Abra Meble- Logo - Opinie

Abra MebleOpinie

: 2502Dobry

Opinie nt. sklepu Abra Meble

22 paź 2022
Na razie skręciłem tylko jedną komodę. Trochę się obawiałem, że płyta z której jest wykonana jest trochę cienka (wyczytałem gdzieś, że to 16mm), ale tu zaskoczenie - płyta w miejscach strategicznych ma grubość 17mm, a w pozostałych 16mm. Płyta przy tym jest bardzo sztywna i mocna, a przy tym bardzo ładna. Rysunek słojów drewna wyczuwalny pod palcem. Nie jestem pewien czy powierzchnia jest lakierowana - na wszelki wypadek pomalowałem blat lakierem bezpodkładowym (Vidaron - dobra cena za 0,75l ok. 30 PLN). Słaby punkt komody to nóżki - a właściwie ich brak. Mam zamiar z płyty 18mm wyciąć trzy wsporniki (komoda jest dwurzędowa - 2x3 szuflady) o szerokości ok. 10 cm , i dopiero do nich przymocować nóżki z prawdziwego zdarzenia, regulowane, tak aby mebel nie uległ uszkodzeniu np. w wyniku zalania mieszkania.

22 lis 2022
Zgłosiłem reklamację Narożnika Bergamo L lewy Viton 203 - po rozpakowaniu narożnika stwierdziłem uszkodzenie oparcia bocznego polegającego na wgnieceniu (dziura) konstrukcji szkieletowej i obicia tapicerskiego. Na zgłoszoną reklamację otrzymałem odpowiedź od Abra Meble: Szanowny Kliencie, uprzejmie informujemy, że zgłoszona reklamacja o numerze 0000325508 została uznana za niezasadną i odrzucona. W celu uzyskania szczegółowych informacji w sprawie, prosimy o kontakt ze sklepem. Dziękujemy. W sklepie firmowym ABRA w Inowrocławiu uzyskałem szczegółową informację w sprawie: Szanowny panie, w odpowiedzi na zgłoszoną nam w dniu 07.11.2022 roku reklamację informuję, że została ona odrzucona przez producenta. Przedstawiona „wada” to ozdobny wciąg na boczku, a nie uszkodzenie. Według mnie wgniecenie (dziura) w obiciu tapicerskim przedstawione na załączonych zdjęciach, to nie „ozdobny wciąg”. Na stronie internetowej sklepu Abra Meble na zdjęciach prezentujących Narożnik Bergamo L lewy Viton 203 nie ma żadnego „ozdobnego wciągu”, co obrazuje załączone zdjęcie. Rozpatrzenie złożonej reklamacji polegające na wmówieniu klientowi, że wgniecenie (dziura) to „ozdobny wciąg” uważam za żałosne i upokarzające. Nie polecam zakupów w Abra Meble.

Opinie nt. sklepu Abra Meble

4 sty 2023

Otrzymałem z TrustedS prośbę o opinię dotyczącą zakupu. Zamówiłem, po kilku tygodniach odebrałem płacąc w sklepie za towar. Wszystko sprawnie, nie mam zastrzeżeń. Ale próbowałem już wcześniej kupić w tym samym sklepie ten sam towar. Kupiłem i, mój błąd, zapłaciłem od razu przy zamówieniu. A potem przez miesiąc bezskutecznie czekałem na dostarczenie towaru do sklepu. Nie doczekałem się. Na szczęście zwrócili wpłatę.
11 sty 2023
Dziękujemy za wystawioną opinię. Kwestia płatności nie ma wpływu na dostawę - istotne są inne czynniki. Jeśli rezygnuje Pan z zakupu środki zawsze są zwracane.
7 sty 2023
Krzesła OK ale obsługa nie miła, Pani bardzo powolna, nie byłam poinformowana że jedno krzesło będzie z ekspozycji dowiedziałam się o tym dopiero w sklepie przy odbiorze.
11 sty 2023
Nie sprzedajemy mebli z ekspozycji, chyba, że jest to wcześniej ustalone z klientem.
13 sty 2023
Bardzo ładny stół, cieszy oczy, a serce cieszy się z wydatku. Dostawcy wykazali się prawdziwie chrześcijańską postawą i z pewnością pan Robert zasługuje na sowitą premię. Zaś wracając do stołu, umożliwił on spożycie wieczerzy wigilijnej w nowym mieszkaniu, nabytym drogą kupna. Z całą pewnością polecę moim bliźnim zakupy w tym cudownym sklepie.
15 sty 2023
Panie które tam pracują mają bardzo dobre podejście do klienta, nie wciskają nic na siłę, ale po zadaniu paru pytań do klienta potrafią doradzić i poszukać coś czego się oczekuje, niesamowita cierpliwość i uśmiech i naprawdę w razie jakiegoś problemu z meblem pomoc. Panowie są również uczynni. Polecam każdemu Abra Chojnice ❤
Bardzo dużym udogodnieniem byłoby, gdyby jeszcze na etapie zamówienia internetowego istniała możliwość wybrania usług (wniesienie, montaż) i zapłaty za nie. Również przedziały godzinowe dostaw są niedogodne, warto by było uwzględnić np. opcję dopłaty za zawężony przedział godzinowy 2h.
15 sty 2023
Szybka dostawa ,solidne półki komody , czytelna instrukcja montażu , dobrze zabezpieczony towar w paczce przesyłkowej . Towar zgodny z zamówieniem.
Brakuje bieżącej informacji o stanie zamówienia. Czasami mija czas ustalony na stronie, a informacji ze strony sklepu nie ma
Bardzo miła obsługa ,szybka realizacja zamówienia. Szafa piękna i bardzo funkcjonalna polecam wszystkim ten sklep
9 sty 2023
Nie mam zastrzeżeń, meble wykonane solidnie, bez wad i uszkodzeń, cena nie wygórowana.
9 sty 2023
Bardzo polecam !!!! Wszystko poszło szybko i zgodnie z zamówieniem !!!!POLECAM!!!!!
17 sty 2023
Szafa bardzo dobrze wykonana. Planuję dalsze zakupy w sklepie ABRA
11 sty 2023
Komunikacja ze sklepem ok tylko czekam jeszcze na zamówiony towar
Reklamacja bez problemu wszyscy pomocni, Meble tez oki
9 sty 2023
spore opóźnienie, warto o tym uprzedzić klienta
9 sty 2023
Przepraszamy za opóźnienia. Na bieżąco powinna Pani otrzymywać informacje.
Wszystko sprawnie, bardzo szybko... Polecam
18 sty 2023
Wszystko w najlepszym porządku,miła obsługa.
Dopracowania wymagają instrukcje montażu
6 sty 2023
Wszystko super. Szybko bez problemowo!
20 sty 2023
Usluga wniesienia, kontakt z klientem.
12 sty 2023
Szybko i sprawnie. Dobra jakość.