Certyfikat dla Abra Meble

20.02.2015 r.
19.02.2018 r.

Opinie o Abra Meble

4.57/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 213 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Długie oczekiwanie na dostawę , obsługa super ogólnie polecam

Pełen profesjonalizm

Obsługa w sklepie, dostawa jak i jakoś produktu zadowalająca. Jedynym, powtarzalnym mankamentem narożników i wersalek tej firmy jest to, że zazwyczaj jeden zawias łączący np. oparcie z siedziskiem jest umieszczony o centymetr za daleko, przez co konieczne jest jego przesuwanie poprzez odkręcanie i przewiercanie w innym miejscu.

Jest niezle, moze byc lepiej

Bardzo długa realizacja zamówienia - od momentu zapłaty do momentu odbioru ok 2 miesiące. Później reklamacja, gdyż przysłano złe fronty i kolejny miesiąc czekania.
Dostateczny

Transakcja przebiegła zgodnie z zamówieniem.

ok polecam

Wszystko super. Bardzo polecam.

Szybko, profesjonalnie i dobrej jakości

Polecam meble firmy Forte. Obsługa w sklepie Abra Jaworzno Galena super

Dostawa zgodnie z informacją podaną w sklepie, meble dosyć ładne, ale jakość wykonania troszkę pozostawia do życzenia, to taki tylko mały minusik. Obsługa w sklepie stacjonarnym bardzo miła i pomocna. Ogólnie jestem zadowolona z zakupu.

wszytko super
miła obsługa
czas
i produkt w 100 spełniający moje oczekiwania

szybko i sprawnie

Wszystko ok.

Wszystko ok. Dobry kontakt ze sklepem. Polecam

Dostawa na czas i bez problemów. Bardzo dużo pracy żeby złożyć zamówioną szafę, ale efekt bardzo nam się podoba.

ogólnie może być

No comments

Już kilkakrotnie odpowiadałam na Wasze pytanie i informowałam, że moje zamówienie zostało anulowane.
Więc proszę mi więcej nie przysyłam tego zapytania abym wyraziła swoją opinię, bo moja opinia jest taka ze nie czytacie wiadomości które się do Was pisze tylko wysyłacie chyba zapytanie automatycznie i to o Was źle świadczy i opinia moja o tym sklepie w tej chwili jest negatywna.
Niedostateczny

Kupiłam szafę Winter. Cena super, szafa bardzo pojemna i ładnie się prezentuje, do tego w modnych kolorach. Pracownicy firmy szybko i kilkukrotnie się kontakują. Panowie wniesli towar do domu za niewielką dopłatą. Wszystko gra, niczego nie brakowało, całkiem szybko poszło składanie.

Jeden z frontów szafy delikatnie uszkodzony/zdeformowany. Gdybym wystąpiła o wymianę części to pewnie nie byłoby problemu, ale z drugiej strony minus, że uszkodzone części w ogóle trafiają do klientów - nie jest to uszkodzenie mechaniczne, które mogłoby zostać zrobione np podczas transportu, raczej niedoróbka na produkcji. Serwis internetowy i obsługa ok. Z dostawy nie korzystałam.

oki

Zamówienie przebiegło pomyślnie :)

Jestem zadowolona ze sklepu. Towar odebrałam w sklepie stacjonarnym, był dobrze zapakowany, miła obsługa. Polecam.

Wszystko OK

polecam

źle opisany instruktaż montażu brakowało śrubek beznadziejnie się składało

Abra Meble odpowiada: 04.04.2017 r.
Dzień dobry, dziękujemy za zgłoszenie opinii. Przepraszamy, że nie otrzymała Pani wszystkich elementów mebla. Sklep stacjonarny, który obsługiwał Pani zamówienie skontaktował się wczoraj z Panią z wyjaśnieniem całej sytuacji. Mamy nadzieję, że pomimo tych komplikacji zamówione meble spełnią Pani oczekiwania i zyskają dobrą opinię. Pozdrawiamy, Zespół sklepu internetowego abra-meble.pl.

Dlaczego nagle za wniesienie mebli płacę 20zł? Nie było o tym mowy przy zakupie.

REWELACYJNY ZAKUP. STÓŁ JEST POPROSTU IDEALNY. MASYWNY A PRZY TYM BARDZO STYLOWY. JESTEM NIM ZACHWYCONA

Wszystko w najlepszym porządku

Uprzejma obsługa, krótki czas oczekiwania. Wykonanie mebli dostateczne. Ocena pozytywna.

Wszystko szybko i profesjonalnie.

Wszystko w najlepszym porządku.

obsługa miła, ale jakość towaru - omijać z daleka
Dostateczny

zdecydowanie polecam dobra jakosc szafy "forte"

wszystko ok

super

Produkt dobrej jakości za niewielkie pieniadze. Czytelna instrukcja i bez problemowy montaz.

Kupiłam piękny stół :)

Abra Meble opinie klientów

Abra Meble

Dobrej jakości meble w najniższej cenie !

Abra Meble uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 20.02.2015 r.

Jesteśmy ogólnopolską siecią sklepów o ponad 25-letniej tradycji, specjalizującą się w handlu meblami. Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy ponad 100 sklepów zlokalizowanych w całej Polsce, a także sklep internetowy z możliwością dostawy pod wybrany adres. Meble Abra charakteryzuje praktyczność i funkcjonalność. Szczególnie dbamy o to, by nasze meble wyróżniały się wysoką jakością, dostępną zawsze w dobrej cenie. Swoją ofertę nieustannie dostosowujemy do obowiązujących trendów i zmieniających się oczekiwań Klientów – tak, aby zapewnić im szeroki wybór produktów, wyjątkowych pod względem wzornictwa i kolorystyki. Nasze starania zostały docenione. Jesteśmy laureatem prestiżowych nagród i wyróżnień branżowych, m.in. Odkrycie Roku 2008, Laur Konsumenta 2010 i Laur Konsumenta – Grand Prix 2010, Diamenty „Forbesa” 2011, Duża Perła Polskiej Gospodarki 2011, Godło Jakość Obsługi 2012, Gwiazda Jakość Obsługi Klienta 2013 oraz znak Superbrands 2014. Zapraszamy!

ul. Łagiewnicka 33 a

30-417 Kraków
Rejestr handlowy
Rejestr Przedsiębiorców KRS:0000003143
Piotr Lisowski, Piotr Szczepanik
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek w kategoriach: dostawa, towar i serwis dla klientów. Na podstawie tych opinii codziennie obliczana jest łączna ocena sklepu. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z zakupami na Abra Meble.