Certyfikat dla Abra Meble

20.02.2015 r.
19.02.2018 r.

Opinie o Abra Meble

4.59/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 177 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

OK Wszystko w porządku

Jestem zadowolona

Ok. Polecam

Polecam sklep Abra Meble każdemu kto szuka dobrej jakości mebli w przystępnej cenie.

Ok. Zgodnie z zamowieniem

wszystko oki

Tak wspaniałej obsługi jak u Państwa w sklepie dawno nie spotkspotkałam. Od samego początku transakcja na Plus jakich dawno nie miałam. Mimo że zamawiana komoda spotkała się z reklamacja. Obsługa posprzedazowa w Polskich firmach to koszmar. Każdemu zależy zawsze na sprzedaży Ale reklamacja to ich zmora i w taki właśnie sposób traktują swoich klientów z reklamacjami. Jak zbędnych. A tu 5/5gwiazdek

wszystko w porządku 100 pozytyw

meble zgodne z moimi oczekiwaniami

Wszystko ok.

Wszystko super. Dostawa i realizacja niecałe trzy tygodnie. meble fajne .Córka jest bardzo zadowolona

Obsługa bardzo miła i uprzejma. Frontem do Klienta.

Szybka dostawa i towar w 100 spełniający oczekiwania.

Towar otrzymałam dość szybko, z drobnymi zarysowaniami, na szczęście w wewnętrznej części szaf. Elementy które nie są widoczne "na pierwszy rzut oka" nie są wykończone okleiną. Zastosowane zawiasy powodują, że drzwi z każdej strony mają szpary i to dość pokaźne.

Towar ktory dotarł był bardzo zlej jakości
Niedostateczny

Abra Meble odpowiada: 13.02.2017 r.
Dzień dobry, dziękujemy za złożoną opinię na temat sklepu internetowego abra-meble.pl. Prosimy o dokładniejsze opisanie złej jakości towaru (np. czy był on uszkodzony?) abyśmy mogli odnieść się do zamieszczonej opinii. Pozdrawiamy, Zespół sklepu internetowego abra-meble.pl.

Sklep bardzo dobry. obsługa profesjonalna, miła i przyjazna dla klienta.

Bardzo dlugi czas oczekiwania
Minimalny kontakt ze strony sklepu
Zamówiony towar przyszedł do sklepu uszkodzony i nadal czekam na wymianę jednego elementu oczywiście kontaktu ze strony sklepu brak
Mierny

Abra Meble odpowiada: 08.02.2017 r.
Dzień dobry, dziękujemy za złożenie opinii. W tym momencie mamy problemy z dostępnością jednego z zamówionych przez Pana produktów w związku z tym czas oczekiwania jest wydłużony. Został Pan już o tym poinformowany przez sklep obsługujący Pana zamówienie. Pracownicy sklepu skontaktują się Pana kiedy mebel dotrze już do sklepu. Pozdrawiamy, Zespół sklepu internetowego abra-meble.pl.

Wspaniała i szybka obsługa bardzo pomocna.

super szybko , narożnik bardzo dobrej jakości

Na lustrze po kilku dni pojawiła się czarna plamka, poza tym mankamentem meble bardzo ładne. Pani ustalające dostawę nie była doinformowana jaki koszt dostawy.
Dostateczny

Obsługa w Kutnie to porażka. Szczególnie taka starsza Pani... nie pamiętam Beata...

Abra Meble odpowiada: 07.02.2017 r.
Dzień dobry, dziękujemy za złożenie opinii na temat sklepu internetowego abra-meble.pl. Prosimy o opisanie zaistniałej sytuacji (dlaczego jest Pan niezadowolony z obsługi w sklepie w Kutnie?) abyśmy mogli odnieść się do zamieszczonej opinii. Pozdrawiamy, Zespół sklepu internetowego abra-meble.pl.

Oki

Obsługa na 5

Aaa L ll
Niedostateczny

Abra Meble odpowiada: 07.02.2017 r.
Dzień dobry, dziękujemy za złożenie opinii na temat sklepu internetowego abra-meble.pl. Prosimy o podanie szczegółów transakcji abyśmy mogli odnieść się do zamieszczonej opinii. Pozdrawiamy, Zespół sklepu internetowego abra-meble.pl.

Zbyt płytko oraz niedokładnie wywiercone otwoty, co b. utrudniło składanie i wydłużyło jego czas.

Obsługa klienta na najwyższym poziomie. Doskonała jakość. Polecam zakupy w ABRA Meble :)

Sklep internetowy działa sprawnie, warto śledzić ceny, bo często są promocje. Dostawa w terminie i zgodnie z deklaracją jest wniesienie na parter co w przypadku mojego zamówienia (jedna z szaf 90kg w trzech paczkach), nie było bez znaczenia. Meble firmy Forte z płyt 15mm pozostawiają trochę do życzenia. Drzwiczki szafy bez oklein góry i dołu, po tej firmie oczekiwał bym lepszego wyrobu. Polecam.

Fotel ładny i bardzo wygodny. Jakość tkaniny bardzo dobra. Z zakupu jestem bardzo zadowolona.

Polecam i na pewno skorzystam.z u uslug

Super towar

Zamówienie przebiegło szybko i bezproblemowo.

Długi czas oczekiwania na dostawę, reszta ok ;)

Liki

Transakcja sprawna, profesjonalnie przeprowadzona, dostawa zg. z ustaleniami. Towar zgodny z oczekiwaniami.

Dostawa zrealizowana szybciej, niż informowano na początku, wszystko bardzo profesjonalnie :)

trochę oczekiwania na zamówiony towar ale warto było

Wszystko jak najbardziej super pomimo częstych telefonów ze sklepu "kiedy bedzie ktoś po meble" :) Polecam

Szybka dostawa,dobry kontakt z klientem

Abra Meble opinie klientów

Abra Meble

Dobrej jakości meble w najniższej cenie !

Abra Meble uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 20.02.2015 r.

Jesteśmy ogólnopolską siecią sklepów o ponad 25-letniej tradycji, specjalizującą się w handlu meblami. Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy ponad 100 sklepów zlokalizowanych w całej Polsce, a także sklep internetowy z możliwością dostawy pod wybrany adres. Meble Abra charakteryzuje praktyczność i funkcjonalność. Szczególnie dbamy o to, by nasze meble wyróżniały się wysoką jakością, dostępną zawsze w dobrej cenie. Swoją ofertę nieustannie dostosowujemy do obowiązujących trendów i zmieniających się oczekiwań Klientów – tak, aby zapewnić im szeroki wybór produktów, wyjątkowych pod względem wzornictwa i kolorystyki. Nasze starania zostały docenione. Jesteśmy laureatem prestiżowych nagród i wyróżnień branżowych, m.in. Odkrycie Roku 2008, Laur Konsumenta 2010 i Laur Konsumenta – Grand Prix 2010, Diamenty „Forbesa” 2011, Duża Perła Polskiej Gospodarki 2011, Godło Jakość Obsługi 2012, Gwiazda Jakość Obsługi Klienta 2013 oraz znak Superbrands 2014. Zapraszamy!

ul. Łagiewnicka 33 a

30-417 Kraków
Rejestr handlowy
Rejestr Przedsiębiorców KRS:0000003143
Piotr Lisowski, Piotr Szczepanik
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek w kategoriach: dostawa, towar i serwis dla klientów. Na podstawie tych opinii codziennie obliczana jest łączna ocena sklepu. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z zakupami na Abra Meble.