zielonaesencja.pl - sklep ze zdrową żywnością- Logo - Opinie

zielonaesencja.pl - sklep ze zdrową żywnością

Opinie (7835) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (13 429)

Choć po opłaceniu zamówienia uzyskałem statut "Wysyłka wstrzymana" co wzbudziło moją konsternację, to nim zdołałem zadzwonić w celu wyjaśnienia paczka została dostarczona szybko i bez większych przygód. Komunikat o wstrzymaniu budzi lekki niepokój, toteż osobiście byłbym wdzięczny za zmianę jego treści. Sama zawartość spełniła najśmielsze oczekiwania, jakoś i ilość produktu zaskoczyły pozytywnie.

Dzien dobry, bylam bardzo zadowolona z poprzednich zamowien, niestety ostatnim bylam, jestem bardzo zawiedziona. Cynamom celjlonski, ktory zamówilam po raz 3 , tym razem nie nadaje sie do spozycia. Jest pokryty dziwnym nalotem, , nie wyglada zupelnie jak moj poprzedni towar. Jest tak twardy, ze nie da sie go przelamać. Zamowilam 4 opakowania i nie wiem czy do wykorzystania beda 3-4 laski. Przykro mi, ze tak zostalam potraktowana, ze nikt nie sprawdza jakosci towaru przed wysylka. Chcac nie chcac jestem zmuszona kupowac ten towar ( no i przy okazji inne razem zamawiane ) u innego dostawy. Pozdrawiam Iwona

Opinie nt. sklepu zielonaesencja.pl - sklep ze zdrową żywnością

Wszystko co chciałam i tak jak chciałam

Wszystko co chciałam rąk
Jestem zadowolona.
Szybko i sprawnie
Pełna profeska :)
Wszystko super
Zamawiam głównie przyprawy, ale także ziołowe mieszanki i sypką żywność typu płatki owsiane, które pachną nieziemsko i smakują o wiele lepiej niż z marketu, albo soczewicę itp. Ostatnio skusiłam się na yerba matę i tonik z żyworódki, który będę testować. Jestem zadowolona z zakupów. Polecam bo jakość jest wysoka a ceny przystępne.
Szybka dostawa, estetyczne opakowania poszczególnych produktów i piękny ich zapach. Co do ich efektywności nie mogę się jeszcze wypowiedzieć, gdyż używam ich dopiero od tygodnia, a to stanowczo za krótko, by je dostrzec.
Jeden z moich ulubionych sklepów. Jednak wielokrotnie jest informacja o gratisie , którego nigdy nie dostałam. Może czas usunąć to ? A zamawiam dość często i zaznaczam co chciałabym wybrać
1 dzień temu
Bakalia są super, ale foremka do wypieków tak śmierdzi, że ten zapach rozpostrzegl się po wszystkich produktach. 😔 i niestety kiedy teraz jem orzechy one mają sztuczny chemiczny zapach.

słodzik

Jak mam oceni coś, co dopiero dostałam i jeszcze nie zdązyłam przetestować? Tak, przesyłkę otrzymałam po kilku dniach od zamówienia, zapakowana, w oryginalnym opakowaniu.
4 paź 2024
Очень довольна. Я всегда заказываю довольно много, посылки по 8-13 кг. Хорошего качества продукты, особенно мука и сухофрукты. Доставка очень быстрая. Спасибо!
1 paź 2024
Podoba mi się dostępność ziół i olejów. A na glownej stronie jakieś patelnie do naleśników i potrawy z makaronem. To taka rozbieżność według mnie.
23 wrz 2024
Jestem pod wrażeniem czasu realizacji zamówienia. Ekspresowe tempo! Paczka bardzo starannie zapakowana, produkty najwyższej jakości.
Produkty dobrej jakości w przystępnych cenach. Duży wybór towarów. Bardzo szybka dostawa. Żadnych problemów z zamówieniami.
7 paź 2024
Duży wybór produktów, bardzo szybka realizacja zamówienia, a w razie potrzeby pomocny i miły kontakt z pracownikiem sklepu.
25 wrz 2024
Witam . Otrzymałem produkty i używam . Czy jest możliwość zakupu żywokostu i maści w większych pojemnościach .Pozdrawiam
25 wrz 2024
Firma szybko reaguje, przesyłka jest niemalże natychmiastowa ,produkty są świetnie zapakowane, jakość produktów bez zarzutu
Rodzynki i orzechy wyśmienite ,słonecznik nie wiem bo kupiłam dla ptaków a one jeszcze się nie wypowiedziały , polecam
2 paź 2024
Super firma dopiero teraz się zalogowałam wcześniej zamawiałam jako gość ale nigdy nie zawiodła bardzo bardzo polecam
28 wrz 2024

Sklep na miarę potrzeb.

Duży asortyment produktów, opisy odzwierciedlają rzeczywisty stan, szybka dobrze zabezpieczona przesyłka. Polecam.