Abra Meble- Logo - Opinie

Abra Meble - Dobrej jakości meble w najniższej cenie !

Jesteśmy ogólnopolską siecią sklepów o ponad 25-letniej tradycji, specjalizującą się w handlu meblami. Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy ponad 100 sklepów zlokalizowanych w całej Polsce, a także sklep internetowy z możliwością dostawy pod wybrany adres. Meble Abra charakteryzuje praktyczność i funkcjonalność. Szczególnie dbamy o to, by nasze meble wyróżniały się wysoką jakością, dostępną zawsze w dobrej cenie. Swoją ofertę nieustannie dostosowujemy do obowiązujących trendów i zmieniających się oczekiwań Klientów – tak, aby zapewnić im szeroki wybór produktów, wyjątkowych pod względem wzornictwa i kolorystyki. Nasze starania zostały docenione. Jesteśmy laureatem prestiżowych nagród i wyróżnień branżowych, m.in. Odkrycie Roku 2008, Laur Konsumenta 2010 i Laur Konsumenta – Grand Prix 2010, Diamenty „Forbesa” 2011, Duża Perła Polskiej Gospodarki 2011, Godło Jakość Obsługi 2012, Gwiazda Jakość Obsługi Klienta 2013 oraz znak Superbrands 2014. Zapraszamy!
AUTO CENTRUM sp. z o.o.
Krakowska 199
38-400 Kraków
Jerzy Papierz

Opinie nt. sklepu Abra Meble

4.31/5.00

Zamówienie zrealizowane bardzo szybko. Pracownicy sklepu ze Świdnicy, którzy zajmowali się obsługą mojego zamówienia pomocni i życzliwi. Byli ze mną w stałym kontakcie i informowali o postępach w realizacji tego zamówienia. Także ekipa dostarczająca meble spisała się na medal. Fachowa obsługa! Zamówiona sofa Otis bardzo wygodna, wysoka, więc dobrze się z niej wstaje. Jest także zgrabna, więc nie zajmuje dużo miejsca w pokoju, a po rozłożeniu powierzchnia spania jest naprawdę wystarczająca do komfortowego snu.
Czytaj dalej

sama strona internetowa działa w sposób absolutnie amatorski nie ma możliwości zmiany raz wybranej formy płatności trzeba pisać maile o anulowanie zamówienia i robić i od nowa.poza tym każdy zamówienie musi być potwierdzony przez sklep stacjonarny co w tym przypadku zajęło słownie 9 dni.mimo że transport był ustawiony ze sklepu stacjonarnego na piątek to pan radośnie i spokojnie stwierdził że nie ma transportu i będzie w poniedziałek.biorąc pod uwagę że to okres urlopowy tylko mojej dobrej woli sklep zawdzięcza że sofani kwitnie w magazynie w zielonej górze do dzisiaj. Słownie dopóki nie zostaną wprowadzone zmiany w podejściu do klienta nie polecam.
 Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dzień dobry, Aktualnie pracujemy nad nową wersją strony i mamy nadzieję, że korzystanie z niej będzie wygodniejsze. Zmian w sposobie płatności mogą dokonywać Państwo przy składaniu zamówienia, później jest to niemożliwe. Niestety, na chwilę obecną konieczne jest takie potwierdzenie zamówienia; w celu weryfikacji bardzo prosimy o maila na adres e-sklep@abraonline.pl z podaniem numeru zamówienia - chcielibyśmy wyjaśnić tę sytuację. Czekamy na informację zwrotną. Pozdrawiamy, Szkolenia obsługi prowadzone są na bieżąco, ale nie zaszkodzi ich powtórzyć, dziękujemy.

Doświadczenia innych klientów sklepu Abra Meble

Miła i kompetentna obsługa.Panie są pomocne nawet dzis jak przyszła moja komoda którą zamówiłam Sprzedawczyni szukała terminu aby dobrać mi termin dogodny do odebrania towaru.Od wielu lat kupujemy meble w Abrze i zawsze jesteśmy zadowoleni.Pozdrawiamy Iza i Janusz Wszeborowscy
Sklep z tradycją , uczciwość ,charakter,jakość w stosunku do ceny nie oszukujmy się jak chcesz meble za takie pieniądze to i tak klasa wysoka Polecam Toksykolog Staszek Dariusz Łaznów
Szybszy czas realizacji zamówienia oraz możliwość odbioru zamówienia w Sobotę w sklepie Abbra Tomaszów Maz
Bardzo miła obsługa wszystko przebiegło szybko i sprawnie
pojemność komody wystarczająca ,materiał słaby
Zachęcam do kupowania są wiarygodni.
 Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dzień dobry, dziękujemy za złożona opinię. Prosimy o kontakt mailowy: e-sklep@abraonline.pl z podaniem numeru zamówienia. Wyjaśnimy sytuację. Pozdrawiam,
Sofa dostarczona na czas, problemem była drugi produkt nie na stanie o którym zapomniano, jednak po interwencji dostarczono go bardzo szybko.
Szafa solidna, porządna. Obsługa także bez zarzutu.
Nic więcej nie trzeba robić. Ocena doskonała.
Szybko i sprawnie, polecam zakupy online!
Bardzo dobry kontakt, szybka realizacja.