Abra Meble

Dobrej jakości meble w najniższej cenie !

Opis
Jesteśmy ogólnopolską siecią sklepów o ponad 25-letniej tradycji, specjalizującą się w handlu meblami. Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy ponad 100 sklepów zlokalizowanych w całej Polsce, a także sklep internetowy z możliwością dostawy pod wybrany adres. Meble Abra charakteryzuje praktyczność i funkcjonalność. Szczególnie dbamy o to, by nasze meble wyróżniały się wysoką jakością, dostępną zawsze w dobrej cenie. Swoją ofertę nieustannie dostosowujemy do obowiązujących trendów i zmieniających się oczekiwań Klientów – tak, aby zapewnić im szeroki wybór produktów, wyjątkowych pod względem wzornictwa i kolorystyki. Nasze starania zostały docenione. Jesteśmy laureatem prestiżowych nagród i wyróżnień branżowych, m.in. Odkrycie Roku 2008, Laur Konsumenta 2010 i Laur Konsumenta – Grand Prix 2010, Diamenty „Forbesa” 2011, Duża Perła Polskiej Gospodarki 2011, Godło Jakość Obsługi 2012, Gwiazda Jakość Obsługi Klienta 2013 oraz znak Superbrands 2014. Zapraszamy!
ABRA S.A.
ul. Łagiewnicka 33 a
30-417  Kraków

Rejestr Przedsiębiorców KRS:0000003143
Piotr Lisowski, Piotr Szczepanik

Opnie nt. sklepu Abra Meble

4.53 / 5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu Abra Meble

Bardzo dobra jakość mebli i Pani w sklepie bardzo uprzejma

Jestem zadowolona.Polecam

Sprawnie przeprowadzona transakcja. Informacja o zakupie i jego statusie na bieżąco. Polecam

Odradzam. Towar uszkodzony

1 tydzień temu
Komunikacja z firmą bardzo dobra, towar dostarczony w terminie, solidnie zapakowany i kompletny, jedyny mankament to niewłaściwe nawiercenie otworów w listwach wzmacniających, zbyt blisko krawędzi i nie było możliwe wykorzystanie "zamków obrotowych" ale rozwiązaniem był klej. Komoda jak na razie spełnia dobrze swoją rolę. Jestem zadowolona.

1 tydzień temu
Długo się czeka na dostawę. Orientacyjny czas dostawy np. 21 dni powinien być znany w czasie zamówienia. Moim zdaniem informacja, że realizacja nastąpi powyżej 48h nie jest precyzyjna .

2 tygodni(e) temu
Polecam sprzedawcę, zakup udany.

2 tygodni(e) temu

3 tygodni(e) temu
Sprawnie i szybko zalatwiona reklamacja. Polecam sklep

3 tygodni(e) temu
Obsługa sklepu bardzo miła, towar bez zarzutu. Polecam

Dostaw i serwis bardzo sprawny tylko trzeba było czekać na realizacje zamówienia 4 tygodnie

Jest dobrze

brak info o przybyciu mebli,paczki przemoczone,masakra

Szybko sprawnie tanio i dobrze

Jestem zadowolona

Kolejny raz robiłam zakupy w sklepie Abra, półkę którą teraz kupiłam "one 155" bardzo sobie chwalę. Wcześniej kupiłam z tej serii też krótsze. Półki fajne, proste w montażu, wszystko zgodne z opisem

towar zgodny z opisem/

Polecam bardzo miła obsługa