Abra Meble- Logo - Opinie

Abra Meble - Dobrej jakości meble w najniższej cenie !

Jesteśmy ogólnopolską siecią sklepów o ponad 25-letniej tradycji, specjalizującą się w handlu meblami. Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy ponad 100 sklepów zlokalizowanych w całej Polsce, a także sklep internetowy z możliwością dostawy pod wybrany adres. Meble Abra charakteryzuje praktyczność i funkcjonalność. Szczególnie dbamy o to, by nasze meble wyróżniały się wysoką jakością, dostępną zawsze w dobrej cenie. Swoją ofertę nieustannie dostosowujemy do obowiązujących trendów i zmieniających się oczekiwań Klientów – tak, aby zapewnić im szeroki wybór produktów, wyjątkowych pod względem wzornictwa i kolorystyki. Nasze starania zostały docenione. Jesteśmy laureatem prestiżowych nagród i wyróżnień branżowych, m.in. Odkrycie Roku 2008, Laur Konsumenta 2010 i Laur Konsumenta – Grand Prix 2010, Diamenty „Forbesa” 2011, Duża Perła Polskiej Gospodarki 2011, Godło Jakość Obsługi 2012, Gwiazda Jakość Obsługi Klienta 2013 oraz znak Superbrands 2014. Zapraszamy!
AUTO CENTRUM sp. z o.o.
Krakowska 199
38-400 Kraków
Jerzy Papierz

Opinie nt. sklepu Abra Meble

4.25/5.00

Zamówienie zrealizowane bardzo szybko. Pracownicy sklepu ze Świdnicy, którzy zajmowali się obsługą mojego zamówienia pomocni i życzliwi. Byli ze mną w stałym kontakcie i informowali o postępach w realizacji tego zamówienia. Także ekipa dostarczająca meble spisała się na medal. Fachowa obsługa! Zamówiona sofa Otis bardzo wygodna, wysoka, więc dobrze się z niej wstaje. Jest także zgrabna, więc nie zajmuje dużo miejsca w pokoju, a po rozłożeniu powierzchnia spania jest naprawdę wystarczająca do komfortowego snu.
Czytaj dalej

Kupiłam basen z pompą. Niestety, już na poziomie zapłaty link okazał się linkiem do basenu bez pompy, w ogóle innym niż ten włożony do koszyka, co zauważyłam po czasie. Reklamowałam, wydzwanialam, niestety - tak to rozgrywają, żeby klient miał związane ręce. Mam screeny z koszyka, zachowane maile, mogę udostępnić swój telefon do dokładnej analizy zamówienia - w dzisiejszych czasach łatwo prześledzić całą transakcję. Dodam, przejrzyjcie dokładnie inne opinie, nie jestem jedyną w ten sposób "załatwioną". Mogłam basen oddać - ale dzieci czekałyby koleje tygodnie na następny, więc odpuściłam. Aż przykro, że abra online robi taką krecią robotę stacjonarnym Abra Meble, które ciężko pracują na swoją opinię. Nigdy więcej nie chcę żadnych interesów z tym sklepem online. Mam nadzieję, że ktoś z abra to czyta i wyciągnie jakiekolwiek wnioski
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dzień dobry, nie kupiła Pani basenu z pompą i taka informacja widniała w podsumowaniu zamówienia, które wysyłane jest do każdego Klienta po złożeniu zamówienia. Pragnę nadmienić, że zamówienie składała Pani samodzielnie więc niemożliwe jest, żeby ktoś wprowadził Panią w błąd. Baseny owszem miały takie same wymiary, ale różnica była już zaznaczona w nazwie produktu i w indeksie. Kupiła Pani basen o indeksie MR_8010917 (Basen stelażowy 305 X 76cm 56406), a nie MR_8025230 (Basen stelażowy 3,05mx0,76m 56406 z pompą kartuszową 1249L/H 58381, którego zdjęcia Pani załączała). Polecam ponowne prześledzenie ścieżki zakupu.

Doświadczenia innych klientów sklepu Abra Meble

Wykluczyć opcje kurierskie ,problemem dla nich jest doręczenie przesyłki po godzinie 14 na dany adres !!!!!
W wersalce brakowało dwóch otworów na nogi czego nie da się sprawdzić przy odbiorze mebla.
Realizacja zamówień bez zastrzeżeń. Jakość mebli jak w takich cenach przyzwoita.
Szybka realizacja. Bardzo słaba instrukcja składania mebli
Świetna jakość wykonania. Polecam
wszystko bez uwag
sama strona internetowa działa w sposób absolutnie amatorski nie ma możliwości zmiany raz wybranej formy płatności trzeba pisać maile o anulowanie zamówienia i robić i od nowa.poza tym każdy zamówienie musi być potwierdzony przez sklep stacjonarny co w tym przypadku zajęło słownie 9 dni.mimo że transport był ustawiony ze sklepu stacjonarnego na piątek to pan radośnie i spokojnie stwierdził że nie ma transportu i będzie w poniedziałek.biorąc pod uwagę że to okres urlopowy tylko mojej dobrej woli sklep zawdzięcza że sofani kwitnie w magazynie w zielonej górze do dzisiaj. Słownie dopóki nie zostaną wprowadzone zmiany w podejściu do klienta nie polecam.
 pomocny (1)
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dzień dobry, Aktualnie pracujemy nad nową wersją strony i mamy nadzieję, że korzystanie z niej będzie wygodniejsze. Zmian w sposobie płatności mogą dokonywać Państwo przy składaniu zamówienia, później jest to niemożliwe. Niestety, na chwilę obecną konieczne jest takie potwierdzenie zamówienia; w celu weryfikacji bardzo prosimy o maila na adres e-sklep@abraonline.pl z podaniem numeru zamówienia - chcielibyśmy wyjaśnić tę sytuację. Czekamy na informację zwrotną. Pozdrawiamy, Szkolenia obsługi prowadzone są na bieżąco, ale nie zaszkodzi ich powtórzyć, dziękujemy.
Poprawić a właściwie zmienić całkowicie interfejs strony internetowej.tak żeby była możliwość dokonywania zmian w sposobie płatności i samodzielnego potwierdzenia zamówienia bez angażowania sklepu stacjonarnego.no i jeśli chodzi o sklep stacjonarny w zielonej górze który potwierdza i fizycznie realizuje dostarczone zamówienia to.. szkolenie szkolenie i jeszcze raz szkolenie personelu bo podejście jest mówiąc łagodnie amatorsko lajtowe.
 pomocny (1)
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dzień dobry, Aktualnie pracujemy nad nową wersją strony i mamy nadzieję, że korzystanie z niej będzie wygodniejsze. Zmian w sposobie płatności mogą dokonywać Państwo przy składaniu zamówienia, później jest to niemożliwe. Niestety, na chwilę obecną konieczne jest takie potwierdzenie zamówienia. Szkolenia obsługi prowadzone są na bieżąco, ale nie zaszkodzi ich powtórzyć, dziękujemy.
Czekalam miesiac na towar.
Trudno oceniac sklep w trudnych warunkach epidemicznych. Odczucia mam mieszane. Nie mam pretensji o niewniesienie towaru do mieszkania, choc był to dla mnie duży kłopot. Mebel jest solidny, bez usterek, ale kolor jest zdecydowanie jaśniejszy niż na prezentowanym w internecie zdjęciu. Jest to różnica znacząca. Obsługa klienta jest bardzo miła, ale nie do końca skuteczna w udzielaniu informacji.
Komunikacja z firmą bardzo dobra, towar dostarczony w terminie, solidnie zapakowany i kompletny, jedyny mankament to niewłaściwe nawiercenie otworów w listwach wzmacniających, zbyt blisko krawędzi i nie było możliwe wykorzystanie "zamków obrotowych" ale rozwiązaniem był klej. Komoda jak na razie spełnia dobrze swoją rolę. Jestem zadowolona.
Sofa w porządku, niestety dotarła niekompletna, bez śrub i poduszki. Sklep stacjonarny uratował sytuację. Reklamacja uznana, jednak dosłana poduszka była wybrudzona. Trzeba popracować nad jakością obsługi...
Brak bieżącej informacji o stanie realizacji zamówienia. Brak informacji o terminie realizacji. Sofa bardzo udana, dobrze i starannie wykonana. Do poprawy tylko logistyka, zamówienie 13.12 dostarczono 03.01.
Jestem bardzo zadowolona. Zamówienie przyjechało kompletne, niczego nie brakowało, a same meble dobrej jakości. Cieszę się, że wszystko przebiegło bez komplikacji i teraz salon wygląda świetnie :)
Zamawiłam kanapę przez internet z odbiorem w sklepie stacjonarnym. Wszystko poszlo sprawnie i abardoz szybko. A kanapa - jedyna wśrod tego typu zamiennie prawa i lewa co było dla mnie istotne.
Długo się czeka na dostawę. Orientacyjny czas dostawy np. 21 dni powinien być znany w czasie zamówienia. Moim zdaniem informacja, że realizacja nastąpi powyżej 48h nie jest precyzyjna .
Meble były słabo zabezpieczone do transportu przez co było sporo drobnych zarysowań itp. Nie reklamowałam, bo nie mogłam czekać kolejnego miesiąca, ale warto by to było poprawić.
Obsługa telefoniczna miła jednak nie do końca wszystkiego się dowiedziałam . Dostawca cudowny ,miły człowiek. Meble lepiej wyglądają niż się użytkują .