Certyfikat dla Abra Meble

20.02.2015 r.
19.02.2018 r.

Opinie o Abra Meble

4.51/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 240 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Transakcja na wysokim poziomie,

wszystko ok

Towar zgodny z opisem , miła i fachowa obsługa , polecam .

miła obsługa, wszystko na czas, bez komplikacji

miła obsługa, wszystko na czas, bez komplikacji

Miła obsługa, wszystko na czas

Bardzo dziękuję za szybką i sprawną dostawę

Jestem bardzo zadowolona z zakupu i obsługi mojego zamówienia.

Czas oczekiwania na towar ponad 3 tyg :-(

Dostawa na czas , cena dostawy dobra . Niestety wiele elementów mebli nie pasująca , trzeba było ciąć samemu żeby dopasować. Dykta na plecy cienka jak papier. Nie tego się spodziewałem.

Długo czekałem, otrzymałem pomieszane paczki, jakość towaru niestety nie zachwyca. Personel miły i u przejmy chętnie pomaga i szybko naprawili błąd.
Dostateczny

Towar zamówiony czekam zamówienie ponad miesiąc brak informacji na temat zamówienia
Niedostateczny

Abra Meble odpowiada: 14.06.2017 r.
Dzień dobry, dziękujemy za zamieszczenie opinii. Przepraszamy za wydłużony czas oczekiwania. Zamówiony mebel czeka już na odbiór w sklepie stacjonarnym, który obsługiwał Pani zamówienie o czym została już Pani poinformowana przez naszych pracowników. Pozdrawiamy, Zespół sklepu internetowego abra-meble.pl.

Mila obsluga, dostawa i montaz bez zastrzezen, polecam
Teresa

Po 3 tygodniach (po interwencji telefonicznej) sklep stwierdził, że nie ma jeszcze pełnego zamówienia (brak krzesła) wobec tego dostarczą to co jest, a krzesło dowiozą na swój koszt. Zgodziłem się z tą propozycją. Po 2 dniach od dostawy otrzymałem informację, że jest już brakujące krzesło i chcą mi je dostarczyć, ale tylko w terminach przez siebie narzuconych, więc odebrałem towar osobiście.
Dostateczny

Abra Meble odpowiada: 09.06.2017 r.
Dzień dobry, dziękujemy za zgłoszenie opinii. Przepraszamy, że nie został Pan obsłużony zgodnie z Pana oczekiwaniami. Transport do klienta jest zawsze umawiany na konkretny dzień w przedziale godzinowym (np. 12-16 albo 16-20) a nie na określoną godzinę. Mamy nadzieję, że pomimo powyższych komplikacji zakupiony produkt zyska Pana dobrą opinię. Pozdrawiamy, Zespół sklepu internetowego abra-meble.pl.

Express dostawa.

Okey

abra oki

Towar jak również dostawa oceniam na bardzo dobrze

Polecam, zamówiony towar dostarczony w terminie, bardzo miła obsluga w salonie

rewelacja

Szybka wysyłka, miła obsługa, wszystko zgodnie z opisem. Polecam

Zadowolenie

Towar nie był fizycznie dostępny, mimo iż można było go kupić

Abra Meble odpowiada: 29.05.2017 r.
Dzień dobry, dziękujemy za zamieszczenie opinii. Jeden z zamówionych przez Pana produktów jest meblem produkowanym specjalnie pod zamówienie klienta i nie jest dostępny na naszych magazynach dlatego czas oczekiwania na jego realizację jest dłuższy (w tym wypadku 4 tygodnie) o czym został Pan poinformowany od razu. Mebel był gotowy do odbioru już po 3 tygodniach. Pozdrawiamy, Zespół abra-meble.pl.

rewela polecam

Towar zgodny z opisem, czas oczekiwania na dostawę dłuższy niż ten podany na stronie

wspaniala obsluga

Meble ktore zamowilam sa ok,... ale wykonczenia maja wiele do zyczenia ocena dostateczna. Dostawa jest pod znakiem zapytania - terminy nie dotrzymane.... Jezeli chodzi o serwis klienta nie narzekam zawsze mili i pomocni
Dostateczny

Zakupiony towar bardzo szybko został dostarczony. Bardzo dobra komunikacja ze sklepem ABRA w Wałbrzychu. Polecam towar oraz sklep ABRA.

Witam Meble ktore zamowilam sa w miare ok ale nie dokonca wykone zadowalajaco np nogi w moim lozku sa nie obite . Co do dostawy moge tylko powiedziec ocena mierna .Dostawa byla zaplacona ale mimo to musialam sama sobie odebrac.
Dostateczny

Abra Meble odpowiada: 26.05.2017 r.
Dzień dobry, dziękujemy za opinię. Przepraszamy, że nie została Pani obsłużona zgodnie z Pani oczekiwaniami. Część mebli była dostępna wcześniej więc zdecydowała się Pani odebrać je sama, a pozostałą część mebli otrzymała Pani naszym transportem. Pracownicy sklepu nie mogą się z Panią skontaktować więc jeżeli chciałaby Pani złożyć reklamację prosimy o kontakt bezpośrednie ze sklepem. Pozdrawiamy.

Nie polecam. Krzesła absolutnie niedopasowane. Trzeba się nieźle namęczyć żeby je poskręcać.
Jedyne co jest dobre to pakowanie towaru. Dużo odpadów i masa spędzonego czasu na rozpakowaniu, ale przynajmniej szansa uszkodzenia w transporcie mała.
Mierny

Abra Meble odpowiada: 26.05.2017 r.
Dzień dobry, dziękujemy za zamieszczenie opinii. Przepraszamy, że nie został Pan obsłużony zgodnie z Pana oczekiwaniami. Pracownik sklepu stacjonarnego obsługującego Pana zamówienie skontaktował się z Panem w celu wyjaśnienia sytuacji. Zgłosił mu Pan kwestię źle wywierconych otworów na śruby. Sprawa została już przekazana producentowi mebla. Pozdrawiamy, Zespół sklepu internetowego abra-meble.pl.

Robią z ludzi debilów z zamówieniami . zamówiłem stolik półtor miesiąca temu i do dzisiaj nie dostałem towaru ani odpowiedzi
Niedostateczny

Abra Meble odpowiada: 19.05.2017 r.
Dzień dobry, dziękujemy za zamieszczenie opinii. Przepraszamy za wydłużony czas oczekiwania na zamówienie i że nie został Pan obsłużony zgodnie z Pana oczekiwaniami. Sklep stacjonarnym obsługujący Pana zamówienie skontaktował się z Panem z informacją odnośnie przybliżonego terminu realizacji. Mamy nadzieję, że pomimo opóźnienia będzie Pan zadowolony z zakupionego mebla. Pozdrawiamy, abra-meble.pl

ocena - pozytywna

Brak info tuż przed dostawą.

Panie w obsłudze klienta bardzo dużo do poprawy a komoda godna polecenia .

polecam

Wszystko przebiegło profesjonalnie.

Abra Meble opinie klientów

Abra Meble

Dobrej jakości meble w najniższej cenie !

Abra Meble uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 20.02.2015 r.

Jesteśmy ogólnopolską siecią sklepów o ponad 25-letniej tradycji, specjalizującą się w handlu meblami. Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy ponad 100 sklepów zlokalizowanych w całej Polsce, a także sklep internetowy z możliwością dostawy pod wybrany adres. Meble Abra charakteryzuje praktyczność i funkcjonalność. Szczególnie dbamy o to, by nasze meble wyróżniały się wysoką jakością, dostępną zawsze w dobrej cenie. Swoją ofertę nieustannie dostosowujemy do obowiązujących trendów i zmieniających się oczekiwań Klientów – tak, aby zapewnić im szeroki wybór produktów, wyjątkowych pod względem wzornictwa i kolorystyki. Nasze starania zostały docenione. Jesteśmy laureatem prestiżowych nagród i wyróżnień branżowych, m.in. Odkrycie Roku 2008, Laur Konsumenta 2010 i Laur Konsumenta – Grand Prix 2010, Diamenty „Forbesa” 2011, Duża Perła Polskiej Gospodarki 2011, Godło Jakość Obsługi 2012, Gwiazda Jakość Obsługi Klienta 2013 oraz znak Superbrands 2014. Zapraszamy!

ul. Łagiewnicka 33 a

30-417 Kraków
Rejestr handlowy
Rejestr Przedsiębiorców KRS:0000003143
Piotr Lisowski, Piotr Szczepanik
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Klienci mogą ocenić sklep do 6 miesięcy od daty złożenia zamówienia. Na podstawie punktów przyznanych za towar, dostawę i obsługę obliczamy dla każdej dodanej opinii ocenę średnią (średnia arytmetyczna). Łączna ocena sklepu internetowego stanowi średnią wszystkich takich ocen z ostatnich 12 miesięcy. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z Abra Meble.