zielonaesencja.pl - sklep ze zdrową żwynością- Logo - Opinie

zielonaesencja.pl - sklep ze zdrową żwynością

Opinie (3653) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (7293)

Ważny od: 4 maj 2016
zielonaesencja.pl - sklep ze zdrową żwynością spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

26 lip 2023
Muszę przyznać, że jestem naprawdę zadowolona z mojego doświadczenia zakupowego. Sklep oferuje szeroki wybór produktów, które idealnie wpasowują się w moją dietę i dbałość o zdrowie. Jednym z aspektów, które bardzo mi się podobały, były liczne promocje oferowane przez sklep. Dzięki nim, zakupy w większej ilości okazały się bardziej opłacalne a wysyłka nic mnie nie kosztowała ! Zamówienie złożyłam szybko i łatwo, a dostawa była realizowana terminowo, co jest dla mnie bardzo istotne, zwłaszcza w przypadku tego typu produktów. Podsumowując, jestem niezwykle zadowolona z moich zakupów, które okazały się korzystne nie tylko dla zdrowia ale i portfela :) Gorąco polecam Zieloną Esencję wszystkim osobom dbającym o zdrowe odżywianie!

19 maj 2023
Szybciej wysyłać paczki!!!!! Skonstruować stronę sklepu w taki sposób jak jest w innych sklepach internetowych. Kiedy dochodzi do płatności to następuję przekierowanie do rodzimego banku, przelew się robi natychmiastowy i sklep widzi że oprócz złożonego zamówienia płatność jest dokonana. A nie następnego dnia przypominajka na e-meila że czekacie na płatność! Nie każdy ma ochotę płacić blikiem. Ostatni raz u Was kupuję.. ŻENADA

Opinie nt. sklepu zielonaesencja.pl - sklep ze zdrową żwynością

Szybka dostawa i świetne produkty! Na pewno skorzystam jeszcze nie raz z oferty zielonej esencji.
6 lut 2024
Makaron keto jest koszmarny Zapach jest obrzydliwy W woreczku była ciapka jak budyń a nie makaron
Jestem zadowolony z zakupów i tak szybkiej realizacji zamówienia pozdrawiam i życzę miłego dnia

Polecam sklep.

Jestem zadowolona z zakupów, zamówienie zostało szybko zrealizowane, towar jest dobrej jakości.
8 lut 2024
Świetne produkty, bardzo dobrej jakości. Profesjonalnie pakowane i szybko dostarczane. Polecam.
4 lut 2024

Bardzo szeroki asortyment...można…

Bardzo szeroki asortyment...można znaleźć u Was wszystko czego się szuka w atrakcyjnych cenach.
2 lut 2024
Szybka i sprawna dostawa. Jakość produktów można ocenić po dłuższym użytku. Aktualnie polecam.
7 lut 2024
Polecam Szybka wysyłka Mam tylko nadzieję że produkt jest Eco Nie mogę tego sprawdzić na oko
9 lut 2024
Szybka przesyłka, towar solidnie zapakowany, towar zgodny z opisem. Jestem bardzo zadowolona
11 lut 2024
Wysyłka szybka, towar zgodny z opisem i dobrze zabezpieczony. Polecam z czystym sumieniem .
11 lut 2024
Przesyłka zgodna z zamówieniem, zrealizowana szybko i sprawnie. Będę tu wracać na pewno.
2 lut 2024
Super produkty, b.dobra jakość. Poleca zakupy w tym sklepie. Chetnie skorzystam ponownie.
Świetna obsluga, szybka realizacja, darmowa przesyłką, produkty zgodne z opisem. Polecam
7 lut 2024
Fantastyczny sklep i sprawna, satysfakcjonująca realizacja zamówienia. Jeszcze tu wrócę!
9 lut 2024
Nie mam żadnych zastrzeżeń. Całe zakupy, jak i przesyłka przebiegła ideanie. Dziękuję.
Wszystko mi się podobało robilam zakupy po raz drugi i na pewno jeszcze tu wrócę 😀😀😀😀
GJ
zdecydowanie polecam, błyskawiczna wysyłka, bardzo dobrze zabezpieczone przedmioty,
5 lut 2024
Wszystko jest przejrzyste. Jak dla mnie na plus możliwość zapłaty zwykłym przelewem.
Bardzo dobry kontakt. Bezpiecznie zapakowane zakupy. Szybka realizacja zamówienia.
Super sklep,szybka dostawa i kontakt telefoniczny szybki. Polecam z całego serca