Abra Meble- Logo - Opinie
Abra Meble- Logo - Opinie

Abra Meble - Dobrej jakości meble w najniższej cenie !

Jesteśmy ogólnopolską siecią sklepów o ponad 25-letniej tradycji, specjalizującą się w handlu meblami. Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy ponad 100 sklepów zlokalizowanych w całej Polsce, a także sklep internetowy z możliwością dostawy pod wybrany adres. Meble Abra charakteryzuje praktyczność i funkcjonalność. Szczególnie dbamy o to, by nasze meble wyróżniały się wysoką jakością, dostępną zawsze w dobrej cenie. Swoją ofertę nieustannie dostosowujemy do obowiązujących trendów i zmieniających się oczekiwań Klientów – tak, aby zapewnić im szeroki wybór produktów, wyjątkowych pod względem wzornictwa i kolorystyki. Nasze starania zostały docenione. Jesteśmy laureatem prestiżowych nagród i wyróżnień branżowych, m.in. Odkrycie Roku 2008, Laur Konsumenta 2010 i Laur Konsumenta – Grand Prix 2010, Diamenty „Forbesa” 2011, Duża Perła Polskiej Gospodarki 2011, Godło Jakość Obsługi 2012, Gwiazda Jakość Obsługi Klienta 2013 oraz znak Superbrands 2014. Zapraszamy!
AUTO CENTRUM sp. z o.o.
Krakowska 199
38-400 Kraków
Jerzy Papierz

Opinie nt. sklepu Abra Meble

4.48/5.00

Kolejny raz robiłam zakupy w sklepie Abra, półkę którą teraz kupiłam "one 155" bardzo sobie chwalę. Wcześniej kupiłam z tej serii też krótsze. Półki fajne, proste w montażu, wszystko zgodne z opisem
Czytaj dalej

Łóżko zamówione przez internet z odbiorem własnym w salonie na ul. Głebockiej. Przez tydzień zero kontaktu Dopiero gdy zadzwoniłem na infolinię okazało się, że po pierwsze ktoś z salonu powinien zadzwonić i potwierdzić zamówienie, a po drugie nie mogę odebrać łóżka z salonu, mimo iż była taka opcja przy składaniu zamówienia, lecz muszę jechać do magazynu na Matuszewską i tam je odebrać. Jak w PRLu

Doświadczenia innych klientów sklepu Abra Meble

Realizacja zamówienia przebiegła sprawnie. Towar odpowiadał opisowi . Mam jedno małe zastrzeżenie do płatności za dwie przesyłki z jednego zamówienia .
Bardzo dobry kontakt ze sprzedawcą , montaż mebli dobrze opisany w instrukcji . Jestem zadowolona z zakupu.
Szafka nocna jest super. Bardzo solidnie i ładnie wykonana. Zgodna z opisem. Polecam.
Produkt zgodny z opisem, obsługa zamówienia bardzo dobra.
Moglibyscie miec wiecej asortymentu na sklepie.
Szafka RTV - Produkt zgodny z opisem.
Świetna jakość wykonania. Polecam
ZA DŁUGI CZAS OCZEKIWANIA 16 DNI
Wszystko ok, dobry kontakt
Wszystko perfekcyjnie
Jest OK
Zakupiłem basen w opisie oferty był z wszystkimi dodatkami takimi jak ,pokrywa na basen , chemia,sitka ,mata itp . Basen przyszedł bez żadnych dodatków więc oferta wprowadzała w błąd kupującego w związku z tym nie polecam sprzedawcy.
Szafka uszkodzona w widocznym miejscu.
Sofa w porządku, niestety dotarła niekompletna, bez śrub i poduszki. Sklep stacjonarny uratował sytuację. Reklamacja uznana, jednak dosłana poduszka była wybrudzona. Trzeba popracować nad jakością obsługi...
Meble były słabo zabezpieczone do transportu przez co było sporo drobnych zarysowań itp. Nie reklamowałam, bo nie mogłam czekać kolejnego miesiąca, ale warto by to było poprawić.
meble super, dostawa o.l tydzien szybciej niz bylo napisane na stronie,.serdecznie polecam
Wszystko zgodne z opisem. Sprawna i szybka obsługa.
Szybką i sprawna dostawa. Meble dobrze wykonane.
SOLIDNE WYKONANIE ALE MATERIAŁ TROCHĘ SŁABY