Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl- Logo - Opinie

Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.plOpinie

ważny od: 10.08.2021
data aktualizacji: 16.08.2022
Sklep Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 10.08.2021
data aktualizacji: 16.08.2022

Opinie nt. sklepu Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl

Obsługa wysyłki oraz jakość sprzętu nie budzi zastrzeżeń. Kontakt z klientem jednak może być lepszy. Zamówiłem zestaw i skoro na stronie widnieje czas dostawy 15 dni to spodziewam się dostawy w tym właśnie terminie. Rozumiem że łańcuch dostaw może zawieść ale należy stosowną informację umieścić na stronie. Poza tym naprawdę istotne jest poinformowanie klienta o problemie jak najszybciej a nie czekanie aż się zacznie wypytywać. Całościowo oceniam firmę "na plus" bo pomimo wpadki z czasem dostawy można na nich polegać.

Dzwoniłam klika razy do firmy, kiedy zostanie zrealizowane moje zamówienie, do dnia dzisiejszego nie dostałam odpowiedzi, za każdym razem dostaję informację, że sprawdzą i oddzwonią ( nikt nie oddzwania). Towar kupiony na osobę fizyczną a dostałam na maila fakturę zaliczkową z moim nr zamówienia wystawioną na firmę z o.o. - skąd i dlaczego nie wiedzą. Nadal nie mam towaru ani informacji kiedy towar przyjdzie (pompa ciepła) , nie wiem również dlaczego nie dostałam faktury zaliczkowej wystawionej na mnie.

Opinie nt. sklepu Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl

Odpowiedź ze sklepu Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl
Dziękujemy za ocenę. Zapraszamy ponownie oraz do skorzystania z kodów rabatowych dostępnych poprzez newsletter, media społecznościowe oraz na stronie. Pozdrawia Zespół Swatt
Odpowiedź ze sklepu Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl
Przepraszam za zaistniałą sytuację, sprawa zostanie wyjaśniona niezwłocznie! Z pozdrowieniami Zespół Swatt
Towar szybko dostarczony panele PV- 3 dni. Obsługa klienta do poprawy. Z opinii wynika, że trwa to od dłuższego czasu. Sam zastanawiałem się nad zakupami. Kontakt e-mail odpowiedź po 3 dniach. Telefon 8 godzin prób. Po odbiorze miły pan w trakcie posiłku, z mlaskaniem na ustach odpowiadał tak lub nie. Zły PR. Ale jeżeli i tak zamawiają to po co się starać .
Odpowiedź ze sklepu Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl
Dziękujemy za opinię. Przepraszamy jeśli odbiór obsługi był negatywny i dziękujemy za skierowanie uwagi na ten aspekt. Zapraszamy ponownie oraz do skorzystania z kodów rabatowych dostępnych poprzez newsletter, media społecznościowe oraz na stronie. Pozdrawia Zespół Swatt
Proponuję wysyłać potwierdzenie przelewu lub zmienić status zamówienia - trochę się niepokoiłem...
Odpowiedź ze sklepu Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl
Dziękujemy za opinię. Zapraszamy ponownie oraz do skorzystania z kodów rabatowych dostępnych poprzez newsletter, media społecznościowe oraz na stronie. Pozdrawia Zespół Swatt
Szybka I kompetentna obsługa zamówienia towar dobrze zabezpieczony uprzejmy dostawca DOBRA firma
Jestem zadowolony z transakcji przeprowadzonej przez firmę SWATT - polecam
Odpowiedź ze sklepu Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl
Dobre ceny, szybka realizacja, duży wybór, fachowe doradztwo
Odpowiedź ze sklepu Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl
Bardzo szybka wysyłka . Profesjona obsługa .
polecam, błyskawiczna dostawa , dobry towar
Odpowiedź ze sklepu Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl
Profesjonalny kontakt ze sprzedającym.
Szybko. Profesjonalnie. POLECAM!!!
Odpowiedź ze sklepu Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl
Szybko , fachowo , idealnie!!!
polecam, fachowo i szybko
fachowo, godni polecenia