienią.
13 kwi 2024
zapakowane bardzo fajnie, drzewka przyszły w dobrej kondycji niestety 2 sztuki się nie przyjęły …. jedyny minus to czas wysyłki na drzewka czekałam ponad tydzień.
Sadzonki dotarły w bardzo dobrej kondycji, były dobrze zabezpieczone, dodatkowo doniczka i bambusowy palik których się nie spodziewałem oraz instrukcja sadzenia.
Zakupione krzaczki bardzo starannie zapakowane i zabezpieczone przed uszkodzeniem. Szybka realizacja zamówienia i konkurencyjne ceny. Polecam z czystym sumieniem.
Piękne rośliny. Bardzo dobrze i profesjonalnie zapakowane. Świetny kontakt. Szybka wysyłka. Faktura z podanym paszportem roślinnym dla każdej sadzonki. Polecam!!!

Sklep godny polecenia

Drzewka solidnie zapakowane, szybka dostawa. W paczce otrzymałam też gratis jedną sadzonkę. Wszystko już posadzone i czekam na pierwsze owoce :) Sklep polecam.
To moje drugie zamówienie. Wcześniej zamówiłam 7 drzewek owocowych i wszystkie się przyjęły zobaczymy jak te ale myślę, że też będzie dobrze. Polecam w 100%

Porzeczka czerwona

Porzeczka na pniu dotarła super spakowana, po 2 tygodniach na wszystkich gałązkach pokazały się pąki. Bryła korzeniowa ok. Czekam na pierwsze owoce. Polecam
bardzo dziekuje oprocz drzewek zamowionych otrzymalam 6 sztuk gratis to po prostu niespotykane nigdy cos podobnego sie nie wydarzylo bardzo bardzo dziekuje
Produkt właściwie zabezpieczony Sadzonki w bardzo ładnym stanie Poprzednio zamówione sadzonki przyjeły się i bardzo dobrze rosną Polecam asortyment sklepu
Towar staranie zabezpieczony.Dotarł w stanie nienaruszonym.Każdy krzak opisany.Do przesyłki załączoną praktyczną instalacja.Na razie wszystko w porządku.

Polecam w 💯%🌳🌴

Towar super zapakowany i zabezpieczony , dostawa błyskawiczna, wszystkie drzewka jak i krzaczki malin piękne z listkami , teraz tylko czekamy na owoce .