Abra Meble- Logo - Opinie

: 2056Dobry

Opinie nt. sklepu Abra Meble

Opinie łącznie (2056)

23 lis 2021
Sklep i produkty oceniam dobrze, ale dostawa to porażka. Zostało mi przywiezione drewniane łóżko piętrowe i zostawione pod drzwiami klatki. Dostawca "łaskawie" dowiózł mi je wózkiem pod samą klatkę po czym powiedział, że dostawa nie obejmuje wniesienia. Dodam, że zapłaciłam maksymalną kwotę za transport - 150 zł. W ten oto sposób zostałam pod klatką sama z wielką paczką ważącą więcej niż ja zmuszona prosić o pomoc nieznajomych ludzi. Ta sytuacja zaważyła na tym, że w przyszłości nie skorzystam ze sklepu Abra, choć produkty mają tanie i dobre, a większość mebli kupiłam właśnie tam.

30 paź 2021
Osoby pracujące na magazynie w Sosnowcu nie potrafią poprawnie zapakować elementów szafy. Wysłali szafę do Krakowa bez najważniejszej części, korpusu!!!!! Czas odbioru zamówienia wydłużył się o kolejny tydzień!!! Jakość szafy również pozostawia wiele do życzenia… jedna strona od drugiej różni się prawie 2 cm! Po złożeniu szafa cała się dygocze. Na pewno już w tym sklepie niczego nie kupię.

Opinie nt. sklepu Abra Meble

11 wrz 2022
komoda po złożeniu wygląda ladnie, jednak podczas skladania 2 deseczki byly nadpekniete i trzeba bylo podkleic
8 wrz 2022
Firma przewozowa nie dysponowała wózkiem transportowym, co przy ciężkim produkcie (90kg) ogranicza możliwości wniesienia na posesję
15 wrz 2022
Zamówienie przez internet zaginęło,a pani z infolinii była bardzo nieuprzejma i arogancka, mało pomocna w rozwiązaniu problemu.
19 wrz 2022
Wysylka zostala Tydzien wczesniej wyslana jak powinna byc. Bardzo bym sie cieszyl, gdyba Pracownicy w Gliwicach nauczyli sie czytac. Meble byly Super, Pracownik przy zamöwieniu Super, ale jak juz napisalem Pracownik Magazynu jakby umial czytac i zarazem zrozumial Text, to niebylo by niepotrzebnych i niemilych Komentarzy.
Kontakt z paniami ze sklepu w Wołominie jest najlepszy. Jeszcze nigdzie takich miłych i pomocnych dziewczyn nie spotkałam.
23 wrz 2022
Przy zamówieniu jest brak informacji stanu zamówienia oraz transport nie posiada windy w samochodzie oraz wózka paletowego
Szybka dostawa
Reklamację się zdarzają wszędzie, ale wszystko załatwione szybko i sprawnie. Polecam.
Szybki termin realizacji zamówienia, miła obsługa w sklepie stacjonarnym
Wszystko sprawnie , szybko :) co najważniejsze lustra całe 😊❤️
Długi czas realizacji zamówienia. Paczka długo po terminie
Dobry kontakt ze sklepem. Towar zgodny z zamówieniem.
Szybka wysylka, meble zgodne z opisem, dobra jakość.
Wszystko na czas,miła obsługa i polecam następnym
Dobra jakość mebla, miła obsługa, szybka dostawa.
Bardzo miła i pomocna obsługa sklepu.
Skrócić czas oczekiwania na produkt
8 wrz 2022
Brak jest w ofercie usługi montażu.
7 wrz 2022
Obsługa i czas realizacji zamówień.
10 wrz 2022
Meble piękne i dostarczone na czas