Certyfikat dla Abra Meble

20.02.2015 r.
19.02.2018 r.

Opinie o Abra Meble

4.61/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 148 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Wszystko jak najbardziej super pomimo częstych telefonów ze sklepu "kiedy bedzie ktoś po meble" :) Polecam

Szybka dostawa,dobry kontakt z klientem

git

Sporo czasu czekalam na towar. Ale jestem bardzo zadowolona z zakupow

Wszystko w porzadku

Gorąco polecam zakupy w abrameble, są to moje drugie zakupy w tym sklepie, jestem bardzo zadowolona, firma bardzo rzetelna, dbajaca o klienta, super kontakt, na pewno jeszcze skorzystam z tej formy zakupów.

jestem zadowolona z zakupu i obsługi

Wszystko w jak najlepszym porządku.Szybko i sprawnie.

bez uwag

Kanapa z funkcją spania idealna na potrzeby naszej rodziny. Bardzo ładny design, super tkanina.

Wszystko w porządku towar zgodny z zamówieniem. Przemiła obsługa, świetny kontakt .

słabo
Niedostateczny

Abra Meble odpowiada: 09.01.2017 r.
Dzień dobry, dziękujemy za złożenie opinii na temat sklepu internetowego abra-meble.pl. Prosimy o podanie szczegółów transakcji abyśmy mogli odnieść się do Pańskiej opinii. Pozdrawiamy, Zespół sklepu internetowego abra-meble.pl.

Fajne meble fajny sklep

POLECAM

Tak.Wszystko sprawnie i szybko.Polecam.

kupilem sofe i fotel. wszystko przebieglo dobrze i meble bardzo fajne.

Kupiłam biurko.Co można wymagać od kilku płyt .Wkonanie takie sobie adekwatne do ceny. Musiałam wymienic drzwiczki bo były uszkodzone przypuszczam że w transporcie.Z wymianą nie było problemu i to jest na plus.

Abra Meble odpowiada: 09.01.2017 r.
Dzień dobry, dziękujemy za złożenie opinii na temat sklepu internetowego abra-meble.pl. Przepraszamy, że część zakupionego przez Panią mebla była uszkodzona. Pracownicy sklepu dołożyli wszelkich starań aby wymieniono Pani uszkodzoną część najszybciej jak tylko to możliwe. Mamy nadzieję, że pomimo tych komplikacji mebel spełni Pani oczekiwania. Pozdrawiamy, Zespół sklepu internetowego abra-meble.p

Polecam przede wszystkim zakup online.

Ok. Ekspresowa dostawa.

Braki części, brudny materac, jednym słowem dramat... pierwszy i ostatni zakup
Niedostateczny

Abra Meble odpowiada: 09.01.2017 r.
Dzień dobry, dziękujemy za złożenie opinii na temat sklepu internetowego abra-meble.pl. Informacje o braku części proszę zgłosić do sklepu, w którym dokonał Pan zakupu. Czy opakowanie materaca w momencie odbioru było uszkodzone? Pozdrawiamy, Zespół sklepu internetowego.

Wszystko szybko i sprawnie. Fotele bardzo dobrej jakosci. Polecam sklep Abra.

Niestety instrukcja montażu mało czytelna, ledwo widoczne rysunki. Wątpliwa kolejność montażu. Mizeria
Dostateczny

Tak

Zamówiłam przedpokój. Jest ok, choć rozszyfrowanie instrukcji iskładania zajęło nam trochę czasu...
Zestaw wygodny i praktyczny.
Obsługa i kontak ze sklepem bardzo dobry.

Jestem zadowolony z zakupu

OK,WSZYSTKO ZGODNE Z OPISEM,SZYBKO I SPRAWNIE.

Jestem zadowolona z zakupu.

jestem zadowolony

jestem zadowolony

Jestem zadowolona. Polecam

Polecam.

polecam

Długo się czeka na dostawę... może dlatego, że przed świętami....

Dobra obsługa j bezproblemowa wymiana wadliwej części. Sklep nie robi żadnych problemów, a wręcz odwortnie. Sam proponuje rozwiązania daleko wykraczające poza standardową gwarancję.

Miła obsługa, mimo niewielkiego zamieszania towar dostarczony niemalże czas.

Zakupy przez internet. Jestem zadowolony z kanapy, no ale to chyba rzecz normalna, że dostałem to za co zapłaciłem. Żenujący poziom ze strony sklepu Podkowa Leśna. Po mailu, że ten sklep ma się ze mną kontaktować, już 3 dnia zadzwonili. Okazało się, że mają pół mojego zamówienia w związku z tym muszę zapłacić 2 razy transport. Dopiero moja interwencja w centrali postawiła ich do pionu. ŻENADA
Mierny

Abra Meble odpowiada: 27.12.2016 r.
Bardzo dziękujemy za publikację opinii o naszym sklepie internetowym abra-meble.pl Przepraszamy za zaistniałą sytuację i nieporozumienie dotyczące transportu, które było wynikiem zamówienia produktów o różnym terminie realizacji. Mamy nadzieję, że zaproponowany transport gratis oraz jakość mebli zrekompensują Panu wszelkie niedogodności. Pozdrawiamy, Zespół sklepu internetowego abra-meble.pl

Sklep bardzo fajny, wszystko szybko pozalatwialem.
Polecam goraco

Towar otrzymałam wcześniej niż to było zaplanowane A kontakt z serwisem rewelacyjny

Abra Meble opinie klientów

Abra Meble

Dobrej jakości meble w najniższej cenie !

Abra Meble uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 20.02.2015 r.

Jesteśmy ogólnopolską siecią sklepów o ponad 25-letniej tradycji, specjalizującą się w handlu meblami. Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy ponad 100 sklepów zlokalizowanych w całej Polsce, a także sklep internetowy z możliwością dostawy pod wybrany adres. Meble Abra charakteryzuje praktyczność i funkcjonalność. Szczególnie dbamy o to, by nasze meble wyróżniały się wysoką jakością, dostępną zawsze w dobrej cenie. Swoją ofertę nieustannie dostosowujemy do obowiązujących trendów i zmieniających się oczekiwań Klientów – tak, aby zapewnić im szeroki wybór produktów, wyjątkowych pod względem wzornictwa i kolorystyki. Nasze starania zostały docenione. Jesteśmy laureatem prestiżowych nagród i wyróżnień branżowych, m.in. Odkrycie Roku 2008, Laur Konsumenta 2010 i Laur Konsumenta – Grand Prix 2010, Diamenty „Forbesa” 2011, Duża Perła Polskiej Gospodarki 2011, Godło Jakość Obsługi 2012, Gwiazda Jakość Obsługi Klienta 2013 oraz znak Superbrands 2014. Zapraszamy!

ul. Łagiewnicka 33 a

30-417 Kraków
Rejestr handlowy
Rejestr Przedsiębiorców KRS:0000003143
Piotr Lisowski, Piotr Szczepanik
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek w kategoriach: dostawa, towar i serwis dla klientów. Na podstawie tych opinii codziennie obliczana jest łączna ocena sklepu. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z zakupami na Abra Meble.