addnature.plOpinie

Friedrichstrasse 6
70174 Stuttgart
Niemcy
Amtsgericht Stuttgart HRB 741359
Dr. Hans Dohrmann (CEO), Thomas Spengler (CCO)

Opinie nt. sklepu addnature.pl

4.85/5.00

Szukałem kasku - Fox Proframe w kolorze srebrnym i rozmiarze M. Trudno było gdziekolwiek dostać ten kask, nie było go także w sklepie Adnature. Napisałem do nich prośbę o informację o dostępności, dostałem maila iż kask jest dostępny, w rzeczywistości nie było tego rozmiaru (błąd systemu). Po kilku dniach jeszcze raz szukając tego samego kasku w internecie skorzystałem z wyszukiwarki, która kolejny raz pokazała poszukiwany przeze mnie kask w sklepie Adnature. Tym razem produkt udało się dodać do koszyka, sam proces zakupu i dostawy przebiegł bardzo sprawnie, na każdym etapie sklep informował mnie o stanie realizacji zamówienia. Towar przysłano oryginalnie zapakowany bez śladów użycia czy przymierzania co było dla mnie istotne. Na pewno będę jeszcze korzystał z produktów oferowanych przez ten sklep, zwłaszcza że większość produktów wysyłana jest za darmo. Ogólnie - bardzo polecam ;)
Czytaj dalejPokaż wszystkie pozytywne opinie

Sandały są w moim wymiarze. Niestety, nie jestem zadowolona, ponieważ taśma na podbiciu jest bardzo ciasna. Paski z przodu są luźne, ale pasek na podbiciu sprawia, że but jest bardzo upięty. Natomiast rzep na pięcie ledwie zahacza o zapięcie. Przy mocniejszym wygieciu nogi, rzep puszcza. Najchętniej wymieniłabym te sandały, ale czekałam na nie 1,5 tygodnia i aż strach pomyśleć, jak długo będzie trwała wymiana.
Odpowiedź ze sklepu addnature.pl
Dzień dobry, prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta. Niestety nie prowadzimy wymiany, w tym przypadku prosimy skorzystać z 30 dni na darmowy zwrot. Pozdrawiamy, Addnature Team
Czytaj dalejPokaż wszystkie krytyczne opinie

Czytaj dalejPokaż wszystkie pozytywne opinie
Odpowiedź ze sklepu addnature.pl
Czytaj dalejPokaż wszystkie krytyczne opinie

Doświadczenia innych klientów sklepu addnature.pl

Filtruj  Sortuj Trafność
Zakupy oceniam bardzo dobrze, ale pudełko w które były zapakowane zakupione przedmioty zwyczajnie pękło i moim zdaniem to wina transportu. Na szczęście nic się nie stało, bo przewoźnik zabezpieczył dziurę taśmą by nic nie wypadło, ale to przestroga że za słabo pakujecie.
Nie musiałam się kontaktować z serwisem wiec nie umiem ocenić na 5 (choć może tak by właśnie było). Przesyłka "szła" jednak trochę długo. To jedyna uwaga do zamówienia. Towar w rewelacyjnej cenie w porównaniu do konkurencji i to jest atrybut nie do pokonania.
Dwa razy taniej, doskonała i szybka dostawa, kontakt telefoniczny bez problemu. Pierwszy raz kupowałem w tym sklepie, cena była wyjątkowo atrakcyjna - kaski salewa normalnie po 600 PLN, tutaj za 225 PLN. Trochę zaryzykowałem, ale jestem 1 100 zadowolony :)
Towar ( buty CMP Rigel Low) wydają się być bardzo dobrej jakości.Są przede wszystkim bardzo lekkie nawet w dużym rozmiarze (46). Mają wzmocnione wkładki na piętach. Obsługa sklepu bez zastrzeżeń,dobry kontakt mailowy na każdym etapie realizacji zamówienia.
Addnature - jeden z najlepszych sklepow Strona dziala szybko, wygodne sortowanie produktow, duzo przecen oraz wysokiej jakosci towaru. Szybka dostawa. Polecam wszystkim, kt. szukaja odpowiedniego wyposazenia na co dzien lub do zadan specjalnych. :)
Nie bez znaczenia dla Klienta, jest pewność, że nawet jeśli nie trafi się z towarem, to Addnature bez problemów przyjmuje reklamacje. Szczególnie ważne jest to przy produktach rozmiarowych (buty, odzież). W tej kwestii nie spotkał mnie tu zawód.
Witam jestem zadowolona z dostawy która szybko została zrealizowana i zakup jako prezent Garmin Fenix 6X Sapphire DLC Multisport GPS Smartwatch, black/slate grey i UVEX Sportstyle 204 Okulary sportowe, blue/blue Mój mąż jest bardzo zadowolony.
wielokrotne zakupy i bezproblemowo za każdym razem, polecam. Zarówno produkty dobrej jakości, jak i szybkie zwroty, a trafiła mi się również reklamacja z powodu wady fabrycznej, która została załatwiona zgodnie z moimi oczekiwaniami.
Jakosc oblugi przez DHL byla na bardzo niskim poziomie, duze opoznienie, niemozliwosc kontaktu z DHL oraz mimo przekierowania paczki w ich serwisie kurier nadal kilkukrotnie probowal dostarczyc paczke pod pierwszy wskazany adres
Świetny kontakt z Paniami z infolinii. Towar bez uwag, mimo pomyłki w dostawie. Wszystko szybko wyjaśniono. Zapakowany b. dobrze, przynajmniej w porównaniu z paczkami z Amazona. Kurier DHL bez uwag. Zdecydowanie polecam
Szybka dostawa i towar pełnowartościowy. Buty bardzo dobrze trzymają kostkę, nigdzie nie uciskają, dobrze wyprofilowane, sprawdzają się w zimowych górskich warunkach, dodatkowo ładnie się prezentują na nodze :) polecam
Bardzo porządna kurtka, idealnie chroni przed wiatrem i deszczem. Jedyne zastrzeżenia mam do suwaka - trzeba uważać by złożyć dokładnie 2 jego części i mocno przytrzymać zasuwając, bo łatwo się rozdziela od dołu.
Wszystko przebiegło Bardzo szybko i bez problemów. Towar zamówiłem we wtorek w piątek miałem go już w domu. Kurtka była porządnie zapakowana i wszyskto zgadzało się z opisem plus cena najlepsza jaka znalazłem
Miałem obawy - bo sklep za granicą a towar w dużej przecenie. Wyszło wszystko super : dostawa kilka dni a towar bez żadnych zastrzeżeń (nie wyglądał na zwracany, opakowanie we wzorowym stanie).
Formalności załatwiane sprawnie(zwrot), duży wybór obuwia i relatywnie dobra cena oraz zachęcające promocje. Proponuję wprowadzenie możliwości śledzenia dostawy Polecam zakupy w tym sklepie.
4 za dostawę tylko dlatego, że było kilka dni opoznienia w wysyłce. Drugi mały minus za dość słabe zabezpieczenie przesyłki w kartonie, ale zamowienie dojechało nieuszkodzone.
Paczka niestety przyjechała uszkodzona, na szczęście w środku wszystko było ok. Długi czas oczekiwania - ale jak na okres pandemii i paczkę z Niemiec - OK. Ogólnie polecam!
Gorąco polecam sklep!!! Bardzo udane zakupy, stosunek jakości do ceny, szybka wysyłka, miły kontakt, profesjonalizm. Na pewno skorzystam z oferty w przyszłości. POLECAM!!!
Szybkie nadanie paczki, darmowy zwrot niepasujących produktów (zamówiłem kurtkę w 3 rozmiarach nie będąc pewien który z nich będzie odpowiedni), atrakcyjna cena. Polecam
Gdym jeszcze raz miał kupować, kupił bym jeszcze raz :D jak na przesyłkę z Niemiec to bardzo szybko przyszło. Dużo topowych marek outdorowych. To co lubię. Polecam