Abra MebleOpinie

Abra Meble - Dobrej jakości meble w najniższej cenie !

Jesteśmy ogólnopolską siecią sklepów o ponad 25-letniej tradycji, specjalizującą się w handlu meblami. Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy ponad 100 sklepów zlokalizowanych w całej Polsce, a także sklep internetowy z możliwością dostawy pod wybrany adres. Meble Abra charakteryzuje praktyczność i funkcjonalność. Szczególnie dbamy o to, by nasze meble wyróżniały się wysoką jakością, dostępną zawsze w dobrej cenie. Swoją ofertę nieustannie dostosowujemy do obowiązujących trendów i zmieniających się oczekiwań Klientów – tak, aby zapewnić im szeroki wybór produktów, wyjątkowych pod względem wzornictwa i kolorystyki. Nasze starania zostały docenione. Jesteśmy laureatem prestiżowych nagród i wyróżnień branżowych, m.in. Odkrycie Roku 2008, Laur Konsumenta 2010 i Laur Konsumenta – Grand Prix 2010, Diamenty „Forbesa” 2011, Duża Perła Polskiej Gospodarki 2011, Godło Jakość Obsługi 2012, Gwiazda Jakość Obsługi Klienta 2013 oraz znak Superbrands 2014. Zapraszamy!
ABRA S.A.

Doświadczenia innych klientów sklepu Abra Meble

polecam

Wszystko przebiegło sprawnie Polecam

Wszystko super. Dziękuję

sama odbierałam meble więc nie mogę jej ocenić, reszta w porządku , meble nawet lepiej wyglądają niż na zdjęciach. Polecam sklep.

bez uwag

Szybka dostawa, kontakt ze sklepem na super poziomie i to dwa razy bo w przeciągu miesiąca kupiłam 2 kanapy. Polecam.

Bardzo dobra jakość mebli i Pani w sklepie bardzo uprzejma

Jestem zadowolona.Polecam

Sprawnie przeprowadzona transakcja. Informacja o zakupie i jego statusie na bieżąco. Polecam

Odradzam. Towar uszkodzony

Komunikacja z firmą bardzo dobra, towar dostarczony w terminie, solidnie zapakowany i kompletny, jedyny mankament to niewłaściwe nawiercenie otworów w listwach wzmacniających, zbyt blisko krawędzi i nie było możliwe wykorzystanie "zamków obrotowych" ale rozwiązaniem był klej. Komoda jak na razie spełnia dobrze swoją rolę. Jestem zadowolona.

Długo się czeka na dostawę. Orientacyjny czas dostawy np. 21 dni powinien być znany w czasie zamówienia. Moim zdaniem informacja, że realizacja nastąpi powyżej 48h nie jest precyzyjna .

Polecam sprzedawcę, zakup udany.

Sprawnie i szybko zalatwiona reklamacja. Polecam sklep

Obsługa sklepu bardzo miła, towar bez zarzutu. Polecam

Dostaw i serwis bardzo sprawny tylko trzeba było czekać na realizacje zamówienia 4 tygodnie

Jest dobrze

brak info o przybyciu mebli,paczki przemoczone,masakra