addnature.plOpinie

Friedrichstrasse 6
70174 Stuttgart
Niemcy
Amtsgericht Stuttgart HRB 741359
Dr. Hans Dohrmann (CEO), Thomas Spengler (CCO)

Opinie nt. sklepu addnature.pl

4.79/5.00

Czytaj dalejPokaż wszystkie pozytywne opinie

Oczekiwanie na wysyłkę trwa zwykle tydzień. Do tego należy doliczyć około 3 dni na transport i doręczenie paczki. Zwroty są możliwe ale panuje tam bałagan. z 5 zwróconych przedmiotów jedne figurują w serwisie addnature jako zwrócone, inne jako wysłane. Trzeba mocno pilnować zwrotu środków na konto, bo odbywa się to w ratach. Ogólnie nie polecam sklepu, bo panuje tam bałagan. Infolinia jest ciągle zajęta. Jeśli nie chcesz problemów to lepiej kupuj w pewniejszych sklepach.
Odpowiedź ze sklepu addnature.pl
Najmocniej przepraszamy za zaistniałą sytuację. Dokładamy wszelkich starań aby takie sytuacje nie miały miejsca. Pozdrawiamy, Addnature Team.
Czytaj dalej 4 osób uznało to za pomocne Pokaż wszystkie krytyczne opinie

Czytaj dalejPokaż wszystkie pozytywne opinie
Odpowiedź ze sklepu addnature.pl
Czytaj dalej 4 osób uznało to za pomocne Pokaż wszystkie krytyczne opinie

Doświadczenia innych klientów sklepu addnature.pl

Filtruj  Sortuj Trafność
Butki spełniły wszelkie moje oczekiwania poza tym szczerze polecam zakupy w sklepie internetowym.. bardzo szybka i sprawna transakcja.
Szybka wysyłka i darmowy zwrot i super promocje.Bluzę którą zamówiłam z przykrością musiałam zwrócić z powodu rozmiaru.Polecam zakupy
Towar pierwsza klasa. Ceny Outletowe Super. Jednak nigdzie przy zakupie nie znalazłem informacji że towar jedzie z DE przez tydzień!
Bardzo sprawny proces zamawiania i realizacji zakupu. Właściwie określone rozmiary obuwia - dostajesz dokładnie to co zamawiasz.
Bardzo sprawna wysyłka. Towar zgodny z opisem. Malutki minus za niezbyt solidne opakowanie przesyłki. Ogólnie jestem zadowolony.
Ekstra cena za fantastyczny produkt. Szybka odpowiedź na wszelkie pytania i błyskawiczna dostawa. Na pewno wrócę. Dziękuję :)
These boxer shorts are very solid. The fabric is stretchy, double fabric at the back. They could be only a little bit higher.
Bardzo szybka realizacja zamówienia, błyskawiczną dostawa pomimo ograniczeń związanych z pandemią. Wzorowo obsługa klienta.
Przy złożeniu zamówienia brakowało mi informacji na temat szacowanego terminu I formy dostawy. Poza tym bez zastrzeżeń
Sklep bardzo sprawnie zrealizował moje zamówienie. Jestem bardzo zadowolony z obsługi jak i z towaru zakupionego. Kazik
Czas dostawy mógłby być krótszy ale przesyłka wysłana była chyba z Niemiec,zatem nie ma co narzekać. Ogólnie super.
Całe zamówienie przebiegło bardzo sprawnie, mimo zawirowań spowodowanych epidemią. Towar zgodny z opisem. Polecam
Doskonałej jakości produkty w przystępnych cenach. Szeroki wybór skandynawskich marek. Świetna obsługa. Polecam!
Bardzo dobry produkt zakupiony na rewelacyjnej cenie. Szybka dostawa, że zwrotami też nigdy nie mam problemów.
Sprawna realizacja zamówienia Towar spakowany perfekcyjnie Wszytko tak jak powinno być Zdecydowanie polecam
Zamówienie zrealizowane sprawnie.Towar zgodny z ofertą. Proponuję wprowadzenie możliwości śledzenia dostawy.
Bardzo szybka dostawa mimo panującego zamieszania. Zapięcie estetyczne i solidne. Jestem bardzo zadowolona.
dobry kontakt, dostawa szybsza niż deklarowana na stronie sklepu, produkt bardzo dobrej jakości. Polecam :)
Świetny towar, jestem bardzo zadowolony z zakupu. Przesyłka dotarła szybko. Wszystko w najlepszym porządku
Szybka i sprawna dostawa, bardzo dobry opis towaru, świetna obsługa. Kupiłam kurtkę w bardzo dobrej cenie.