Abra MebleOpinie

Abra Meble - Dobrej jakości meble w najniższej cenie !

Jesteśmy ogólnopolską siecią sklepów o ponad 25-letniej tradycji, specjalizującą się w handlu meblami. Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy ponad 100 sklepów zlokalizowanych w całej Polsce, a także sklep internetowy z możliwością dostawy pod wybrany adres. Meble Abra charakteryzuje praktyczność i funkcjonalność. Szczególnie dbamy o to, by nasze meble wyróżniały się wysoką jakością, dostępną zawsze w dobrej cenie. Swoją ofertę nieustannie dostosowujemy do obowiązujących trendów i zmieniających się oczekiwań Klientów – tak, aby zapewnić im szeroki wybór produktów, wyjątkowych pod względem wzornictwa i kolorystyki. Nasze starania zostały docenione. Jesteśmy laureatem prestiżowych nagród i wyróżnień branżowych, m.in. Odkrycie Roku 2008, Laur Konsumenta 2010 i Laur Konsumenta – Grand Prix 2010, Diamenty „Forbesa” 2011, Duża Perła Polskiej Gospodarki 2011, Godło Jakość Obsługi 2012, Gwiazda Jakość Obsługi Klienta 2013 oraz znak Superbrands 2014. Zapraszamy!
ABRA S.A.

Opinie nt. sklepu Abra Meble

4.60 / 5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu Abra Meble

Wczoraj
Jestem zadowolony w tej cenie raczej nie znajdzie się nic lepszego

Wczoraj

Szybka dostawa towar zgodny z opisem. Meble bardzo ładnie się prezentują w przedpokoju. Wykonanie adekwatne do ceny. Polecam

Trudno oceniac sklep w trudnych warunkach epidemicznych. Odczucia mam mieszane. Nie mam pretensji o niewniesienie towaru do mieszkania, choc był to dla mnie duży kłopot. Mebel jest solidny, bez usterek, ale kolor jest zdecydowanie jaśniejszy niż na prezentowanym w internecie zdjęciu. Jest to różnica znacząca. Obsługa klienta jest bardzo miła, ale nie do końca skuteczna w udzielaniu informacji.

1 tydzień temu
producent wysłał uszkodzony towar nie mam zastrzeżeń do pracowników Abry

polecam gorąco

Zamawiłam kanapę przez internet z odbiorem w sklepie stacjonarnym. Wszystko poszlo sprawnie i abardoz szybko. A kanapa - jedyna wśrod tego typu zamiennie prawa i lewa co było dla mnie istotne.

3 tygodni(e) temu
Jestem usatysfakcjonowany. Zakup udany. POLECAM.

3 tygodni(e) temu
wszystkie przebiegło sprawnie, żadnych uwag!

Szybko i tanio

Jestem bardzo zadowolona. Zamówienie przyjechało kompletne, niczego nie brakowało, a same meble dobrej jakości. Cieszę się, że wszystko przebiegło bez komplikacji i teraz salon wygląda świetnie :)

Zawsze terminowo i fachowo. Polecam.

Dobra jakość wykonania oraz łatwość montażu

Jak zawsze niezawodna firma oraz personel bardzo miły, przy tym profesjonalny.

Brak bieżącej informacji o stanie realizacji zamówienia. Brak informacji o terminie realizacji. Sofa bardzo udana, dobrze i starannie wykonana. Do poprawy tylko logistyka, zamówienie 13.12 dostarczono 03.01.

zadowolony klient super obsluga

Obsługa telefoniczna miła jednak nie do końca wszystkiego się dowiedziałam . Dostawca cudowny ,miły człowiek. Meble lepiej wyglądają niż się użytkują .

Towar zgodny z opisem, dostawa również bez zastrzeżeń:) jesteśmy bardzo zadowoleni z narożnika. Polecam :)

Łóżko zamówione przez internet z odbiorem własnym w salonie na ul. Głebockiej. Przez tydzień zero kontaktu Dopiero gdy zadzwoniłem na infolinię okazało się, że po pierwsze ktoś z salonu powinien zadzwonić i potwierdzić zamówienie, a po drugie nie mogę odebrać łóżka z salonu, mimo iż była taka opcja przy składaniu zamówienia, lecz muszę jechać do magazynu na Matuszewską i tam je odebrać. Jak w PRLu