zielonaesencja.pl - sklep ze zdrową żwynością- Logo - Opinie

zielonaesencja.pl - sklep ze zdrową żwynością

Opinie (3653) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (7293)

Ważny od: 4 maj 2016
zielonaesencja.pl - sklep ze zdrową żwynością spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

26 lip 2023
Muszę przyznać, że jestem naprawdę zadowolona z mojego doświadczenia zakupowego. Sklep oferuje szeroki wybór produktów, które idealnie wpasowują się w moją dietę i dbałość o zdrowie. Jednym z aspektów, które bardzo mi się podobały, były liczne promocje oferowane przez sklep. Dzięki nim, zakupy w większej ilości okazały się bardziej opłacalne a wysyłka nic mnie nie kosztowała ! Zamówienie złożyłam szybko i łatwo, a dostawa była realizowana terminowo, co jest dla mnie bardzo istotne, zwłaszcza w przypadku tego typu produktów. Podsumowując, jestem niezwykle zadowolona z moich zakupów, które okazały się korzystne nie tylko dla zdrowia ale i portfela :) Gorąco polecam Zieloną Esencję wszystkim osobom dbającym o zdrowe odżywianie!

19 maj 2023
Szybciej wysyłać paczki!!!!! Skonstruować stronę sklepu w taki sposób jak jest w innych sklepach internetowych. Kiedy dochodzi do płatności to następuję przekierowanie do rodzimego banku, przelew się robi natychmiastowy i sklep widzi że oprócz złożonego zamówienia płatność jest dokonana. A nie następnego dnia przypominajka na e-meila że czekacie na płatność! Nie każdy ma ochotę płacić blikiem. Ostatni raz u Was kupuję.. ŻENADA

Opinie nt. sklepu zielonaesencja.pl - sklep ze zdrową żwynością

1 lut 2024
Expresowa dostawa,właściwie ,estetycznie zapakowane produkty i przystępne ceny.Polecam tego dostawcę po raz kolejny!!!!!!!.
31 sty 2024

Swietna komunikacja

moja przesylka zaginela na poczcie ale sklep bardzo szybko zareagowal i wyslal moje zamowienie ponownie.Swietna komunikacja
8 lut 2024
Bardzo duży wybór produktów. Zamówiłam mnóstwo przypraw w dobrej cenie. Będę korzystać nadal z Waszych usług. Pozdrawiam
Zamówienie zgodne z opisem,zabezpieczone i dobrze zapakowane, szybko zrealizowane,dobry kontakt z sprzedającym.Polecam.
12 lut 2024
Szybka realizacja. Łatwość znalezienia produktu. co do jakości trudno się odnieść, bo, jeszcze nie zaczęliśmy stosować.
13 lut 2024

Przyjemne zakupy

Dzięki intuicyjnej stronie mogę szybko rozeznać się w asortymencie. Dostawa jest bezpłatna a czas realizacji szybki.
Szybka dostawa, dobre ceny, szeroki asortyment. Jakości na razie nie mogę określić, bo jeszcze nie zaczęłam używać.
9 lut 2024
Pełne zadowolenie,obsługa,jakość zamówionych towarów,realizacja zamówienia,wszystko wręcz wzorowo. Bardzo dziękuje.
5 lut 2024
Zamówienie zgodne jestem bardzo zadowolona i asortyment sklepu dla mnie ekstra. Duży wybór produktów w diecie keto
31 sty 2024
Zamawiane produkty są bardzo wysokiej jakości, cena jest atrakcyjna, szczególnie w promocji, błyskawiczna dostawa
9 lut 2024
Wszystko ok, łatwość złożenia zamówienia, bardzo szybka realizacja, dostarczone produkty zgodne z zamówieniem.
11 lut 2024

Pod każdym względem 5.

Pod każdym względem - jakości produktów, obsługi i czasu realizacji zamówienia sklep zasługuje na 5 z plusem
14 lut 2024
Super sklep. Towar doszedł do mnie lotem błyskawicy. Chętnie polecę zakupy w tym sklepie następnym klientom.
GW
Grażyna W.
Busko-Zdrój
W tym sklepie przyjemnie robi się zakupy. Produkty są dobrze opisane, a z przeglądem stron nie ma problemu.
3 lut 2024
Szybka wysyłka i produkty najlepszej jakości, na pewno nie jest to moje ostatnie zamówienie w tym sklepie;)
Asortyment towarowy bardzo atrakcyjny. Szybkość realizacji zakupu i kontakt z Klientem imponująco dobry.

Szybka wysyłka, wszystkie produkty bardzo dobrze zapakowane. Bardzo duży asortyment i konkurencyjne ceny
13 lut 2024

Polecam zakupy od Zielona Esencja

Jasna i przejrzysta strona internetowa, dogodna płatność, szybka realizacja zamówień, przemiła obsługa.
Szybka wysyłka, artykuły dobrej jakości, dziękuję, myślę że będę korzystać z zakupów w waszym sklepie

Bardzo zadowolona

Jestem bardzo zadowolona z zakupów w sklepie. Rzetelna firma godna polecenia. Polecam serdecznie.