zielonaesencja.pl - sklep ze zdrową żwynością- Logo - Opinie

zielonaesencja.pl - sklep ze zdrową żwynością

Opinie (4083) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (7957)

Ważny od: 4 maj 2016
zielonaesencja.pl - sklep ze zdrową żwynością spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

18 lut 2024
Sklep oceniam bardzo dobrze. Ale jeśli chodzi o produkt, to jeszcze nie mam wyrobionego zdania, nie działa.Mize jeszcze za wcześnie, bądź za mała dawka......

Dzien dobry, bylam bardzo zadowolona z poprzednich zamowien, niestety ostatnim bylam, jestem bardzo zawiedziona. Cynamom celjlonski, ktory zamówilam po raz 3 , tym razem nie nadaje sie do spozycia. Jest pokryty dziwnym nalotem, , nie wyglada zupelnie jak moj poprzedni towar. Jest tak twardy, ze nie da sie go przelamać. Zamowilam 4 opakowania i nie wiem czy do wykorzystania beda 3-4 laski. Przykro mi, ze tak zostalam potraktowana, ze nikt nie sprawdza jakosci towaru przed wysylka. Chcac nie chcac jestem zmuszona kupowac ten towar ( no i przy okazji inne razem zamawiane ) u innego dostawy. Pozdrawiam Iwona

Opinie nt. sklepu zielonaesencja.pl - sklep ze zdrową żwynością

Bardzo szybka wysylka. Taka sama, przyjemna obsługa i kontakt. Zamierzam korzystać częściej z zakupów w tej firmie. Polecam z czystym sumieniem.
IK
Irena K.
Lublin
Szeroka oferta wysokiej jakości produktów w przystępnych cenach, łatwe wyszukiwanie i zamawianie, sprawny przebieg realizacji zamówienia.
Produkty bardzo dobrej jakości, plusem jest to, że za każde zakupy dostaje się punkty, za które są zniżki na następne zakupy 👌

Super zamówienie

Szybka i sprawna transakcja. Mąki w bardzo ładnym i ekologicznym opakowaniu. No i dodatek z przepisami to miła niespodzianka.
JU
Janusz U.
Długi termin dostawy zamówienia (dostawa dopiero w 5-tym dniu od złożenia zamówienia). Poza tym wszystko OK. Sklep polecam.
Bardzo profesjonalna obsługa, szybka realizacja zamówienia, produkty super jakości, świetnie zapakowane. Bardzo polecam!!!
AC

Świetne produkty w jeszcze lepszych cenach

Polecam, gdyż sklep oferuje bardzo dobrej jakości produkty w świetnych cenach oraz posiada unikalny asortyment do domu :)
Wszystko mi się podobało nie mam zastrzeżeń wszystko jak w najlepszym w porządku polecam zakupy innym w Waszym sklepie.
Nie mam żadnych zastrzeżeń , wszystko super . Bardzo szybka dostawa, towar zapakowany solidnie , sklep godny polecenia.
Byłam bardzo zadowolona z szybkiej dostawy, z możliwości bezpłatnego odbioru, produkty spełniły oczekiwania. Dziękuję.
Bardzo szybka realizacja zamówienia, status wysyłki przesyłany na bieżąco. Produkty zgodne z opisem. Polecam w 100%
Wiele osób potrzebuje większych ilości produktów co spełniają tzw. Wielopaki. Polecam to spora oszczędność
Polecam ten sklep, wszystko sprawnie, zgodnie z zamówieniem i zawsze bez zastrzeżeń. Na pewno będę tu wracać

Polecam, produkty naturalne w dobrych cenach

Regularnie robię zakupy zdrowej żywności w Zielonaesencja.pl. Polecam, produkty naturalne w dobrych cenach.
9 mar 2024

Matcha w proszku

Zamówiłam Matche w proszku i wykorzystałam do upieczenia sernika Matcha. Świetnie się sprawdziła. Polecam!
Dobrze by było,aby na opakowaniu była informacja jak stosować produkt,aby nie szukać tego w internecie
Przesyłka szybko dotarła, bardzo dobrze zapakowane produkty, tym bardziej te w szklanych opakowanich.

Bardzo polecam

Bardzo szybka wysyłka oraz doskonała jakość zamówionych produktów, na pewno będę zamawiać częściej
Dobra informacja o przesyłce, szybka dostawa i dobrze opakowana. Dziękuję bardzo. Jestem zadowolona
Jestem bardzo zadowolona ponieważ towar jest dobrze przygotowany zabezpieczony i szybko dostępny