Abra MebleOpinie

: 879Dobry

Abra Meble - Dobrej jakości meble w najniższej cenie !

Jesteśmy ogólnopolską siecią sklepów o ponad 25-letniej tradycji, specjalizującą się w handlu meblami. Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy ponad 100 sklepów zlokalizowanych w całej Polsce, a także sklep internetowy z możliwością dostawy pod wybrany adres. Meble Abra charakteryzuje praktyczność i funkcjonalność. Szczególnie dbamy o to, by nasze meble wyróżniały się wysoką jakością, dostępną zawsze w dobrej cenie. Swoją ofertę nieustannie dostosowujemy do obowiązujących trendów i zmieniających się oczekiwań Klientów – tak, aby zapewnić im szeroki wybór produktów, wyjątkowych pod względem wzornictwa i kolorystyki. Nasze starania zostały docenione. Jesteśmy laureatem prestiżowych nagród i wyróżnień branżowych, m.in. Odkrycie Roku 2008, Laur Konsumenta 2010 i Laur Konsumenta – Grand Prix 2010, Diamenty „Forbesa” 2011, Duża Perła Polskiej Gospodarki 2011, Godło Jakość Obsługi 2012, Gwiazda Jakość Obsługi Klienta 2013 oraz znak Superbrands 2014. Zapraszamy!
AUTO CENTRUM sp. z o.o.
Krakowska 199
38-400 Kraków
Jerzy Papierz

Opinie nt. sklepu Abra Meble

4.47/5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu Abra Meble

Jestem zadowolona z zakupu. Serwis przejrzysty i czytelny. Dostawa szybka. Łóżko wygodne, zgodne z opisem. Zawiodło mnie jedynie wykonanie, ponieważ na zagłówku nie można się oprzeć, bo wtedy puszczają łączenia i trzeba skręcać łóżko jeszcze raz. Wymaga to na pewno dodatkowego wzmocnienia.
Zakupiona komoda zgodna z opisem. Prosty montaż, ale zalaczona instrukcja mało przejrzysta. Radzę zapoznać się z regulaminem dostawy. Brakuje opcji usługi z wniesieniem. Tylko uprzejmości kuriera zawdzięczam pomoc w wzniesieniu ponad 30 kg paczki do mieszkania.
Brak bieżącej informacji o stanie realizacji zamówienia. Brak informacji o terminie realizacji. Sofa bardzo udana, dobrze i starannie wykonana. Do poprawy tylko logistyka, zamówienie 13.12 dostarczono 03.01.
Długi termin dostawy. W moim przypadku 20 dni od producenta do sklepu. Do sklepu na ul. Marywilskiej w Warszawie nie mogłam się dodzwonić Wysłałam maila. Dostałam odpowiedź, że wersalka już tam jest.
Kolejny raz robiłam zakupy w sklepie Abra, półkę którą teraz kupiłam "one 155" bardzo sobie chwalę. Wcześniej kupiłam z tej serii też krótsze. Półki fajne, proste w montażu, wszystko zgodne z opisem
Sofa naprawdę warta tych pieniędzy,po prostu śliczna.Okres oczekiwania krótszy ,widać że szanuje się klienta.Obsługa przemiła ,udzielająca konkretnych odpowiedzi .Jak najbardziej polecam sklep.
Długo się czeka na dostawę. Orientacyjny czas dostawy np. 21 dni powinien być znany w czasie zamówienia. Moim zdaniem informacja, że realizacja nastąpi powyżej 48h nie jest precyzyjna .
Obsługa telefoniczna miła jednak nie do końca wszystkiego się dowiedziałam . Dostawca cudowny ,miły człowiek. Meble lepiej wyglądają niż się użytkują .
Wszystko w porządku - towar zgodny z oczekiwaniem, dostawa w terminie. Jedynie brak dobrej instrukcji montażu mebli - ale to wina ze strony producenta
Długa dostawa prawie 2 tyg po czasie.Brak odpowiednich śróbek do złożenia szuflad spowodował sporą irytację do takich zakupów przez Internet.
Fachowa rzetelna i bardzo przyjazna obsługa klienta i dostawa towaru. Zamówiona sofa jest bardzo efektowna, wygodna i łatwo się rozkłada.
sama odbierałam meble więc nie mogę jej ocenić, reszta w porządku , meble nawet lepiej wyglądają niż na zdjęciach. Polecam sklep.
Szybka dostawa, kontakt ze sklepem na super poziomie i to dwa razy bo w przeciągu miesiąca kupiłam 2 kanapy. Polecam.
Wszystko przebiegało zgodnie z warunkami określonymi w regulaminie i moimi oczekiwaniami, nie mam zastrzeżeń.Polecam.
Szafa bardzo ładna, ale wykonana ze słabych jakościowo materiałów. Złożenie jej też nie należy do najłatwiejszych.
Meble do samodzielnego montażu mają ponumerowane elementy do składania, ułatwia to ich montaż. Ogromny plus za to.
Kanapa super, pięknie wygląda i jest wygodna. Bardzo dużo miejsca do spania. Kolejny udany zakup w tym sklepie
Towar zgodny z opisem, dostawa również bez zastrzeżeń:) jesteśmy bardzo zadowoleni z narożnika. Polecam :)
Dostaw i serwis bardzo sprawny tylko trzeba było czekać na realizacje zamówienia 4 tygodnie
Sprawnie przeprowadzona transakcja. Informacja o zakupie i jego statusie na bieżąco. Polecam