Certyfikat dla Abra Meble

20.02.2015 r.
19.02.2018 r.

Opinie o Abra Meble

4.58/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 191 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Wszystko w najlepszym porządku.

Zero profesjonalizmu pierw pojawia ci się specjalny kod do rabatu (niby specjalnie dla ciebie tylko) i przy zamówieniu odejmuje ci 10 od całej kwoty a później na e-maila wysyłają fakturę do zapłaty już bez tego rabatu. Pani na infolinii mówi mi że może anulować to zamówienie bo rabatu mi nie przyzna. Porażka nie polecam
Niedostateczny

obsługa miła, ale jakość towaru - omijać z daleka
Dostateczny

zdecydowanie polecam dobra jakosc szafy "forte"

wszystko ok

super

Produkt dobrej jakości za niewielkie pieniadze. Czytelna instrukcja i bez problemowy montaz.

Kupiłam piękny stół :)

Jestem bardzo zadowolona, polecam

Super Pełna satysfakcja;)

Ogólna ocena bardzo dobra .Polecam

Szybka realizacja zamówienia, wszystko przebiegło idealnie.

Wszystko ok.

Szybko i sprawnie.

Szybka realizacja zamówienia. Dobry kontakt

Polecam ten sklep. Transakcja przebiegła bez problemu. Wszystko OK

Generalnie jestem zadowolona

Ukryte koszty zle swiadcza o firmie
Dostateczny

Abra Meble odpowiada: 28.02.2017 r.
Dzień dobry, dziękujemy za złożenie opinii na temat sklepu internetowego abra-meble.pl. Prosimy o podanie informacji o jakie koszty dokładnie chodzi? Pozdrawiamy, Zespół sklepu internetowego abra-meble.pl.

super

polecam ten sklep

Polecam.Wszystko załatwione szybko i sprawnie-miłe zaskoczenie i super obsługa.

Bardzo Polecam Zakup bardzo szybko trafił pod wskazany adres, po zakupie w sklepie internetowym , szybki kontakt sklepu w sprawie dostawy. Podany termin 7 - 10 dni na realizację, a po 3 dniach towar został dostarczony. Bardzo miła obsługa jak i firma transportowa . Jestem bardzo zadowolony z nabycia towaru w sklepie.

Wszystko w porządku tylko niektóre pluty nie pasowaly do tylnich scianek mebli.

Obsluga klienta wzorowa - polecam slon w Bialymstoku. Towar OK.

Dostawa jest płatna , więc musiałam odebrać towar we własnym zakresie. Dokonywałam też zakupu w sklepie "Bodzio" i dostawa była darmowa.

Musiałam dopytywać się o status zamówienia i to ja musiałam zadzwonić do sklepu, aby umówić termin dostawy.

Polecan

wszystko ok

OK Wszystko w porządku

Jestem zadowolona

Ok. Polecam

Polecam sklep Abra Meble każdemu kto szuka dobrej jakości mebli w przystępnej cenie.

Ok. Zgodnie z zamowieniem

wszystko oki

Tak wspaniałej obsługi jak u Państwa w sklepie dawno nie spotkspotkałam. Od samego początku transakcja na Plus jakich dawno nie miałam. Mimo że zamawiana komoda spotkała się z reklamacja. Obsługa posprzedazowa w Polskich firmach to koszmar. Każdemu zależy zawsze na sprzedaży Ale reklamacja to ich zmora i w taki właśnie sposób traktują swoich klientów z reklamacjami. Jak zbędnych. A tu 5/5gwiazdek

wszystko w porządku 100 pozytyw

Abra Meble opinie klientów

Abra Meble

Dobrej jakości meble w najniższej cenie !

Abra Meble uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 20.02.2015 r.

Jesteśmy ogólnopolską siecią sklepów o ponad 25-letniej tradycji, specjalizującą się w handlu meblami. Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy ponad 100 sklepów zlokalizowanych w całej Polsce, a także sklep internetowy z możliwością dostawy pod wybrany adres. Meble Abra charakteryzuje praktyczność i funkcjonalność. Szczególnie dbamy o to, by nasze meble wyróżniały się wysoką jakością, dostępną zawsze w dobrej cenie. Swoją ofertę nieustannie dostosowujemy do obowiązujących trendów i zmieniających się oczekiwań Klientów – tak, aby zapewnić im szeroki wybór produktów, wyjątkowych pod względem wzornictwa i kolorystyki. Nasze starania zostały docenione. Jesteśmy laureatem prestiżowych nagród i wyróżnień branżowych, m.in. Odkrycie Roku 2008, Laur Konsumenta 2010 i Laur Konsumenta – Grand Prix 2010, Diamenty „Forbesa” 2011, Duża Perła Polskiej Gospodarki 2011, Godło Jakość Obsługi 2012, Gwiazda Jakość Obsługi Klienta 2013 oraz znak Superbrands 2014. Zapraszamy!

ul. Łagiewnicka 33 a

30-417 Kraków
Rejestr handlowy
Rejestr Przedsiębiorców KRS:0000003143
Piotr Lisowski, Piotr Szczepanik
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek w kategoriach: dostawa, towar i serwis dla klientów. Na podstawie tych opinii codziennie obliczana jest łączna ocena sklepu. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z zakupami na Abra Meble.